Αν γινόσαστε φάντασμα ποιον θα στοιχειώνατε;

geo221297

Νεοφερμένος

Η geo221297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Πείτε ότι πεθαίνετε και γίνεστε φάντασμα! Ποιον θα στοιχειώνατε; Κανένα φίλο/φίλη σας για πλάκα, κάποιον εχθρό σας για εκδίκηση ή θα τους αφήνατε όλους ήσυχους κα θα πηγαίνατε κάπου ήσυχα να περάσετε την αιωνιότητα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από geo22:
Πείτε ότι πεθαίνετε και γίνεστε φάντασμα! Ποιον θα στοιχειώνατε; Κανένα φίλο/φίλη σας για πλάκα, κάποιον εχθρό σας για εκδίκηση ή θα τους αφήνατε όλους ήσυχους κα θα πηγαίνατε κάπου ήσυχα να περάσετε την αιωνιότητα;:hmm:

τους εχθρους μου προτειμω να τους στοιχειώνουν οι τύψεις τους :angelnot:
στους φίλους μου θα πήγαινα για να τους πω οτι ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (b(d)ooo :teasing:)
και στην συνέχεια θα πήγαινα να βρω τα άλλα φαντάσματα κάπου ήσυχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
xmm..θα αλώνιζα απίστευτα στους πάντες μέχρι να βαρεθώ και μετέπειτα να την κάνω ελαφρώς to heaven's door:angelnot: ... ή...... :devil: ? :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Χμ... μια πρωτης τάξεως ευκαιρία για να κάνω τα ταξίδια που δεν θα εχω προλάβει να κάνω μέχρι τότε! Θα ταξίδευα παντού και ως γνήσιο πηραχτήρι θα πείραζα τους πάντες γύρω μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Παρομοίως με τον Founes. Ταξίδια και πάλι ταξίδια.:clapup:

Επιπλέον ως φάντασμα δε θα είχα ανάγκη για ρούχα οπότε θα κυκλοφορούσα γυμνούλι. :redface:

Θα έτρωγα όλα τα γλυκά του κόσμου....;)

Θα έκανα πονηρά πειράγματα σε διάσημα μοντέλα...:clapup:

Θα χόρευα επάνω στις πίστες των αθηναϊκών κέντρων ανενόχλητος από πιθανό δούλεμα... :)

και.....

Τέλος, θα έψαχνα το υπόλοιπο διάστημα για να βρω τις 12 Αποικίες!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Δε θα πείραζα κανέναν.Θα ταξίδευα και θα απολάμβανα τη ζωή μου:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τα παντα θα εκανα. Και τους φιλους θα στοιχιωνα, και τους εχθρους, και τοςυ αγνωστους, και τις δοσης ησιαχιας θα επρερνα οποτε ηθελα και απο ολα. Τι στο καλο, στην αιωνιοτιτα θα ζουσα, λετε να μην μου εφτανε ο χρονος;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Τα παντα θα εκανα. Και τους φιλους θα στοιχιωνα, και τους εχθρους, και τοςυ αγνωστους, και τις δοσης ησιαχιας θα επρερνα οποτε ηθελα και απο ολα. Τι στο καλο, στην αιωνιοτιτα θα ζουσα, λετε να μην μου εφτανε ο χρονος;:P

Άλλο να σου φτάνει ο χρόνος. Η ερώτηση αναφέρεται στο τι επιθυμείς να πράξεις ως κασπεράκι! Τι θες; Όλα αυτά; Κακέ!:mad: :P


ΥΓ: Χου χου, τώρα που το ξανασκέφτομαι, κάντα...!!! Θα σε πετάξουν μετά έξω απ' την ακαδημία φαντασμάτων και θα τρώω εγω μετά ανενόχλητος όοοολα τα προφιτερόλ και τα caprice που θα έχει αγοράσει η ψηλή με την τεράστια ελιά στη μύτη, που φυλάει το φαντασμοψυγείο!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Δεν θα στοίχειωνα κάποιον συγκεκριμένα. Θα έκανα πολλές πλάκες σε διάφορα άτομα. Χμμ για πολτεργκάιστ με βλέπω... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Όλους :happy: :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole!

Νεοφερμένος

Η nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Πω πώ πολύ θα με άρεσε!! Θα πήγαινα σε όλους τους διάσημους θα εμενα μαζί τούς και θα πήγαινα να τρομοκρατώ όλους αυτούς που τώρα με ενοχλούν!!! Μετά θα γνώριζα άλλα φαντάσματα-προσωπικότητες τραγουδιστές,ηθοποιούς,πολιτικούς, ήρωες, ερευνητές και άλλους μεγάλους! Χαρμα χάρμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δλδ θα έπρεπε να βλέπω γύρω μου ζωντανούς να γελάνε, χαμογελάνε, ερωτεύονται κι εγώ να μην μπορώ να συμμετάσχω;Φρίκη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θα σας το αποκαλύψω λοιπόν!... Εγώ είμαι το φάντασμα που στοιχιώνει το e-steki :P

ΜΠΟΥΥυυυΥΥΥΥυΥΥΥΥυΥυΥΥυυ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
θα στοιχειωνα οσους κανουν κακο σε ανημπορους ανθρωπους κ ζωα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χμμμ..πολύ ωραία ερώτηση..!:thumbsup: εγώ,μάλλον,θα στοίχειωνα (όχι με την έννοια του "τρομάζω",όσο του ότι "η ψυχή μου μένει σ'ένα συγκεκριμένο μέρος")ένα άτομο,που έχει παίξει πολύ σημαντικό ρόλο στην ζωή μου και είμαι σίγουρη ότι θα του άρεσε πολύ αυτό...(κυριολεκτικά..!) :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,814 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
να τους πω οτι ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (b(d)ooo :teasing:)
Υπονοείς κάτι για τη dooolina? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αν γινόμουν φάντασμα θα ήμουν συνέχεια κοντά στους αγαπημένους μου ανθρώπους, να βλέπω να συνεχίζουν ευτυχισμένοι, θα τους προστάτευα από τις κακοτοπιές (οσο μπορούσα) και θα τρόμαζα (αλλά πολύ πολύ όμως) όσους πάνε να τους στενοχωρήσουν και να τους κάνουν κακό!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δηλαδή είμαι η μόνη που θα καθόμουν ήσυχη???:redface::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
την πρωην γυναικα μου :devil: κολαση θα εκανα την ζωη της ( οχι οτι δεν ειναι τωρα ) αλλα λεμε τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αν μπορούσε να υπάρξει αλληλεπίδραση με τον κόσμο των ζωντανών, θα ακολουθούσα και θα πρόσεχα κάποια άτομα :)
Διακριτικά για να μην με πάρουν χαμπάρι, και να συνεχίσουν φυσιολογικά την ζωή τους. Θα τους παρακολουθούσα να ζουν, και θα ζούσα κι εγώ για δεύτερη φορά μέσα από τις εμπειρίες τους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top