Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Μια χαρα ! Χαλαρα ! Αλαλουμ και αερα στα πανια μας !
Φετος ειναι το θεμα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
ειχα τα νευρα μου...και τις πανελληνιες να πλησιαζουν απειλητικα:P
Αν και τελικα αποδειχτηκε οτι τζαμπα μας αγχωνουν...τιποτα δεν ειναι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Μαλλον στον κοσμο μου θα ελεγα...:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.K girl

Νεοφερμένος

Η S.K girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Interior designer. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
για να μη θυμαμαι πως ημουν περσι..φαινεται πως δεν εχει σημασια..η δε θελω να θυμαμαι?! Παντως οποτε πλησιαζουν γιορτες δεν μ αρεσει..και περσι καπως ετσι..πρεπει να σκεφτομουν πως ερχονται γιορτες και δε μαρεσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Που με πάτε? Τους τελευταίους μήνες άλλαξε δραματικά η ζωή μου...
Αύγουστος 2009: Θεσσαλονίκη, κόντευα 3η γυμνασίου και είχα 2 "φίλες" μίλουσαμε για τον Κωνσταντίνο και εγώ έκανα προπονήσεις με 2 καινούργιους προπονητές σιγά σιγά ετοιμαζόμασταν για αγώνες αλλά χωρίς ιδιαίτερη προετοιμασία...
Σεμπτέμβριος 2009: Θεσσαλονίκη, "φίλες" συζητήσεις για τον Κωνσταντίνο, προπονήσεις και συζήτηση με ον γλυκίτατο Χατζηγεωργίου μπας και αποφασίσει να με δηλώσει στα όρια του Παννεληνίου...
Οκτώβριο-αρχές Νοεμβρίου: Κολυμβητήριο, κολυμβητήριο, κολυμβητήριο, κολυμβητήριο, κολυμβητήριο και κολυμβητήριο... Μόνο προπονήσεις και προετοιμασία...
Τέλη Νοεμβρίου: Τελευταία προπόνηση................................................................................................................................................................................................................
Λάρισα....
Δεκέμβριος-Ιανουάριος 2010-Φεβρουάριος 2010-Μάρτιος 2010-Απρίλιος 2010-Μάιος 2010-Ιούνιος 2010: Λάρισα, Λάρισα, Λάρισα... Καινούργιο σχολείο, καινούργοι φίλοι...
Ιούλιος 2010: Θεσσαλονίκη, Προπόνηση σε άλλη ομάδα...
Αύγουστος 2010-Σεμπτέβριος 2010:Χαλαρές προπονήσεις, σχολείο (λύκειο πλέον)...
Οκτώβριος 2010: Τέρμα οι προπονήσεις..
Νοέμβριος 2010- Δεκέμβριος 2010- Ιανουάριος 2011-Φεβρουάριος 2011-Μάρτιος 2011- Απρίλιος 2011: Τίποτα σπουδαίος.. Θεσσαλονίκη...
Τι έγινε ουσιαστικά τους τελευταίους 17 μήνες...;
Τότε ετοιμαζόμου για αγώνες η ζωή μου ήταν εκεί.. Ήμουν 5 ώρες τη μέρα στο κολυμβητήριο κι ένω έκανα υπερπροσπάθεια ήμουν χαρούμενη.. Μόλις σταμάτησα ήρθε η κατάθληψη... Μετακόμισα.. Μετά απο λίγους μηνες κατάφερα και το ξεπέρασα... Γύρισα στο λύκειο.. Τώρα δεν περνάω ούτε απ'έξω... Οι χειρότεροι μήνες της ζωής μου....
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
ημουν τοσο καλα! φετος..δε ξερω..αλλα αυτες οι μερες ειναι σκα**
ισως γιατι σε λιγο θα φυγω απ'το γυμνασιο που τοσο πολυ εχω αγαπησει..ζεν σελω να παω λυκειο!!!!!!!

ποσο νοσταλγω τη περσινη χρονια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ενθουσιασμένος. Ετοιμαζόμουν για ταξιδάκι στην Νέα Υόρκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Busting my ass off στην δουλειά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Δε θυμάμαι :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Πέρυσι τέλη Μαρτίου είχα κατέβει με φίλους Αθήνα για να δούμε Παναθηναϊκός-Μπαρτσελόνα στο μπάσκετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
οπως ειμαι και τωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μεσα στην καλη χαρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Ημουν ένα τρελό γυμνασιοκόριτσο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ήμουν χαρούμενη επειδή έμπαινε η άνοιξη, έκανα βόλτες, μάζευα μαργαρίτες... Ερχόταν καλοκαίρι.
Ήξερα ότι θα έχω μαθήματα, αλλά μου φαινόταν μακρινή ακόμα η Τρίτη Λυκείου. Δε το είχα συνειδητοποιήσει.
Εγώ, Τρίτη Λυκείου...Τελειόφοιτη.

Και τώρα... Μπήκαμε στην τελική ευθεία...

Αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Πώς είμαι τώρα? Καμία σχεση..:P Αγχος για τις εξετάσεις των γερμανικών, απογοήτευση για διαφορα θεματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Τα ίδια με πέρυσι, αν και έχω αλλάξει προς το καλύτερο νομίζω,έχω καλύτερη διάθεση και περισσότερη τρέλα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Περίμενα την ενηλικίωση...Λεςκαι θα άλλαζε κάτι τραγικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
εεεμ σχεδόν ίδια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Σκατά. Τώρα είμαι ΠΟΛΥ καλύτερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Manhattan! :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top