Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Ναι μην ανησυχείς από το DVD τρέχει, εννοούσα αν το κατέβασες και αν το δοκίμασες. Good luck!
Χεχε αντέ να δούμε... Αν και για εμένα είναι απίθανο, όλο και με κάποια συσκευή δεν θα είναι συμβατό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ας πώ και εγώ τον πόνο μου.
Γράφω την διπλοματική μου και βαριέμαι θανατηφόρα.
Ο Γαλανός είναι έξω και τα πείνει.

Αχ άτιμη τύχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Χμμμ θα πέσω σε λίγο , κοιτάω τα τελευταία εμαιλς μου
Χμμ ακόμη να τελειώσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγώ σιγά σιγά αποχωρώ για το κρεββατάκι μου :baby::baby::baby::sleep::sleep::sleep::sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πάει το σερί ρε γμτ, σήμερα 3 και είμαι ήδη σπίτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...αλλά δε παραπονιέμαι, μόνο ο ρεμπεσκές το κάνει συνήθως. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Τι να πω κι εγώ που έφαγα τόσο που νύσταξα και γύρισα 12 και ακόμη να κοιμηθώ.. κάψιμο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...Καθόμουν και καταριόμουν τα Next, όταν άκουσα μια γνώριμη φωνή:



-Ρεμπεσκέ???

-Ποιός?????
....Έλα ρε, που χάθηκες? Σε πεθύμησα.

- Σου έλλειψα?? Αλήθεια?

- Εννοείται όχι, μαλ(μπιπ)άκα.
...Για πες, έχεις κανένα νέο;

- Για ποιόν θες να μάθεις;

- (Μας κάνει και πλάκα ο αλήτης ...) Όχι για ποιόν. Για ποιά.

- Α, τώρα κατάλαβα... Σου 'χω νέα. Είδα τη φίλη της, τη Κερκυραία...

- ...Και???

- Σου στέλνει χαιρετίσματα, καλά είναι στη Κέρκυρα, τώρα δουλεύ...

- Στα @@ μου τι κάνει αυτή. Η άλλη τι κάνει.

- Τι να κάνει και αυτή; Καλά είναι...

- ...Πάντα ήταν καλά. Πες μου κανένα άλλο νέο της.

- Διακοπές κάνει τώρα.

- Ρε μαλ(μπιπ)άκα, δεκαπενταύγουστος είναι, όλοι κάνουν διακοπές...
Πες μου τι γίνεται με τον Αθηναίο.

- Ναι, ρε μαλ(μπιπ)άκα, δε σου είπα, γουστάρω που σε βλέπω να ψήνεσαι...
Της έκανε πρόταση γάμου.

- ...Σοβαρά?

- Και αυτή είπε....

- ...Στάνταρ όχι.

- Πως το κατάλαβες;; Έχεις ελπίδες ακόμα, ότι δε σε ξέχασε, ε???

- Όχι. Απλά ξέρω πως σκέφτεται.

- Τι λες... Σκέφτεται κιόλας??? Anyway, του είπε όχι, και η αιτία είναι...

- ...Ότι είχε καβατζώσει κάποιον καλύτερο.

- Ρε!!! Εσύ έχεις το κληρονομικό χάρισμα... Θες να σου πω, πως είναι ο νέος??

- ...Δε θα είναι νέος. Και θα είναι και λεφτάς.

- Καλά, έχω μείνει άναυδος λέμε... Αν αγάπουσες και το Στοίχημα όσο αυτήν, δε θα έχανες καμμία πρόβλεψη.

- Άντε και μαμήσου. Δε με απασχολεί πια το άτομο.

- Ναι, το ξέρω ρε, λες και είμαι μέσα στο μυαλό σου... Ωραίος ο "νέος", 45αρης, φτασμένος...

- Χριστέ μου. Τι κατάντια αυτή η κοπέλα...

- Μπα, θες να πούμε και για κατάντιες??... Να φέρω το καθρέφτη??

- ...Δε θα σε βρίσω ρε μαλ(μπιπ)ακα, είναι της Παναγίας (σου). Είναι ευτυχισμένη τουλάχιστον?

- Πετάει. Κυριολεκτικά. Πάει Ινδία σε κάτι μέρες. Πληρώνει ο "νέος".

- Η αγάπη κοστίζει, λένε... Δε λένε όμως πόσο, σε ευρώ.

- Άσε το μελό. Η κοπέλλα ζεί όπως ήθελε πάντα. Θα έπρεπε να χαίρεσαι, που βρήκε όσα έψαχνε.

- ...Τα φράγκα εννοείς???

- Μας καίει αυτό ε?? Όπως και να έχει, αυτή είναι ευτυχισμένη, και εσύ αξύριστος.

- ...Δεν θα είναι ευτυχισμένη.

- Γιατί το λες?? Πάλι προβλέπεις το μέλλον, μαλ(μπιπ)ακα??

- Δε προβλέπω κανένα μέλλον. Απλά ξέρω πως σκέφτεται.

- Κάτσε τότε, να σκέφτεσαι, όσοι άλλοι πετάνε για τις Ινδίες... Με σένα τι θα γίνει?? Θα κάνεις τίποτα με τη μεταλλού??

- Δε νομίζω. Έχει πιο πολύ τατουάζ, παρά δέρμα.

- Με 'κείνο το πιπίνι, που σε είχε από κοντά όλη μέρα τότε στη παραλία??

- Θα το ξεπεράσει, μέχρι τα 17 της...

- Κάτσε μαλ(μπιπ)άκα να μονάσεις... Εγώ έφυγα, έχω να βρεθώ με ένα κολασμένο πιπίνι...

- Στα τσακίδια να πας.

- Μη ξεχάσεις να ξυριστείς, δε θέλω να με δει έτσι αξύριστο. Άντε γεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σημερα ειναι η μεγαλη μερα!!!!! :clapup: Θα γαμ****με στο ουρλιαζμα και στην κουραση!!!!! (και γουσταρουμε! Αχ καλε, δεν παμε καλα... μαζοχες γιναμε :hehe: )

Παπακωνσταντινου Rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ποίο κακό παιδί ξενυχτάει ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κακο εγω, παιδι δεν ειμαι συγουρος... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Κακο εγω, παιδι δεν ειμαι συγουρος... :hehe:
Βρε μην βιαζεσαι να μεγαλώσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Βρε μην βιαζεσαι να μεγαλώσεις ;)
Δεν βιαζομαι να μεγαλωσω (αφου ωραια περναω και τωρα) απλα νοιζω πως ειμαι μωρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Τι γίνεται, όλοι κοιμήθηκαν σήμερα; :?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μαλλον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Οκ... Θα γυρίσω στο δωμάτιο, θα συγυρίσω λίγο, θα ταίσω το αδέσποτο (το αγαπάω το κακάσχημο), θα φτιάξω καφέ, και θα πηδήξω στο κενό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τελικά ουτε και σημέρα δεν με βλέπω για ξενύχτι μιας και σίγα σιγα θα αποχωρήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Και εγώ λέω να κοιμηθώ αλλά κατα τις 7 - 8 όχι από τώρα (Και στις 7 κλείνω ένα 24ωρο όρθιος :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arm_power

Νεοφερμένος

Ο arm_power αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Ανοίγω αυτό το θρεντ (το πρώτο μου) γι' αυτούς που ξενυχτάνε...

Εδώ θα ποστάρουμε μόνο από τις 02:00 ως τις 07:00 και θα λέμε τον πόνο και ότι άλλο μας καπνίσει...



Sometimes, I need sometime on my own... Sometimes, I need sometime all alone..

Έλα καλημέρες. :)
Εντάξει καλή είναι η ώρα για ένα μήνυμα?
:) Ζωή και κότα...και ξενύχτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...Οι άνθρωποι, αποτελούνται από τους δειλούς (με την υπαρξιστική έννοια), τα κτήνη (με την υπαρξιστική έννοια), και τους υπαρξιστές (δειλοί και κτήνη, με την έννοια των υπόλοιπων ανθρώπων).

(Δουλειά δεν είχε ο διάολος, παράφραζε τον Σαρτρ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top