Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αν θες να σε κατατοπίσω μσν ;) Α...και μην τολμήσεις και δεν πας σε τσιπουράδικο...Θα σε μαστιγώσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αν θες να σε κατατοπίσω μσν ;) Α...και μην τολμήσεις και δεν πας σε τσιπουράδικο...Θα σε μαστιγώσω :P

εγώ να πάω σε τσιπουράδικο αλλά το θέμα είναι ποιος θα πιει τσίπουρο???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
εγώ να πάω σε τσιπουράδικο αλλά το θέμα είναι ποιος θα πιει τσίπουρο???:hmm:
Εγώ, να έρθω παρέα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ :P Βρε μην το πιεις...Φάε τους μεζέδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
θα πάω σε τσιπουράδικο και θα τους πω φέρτε μια κοκα κολα και ενα μεζε:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:clapup: :) Τα παιδία παίζει....Αττική σύνταξις ! Ετσι μου ήρθε...συνειρμικά...;) Σκέψεις δε λέμε εδώ ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
:clapup: :) Τα παιδία παίζει....Αττική σύνταξις ! Ετσι μου ήρθε...συνειρμικά...;) Σκέψεις δε λέμε εδώ ?:)

ναι δεν απέχει και πολύ απο την πραγματικότητα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
ναι δεν απέχει και πολύ απο την πραγματικότητα:P
:clapup: Ναί-ναί,ευτυχώς...γι'αυτή την πραγματικότητα εδώ μιλάμε έτσι? Πάντα έτσι,τέτοια...:) Μετά το παιχνίδι ???:) Αχ και νά'ταν ατελείωτο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:D όχι τίποτε άλλο,αλλά οι "σκέψεις",έγιναν...καλοκαιρινό...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Ρε guys κουβεντούλα χωρίς θέμα το κάναμεεεεε :bleh: …και ήθελα να γράψω κάτι περίεργα που μου περνούσαν από το μυαλό :D …μου κόπηκε η φόρα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
τί έγινε με τον Κρόνο άραγε??:hmm:
μακάρι να ακούσω θετικα πραγματα αυριο για την σταδιοδρομία μου:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Για πόσο ακόμα θα αντέξω; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τι έχεις βρε Πετρή;

Βαρέθηκα να είμαι πάνω από ένα κινητό και να μην βαράει από ένα συγκεκριμένο άτομο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Βαρεθηκα.. Κουραστηκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Τί γίνεται καλέ, όλα τα μέρη που θα πάω καίγονται;
α πα πα...
Σήμερα είναι ένα μεγάλο ταξίδι.. αυτή η χώρα έχει τα πολύ καλά της αλλά μου τη σπάει που δεν έχει ανελκυστήρες, air condition, παντζούρια στα παράθυρα.. ούτε σκουπιδοτενεκέδες στο δρόμο. Ούτε tampon για τη συγκάτοικο και όλο μου κλαψουρίζει :P
Μου τη σπάει που θα κάνω ταξίδι 10 ώρες με ένα ΑΣΤΙΚΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ και με έναν οδηγό που οδηγεί ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ επικύνδηνα oufff..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
γιατι οταν τους λέω πως δεν χρειαζεται να κανω εγω χαρτια δεν με καταλαβαινουν?:hmm:και ξυπναω απο το πρωι γιανα τρεχω χωρίς λόγο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Θελω να σταματήσει να με ταλαιπορεί αυτή η εγκυμωσύνη!Είπαμε να κάνεις θυσίες για το παιδί σου αλλά έλεος πια!!!! Δεν μπορώ να κάνω μπάνιο(στη θάλασσα), :/: δεν μπορώ να κάνω έστω και τις απαραίτητες δουλειές στο σπίτι μου (αχούρι κατάντησε!),:/: δεν πρέπει να τρόω όσο πεινάω γιατι με το καθισιό θα γίνω φάλαινα! :/:Και το χειρότερο απ'όλα δεν μπορώ να κάνω έρωτα με τον αντρούλη μου!!!:'(:'(:'(
Και μένουν ακόμα 5 μήνες για την γέννα βάλε και άλλες 40μέρες(περίπου 1,5 μήνας ακόμα...) Κλάφτα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σκέφτομαι.... (για να μπούμε και στο θέμα και να πω και αυτά που θέλω στην torry :P) πως υπάρχουν κάποια πράγματα στη ζωή που δεν μπορείς να τα αποφύγεις....
Αν το "κακό" είναι να έρθει θα έρθει είτε αγχώνεσαι... είτε φοβάσαι... είτε είτε είτε....
Κάποιες φορές κάποιες "θυσίες" πρέπει να γίνουν... αυτό είναι που κάνει τον άνθρωπο στην εξέλιξη του εν τέλει, διαφορετικό και ωριμότερο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κρίνω σκόπιμο να μεταφέρω σημαντικό αριθμό απαντήσεων στο κουβεντούλα χωρίς θέμα.....
:P



επεξεργασία...
μετακινήθηκαν περί τις 2 σελίδες ποστ στο κουβεντούλα χωρίς θέμα...
https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?p=108598#post108598
το θεωρώ καλύτερο απ το να τα βγάλω Off topic :P
παραμeίνετε στο θέμα "σκέψεις" και κουβεντα με torry, prime, paikth, vkey Και ΕΜΟΥ :P συνεχίζεται εκεί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
μακάρι αυριο που θα πάει στο νοσοκομειο να τον δει ο γιατρος να ακουσουμε τίποτα ευχαριστο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top