Τι τρώτε για πρωινό;

Nantia

Νεοφερμένος

Η Nantia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Γαλα,corn-flakes,ψωμι με μαρμελαδα,cake και καμμια φορα κρουασαν.Πληρες πρωινο...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Συνήθως τίποτα άλλο εκτός από καφε!
.... αλλά...
υπάρχουν περιπτώσεις που έχω χτυπήσει για πρωινό το σουβλάκι ή το κομμάτι της πίτσας που ξέμεινε... (το σάββατο χτύπησα κάτι μακαρόνια στις 10 το πρωί).... πλέον είμαι σε διατροφή να χάσω κανα κιλό και πινω χυμό και στις 10-11 τρωω κι ενα φρουτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Γάλα ή γιαούρτι με δημητριακά, ή τοστ, ή κουλούρι, ή αν είναι ΣΚ και κανονικό φαγητό. Είμαι παμφάγο :P . Α! Και σχεδόν πάντα καφέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Τίποτα!!
Ακόμα και όταν πήγαινα σχολείο πολύ σπάνια θα έτρωγα καμιά τυρόπιτα.
Ούτε καφέ θα πιω όταν ξυπνήσω…συνήθως τον πίνω αρκετά αργότερα, πριν το μεσημέρι.

Σε εξαιρετικές περιπτώσεις μόνο και αυτό κατά τις 10-11 θα φάω κανένα κρουασανάκι από το φούρνο..:whistle:

Μπορεί γενικά όλη τη μέρα να είμαι νηστική και να μη με πειράξει αλλά δεν ΑΝΤΕΧΩ να την πέσω για ύπνο χωρίς να έχω φάει κάτι :D ….
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω ειμαι απο τα καλα παιδακια, πινω κανα δυο γουλιες νερο και ειμαι ενταξη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepi1553

Νεοφερμένος

Η Pepi1553 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Το έχω καθιερώσει καιρό τώρα δύο γκρέιπ φρουτ, καφέ και αφού περάσει μισή ώρα μια φέτα ψωμί σικάλεως 100% και μια φέτα τυρί με λίγα λιπαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
απορώ πώς μπορείτε χωρίς πρωινό... :confused: τεσπα...
εγώ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ τρωω φιτνες γιόγκουρτ με γαλατακι 1,5% (οταν δεν εχει, με πληρες).. οταν δεν εχει φιτνες στο σπιτι ειμαι σε διαθεση φονικού.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Γαλα,corn-flakes,ψωμι με μαρμελαδα,cake και καμμια φορα κρουασαν.Πληρες πρωινο...!!

Ακριβώς, μα ακριβώς τα ίδια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Και εγω corn-flakes (me gala) light, και οπωσδηποτε καφε για καλυτερο ξυπνημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
μόνο γάλα με caotonic!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bianca

Νεοφερμένος

Η Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Αχ βρε παιδια, ποιο πρωινο?
Καφε φτιαχνω για να ανοιξει το ματοκλαδο και βουρ στη δουλεια!
Μεσημεριανο, βραδινο και ενδιαμεσο σαβουριασμα εχει το προγραμμα!!!χαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Με το ζόρι προλαβένω έναν καφέ :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ακόμα κι όταν είμαι πολύ βιαστική όλο και κάτι θα τσιμπήσω. Γάλα ή χυμό, μαύρο ψωμί με μερέντα, μπισκότα, δημιατριακά, ανάλογα την όρεξη και τα εφόδια που υπάρχουν στην κουζίνα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
:) δημητριακααααα σοκολατένια ομως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Αναλόγως... Σήμερα κανελλόνια με κιμά, χτες ντομάτες γεμιστές... Αφού ξυπνάω μεσημέρι, τρώω πρωινομεσημεριανό....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κλασικά, κι εγώ όλο brunch κάνω τώρα που τελείωσα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ο πρωινός ύπνος δεν είναι διαπραγματεύσιμος συνεπώς συνήθως τίποτα.
Ο χρόνος στην δουλειά είναι όμως και τρώω εκεί κάτι μεταξύ τοστ ή τυρόπιτα (αν και από πρόσφατη τροφική σιγά μην ξαναφάω) και τώρα εξοπλίστικα και με κακάο για γάλα με κακάο.

Τα δημητρικά είναι καλή φάση αλλά πέφτει απότομα πείνα πριν το μεσημεριανό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Τώρα τελευταία,το πολύ να πιω γάλα :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top