Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Θα κοιτάξω να το τηρήσω, τουλάχιστον να κοιμάμαι 2:00.

Ισχύει αυτό που λές πάντως, ενώ κάθε βράδυ ξενυχτάω, ένα βράδυ κοιμήθηκα καλά και το πρωϊ είχα ξεπεράσει όλες τις σκοτούρες.

Αυτό ισχύει. Αν και νυχτοπούλι, όταν κοιμήθηκα 3 και ξυπνησα 9.30, ήμουν μες την τρελή χαρά (περίεργο) και με κέφι να κανω ενα σωρό πράγματα.

Και όχι πράγματα βαριεστημάρας (πχ. να δω σειρά) αλλά ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, βελτιωτικά για μένα, πράγματα που είχα αφήσει καιρό πίσω.

Δεν μπορώ το πρωινό ξύπνημα, αλλά έχει οφέλη μετρήσιμα και απαραίτητα.

Συν του οτι δεν αγχώνεσαι το βράδυ οταν ειναι να κοιμηθεις αν ειναι νωρίς. Ενω αμα έχει ξημερώσει, σε πιάνουν οι σκέψεις οι καταθλιπτικές, τα διαόλια. Ανθυγιεινό τέρμα.

Μαξ 3 νάνι.

Κι αυτό γιατί αν κοιμηθώ 12 θα ξυπνήσω 4 και μετα θα βρυκολακιάσω όλη νύχτα.
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Για εμάς τους ξενύχτηδες που λέει και μια ψυχή. Χαιρετώ κι εγώ.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Και ελπίζω Premium, μη μας πετάει διαφημίσεις. 😛
Ναι πριμιουμ ειχες και στο χωριο σου! 😂😂😂

Μου χουν λειψει τα στεκια με κοσμο και μουσικη οχι αυτα που σε ξεκουφαιναν, αυτα ηταν για αλλες περιστασεις, εκεινα τα καφε μπαρς με μουσικη τζατζ πχ ή cafe del mare, που απολαμβανες συζητησεις μαζι με ποτο.
Μου χουν λειψει.
Το αφηνω εδω.

 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ναι πριμιουμ ειχες και στο χωριο σου! 😂😂😂

Μου χουν λειψει τα στεκια με κοσμο και μουσικη οχι αυτα που σε ξεκουφαναν, αυτα ηταν για αλλες περιστασεις, εκεινα τα καφε μπαρς με μουσικη τζατζ πχ ή cafe del mare, που απολαμβανες συζητησεις μαζι με ποτο.
Μου χουν λειψει.
Το αφηνω εδω.

Όχι, στο χωριό μου δεν είχα, ήταν παραδοσιακά. 😛
Εμένα μου έχει λείψει να έχω την επιλογή να τα απορρίψω όλα αυτά και να μείνω σπίτι μου. Όχι να μένω με το ζόρι. Με ενοχλεί η έλλειψη της ελευθερίας, όχι το αποτέλεσμα αυτής.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Όχι, στο χωριό μου δεν είχα, ήταν παραδοσιακά. 😛
Εμένα μου έχει λείψει να έχω την επιλογή να τα απορρίψω όλα αυτά και να μείνω σπίτι μου. Όχι να μένω με το ζόρι. Με ενοχλεί η έλλειψη της ελευθερίας, όχι το αποτέλεσμα αυτής.
Σωστα ναι. Να πω σημερα κλεινω παντζουρια δε με ξερει κανεις.
Δε σε ξερω δε με ξερεις που λεμε😂😂😂
Οντως αυτο το επιβαλλομενο μας δημιουργησε καταλοιπα με ποια εννοια ή δεν θα μαζευομαστε ή θα κλειδωθουμε παλι μεσα.
Και τα δυο παιζουν...
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Σωστα ναι. Να πω σημερα κλεινω παντζουρια δε με ξερει κανεις.
Δε σε ξερω δε με ξερεις που λεμε😂😂😂
Οντως αυτο το επιβαλλομενο μας δημιουργησε καταλοιπα με ποια εννοια ή δεν θα μαζευομαστε ή θα κλειδωθουμε παλι μεσα.
Και τα δυο παιζουν...
Όχι απαραίτητα κλείνω παντζούρια για να μη με ξέρουν. Θα έλεγα ότι κάνω ένα break από την υπερβολική κοινωνική ζωή για ένα recharge.
Οπως και να’χει είναι προτιμότερο να υπάρχουν επιλογές κι ας μην τις χρησιμοποιήσουμε ποτέ, παρά το ανάποδο.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Όχι απαραίτητα κλείνω παντζούρια για να μη με ξέρουν. Θα έλεγα ότι κάνω ένα break από την υπερβολική κοινωνική ζωή για ένα recharge.
Οπως και να’χει είναι προτιμότερο να υπάρχουν επιλογές κι ας μην τις χρησιμοποιήσουμε ποτέ, παρά το ανάποδο.
Σωστα μα οι επιλογες ακομα και η χειροτερη επιλογη να εχει καποιος ξερει οτι αν επιλεξει το Β απο το Α δεν θα εχει το ιδιο αποτελεσμα.
Εδω δεν υπηρξε καν αντιλογος που λεμε. Παγκοσμιως δηλαδη.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top