Καλοκαίρι Vs Χειμώνας

Καλοκαίρι ή χειμώνας
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 71)

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Διαλέξτε μόνο ένα απο τα 2, φανταστείτε ότι μπορείτε να διαλέξετε 12 μήνες καλοκαιριού ή 12 μήνες χειμώνα.
Σε ποιό απο τα 2 κλίματα θα μπορούσατε να ζήσετε αποκλειστικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλοκαιρι φυσικα. Καπου που να εχει συνεχως χειμωνα δεν θα μπορουσα να ζεισω με τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Χειμώνας με χίλια!!!
Τη ζέστη δε την παλεύω με τίποτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Χειμώνας με χίλια!!!
Τη ζέστη δε την παλεύω με τίποτα!!!

gios μας ετοιμάζω κατάσταση προς Σουηδία!!!! Οεο!!!:clapup:
we love sweden!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Και εγώ χειμώνα προτυμώ ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Και εγώ των παγετώνων είμαι! Μακάρι όλο το χρόνο να χιόνιζε και να αλλωνίζαμε στα χιονοδρομικά!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλοκαίρι με χίλια! Κάθε μέρα μπανάκι στη θάλασσα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
foverer autumn...

άντε, χειμώνα για τις ανάγκες του thread :P

ψ. στον δεύτερο χρόνο θα χω κόψει φλέβα βέβαια, αλλά τέσπα... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Βρε Γιαννακο μ'...πολυ μονοτονο θα καταντησει στο τελος....εγω ουτε 12 μηνες το ενα θα αντεχα, ουτε το αλλο...:hmm:
Πω...δεν ξερω...
Σου πω,αυτο θα ισχυε για μια ζωη, ή ας πουμε για εναν,δυο χρονια να ειχε μονο καλοκαιρι ή μονο χειμωνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Χειμώνας <3
Μακάρι να 'μενα σε κάνα μέρος με 6 μήνες μέρα 6 μήνες νύχτα. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Kι εγώ,χειμώνα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
χειμωνα! Ειναι απλο, το χειμωνα αμα κρυωνεις βαζεις ενα μπουφανακι κ γινεσαι τζιτζι! Το καλοκαιρι αντιθετα αμα σκας, δε μπορεις να κανεις τπτ....αμα υπηρχαν φορητα air-contition καλα θα'ταν!
Σας καλυψα?:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Παρόλο που γενικά μου αρέσει καλύτερα ο χειμώνας, δεν νομίζω ότι αν μιλάμε για συνεχώς ότι θα το άντεχα....
Κοινώς... αν πρόκειται για ΣΥΝΕΧΕΙΑ, τότε καλοκαιρι κι ας μην μου αρέσει οσο ο χειμώνας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
12 μήνες καλοκαίρι θα προτιμούσα εγώ. Όχι τόσο για μπάνιο στη θάλασσα αλλά για παραλία, water sports, μαγαζιά δίπλα στη παραλία, beach volley, εκδρομές κ.τ.λ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Χειμώνας και πάλι χειμώνας! Προτιμώ να κρυώνω και να βάζω ρούχα, να χουχουλιάζω και να βάζω σκεπάσματα πάνω μου παρά να ζεσταίνομαι, να ιδρώνω, να βγάζω ρούχα και πάλι να μην αντέχω! Πόσο πια...να βγάλεις το δέρμα σου δε λέει :D Εδώ τώρα που δεν κάνει καύσωνες, ούτε ζέστες, το αντίθετο μάλλον φυσάει και πάλι το αρκουδίσιον το ανάβω...σε τέτοιο σημείο έχω φτάσει :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiria

Νεοφερμένος

Η Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Καλοκαίρι rulezzz:clapup:Είμαι κρυουλιάρα και δεν τον μπορώ τον χειμώνα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Με κουραζει αισχρα το καλοκαιρι, για παντα χειμωνας λοιπον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Λοιπον αυτο απανταω σε αυτο που ειπα πριν και υποτιθεται οτι δεν θα ειναι γι παντα, αλλα για λιγα "χρονια".
Οποτε λεω καλοκαιρακι.;)
Ηλιος,Θαλασσα,λιγα ρουχα κτλ κτλ.
Αγαπημενο μου...καλοκαιρινες βροχες....:clapup:
(Γενικα λετρευω την βροχη!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Καλοκαίρι:clapup:

Και παραπάνω από 12 μήνες να ήταν... πάλι καλοκαίρι θα διάλεγα!:)

Δεν το βαριέμαι ποτέ!

Θα το επέλεγα μόνο και μόνο για το μαγικό του ηλιοβασίλεμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Χειμώνας και πάλι χειμώνας! Προτιμώ να κρυώνω και να βάζω ρούχα, να χουχουλιάζω και να βάζω σκεπάσματα πάνω μου παρά να ζεσταίνομαι, να ιδρώνω, να βγάζω ρούχα και πάλι να μην αντέχω! Πόσο πια...να βγάλεις το δέρμα σου δε λέει :D Εδώ τώρα που δεν κάνει καύσωνες, ούτε ζέστες, το αντίθετο μάλλον φυσάει και πάλι το αρκουδίσιον το ανάβω...σε τέτοιο σημείο έχω φτάσει :whistle:

συμφωνω με χιλια!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top