Παντρεύομαι λέμε!!!

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αντε τι να σας κάνω....
ας ανοιξω τελικά και το σχετικό θεμα :redface:

30 Ιουνιου (νταλα κατακαλοκαιρο :P ) στις 8 το βραδυ :redface:
Το που και με ποιον.. μονο σε ΠΜ αν ενδιαφερεται καποιος να ερθει :P
(ε δε θα το ανακοινωσω και σε οοοοοοοοοοοολο το στεκι.. κυκλοφορουν κι ασχετοι :P χωρις παρεξηγηση ε? :P )

δεχομεθα ευχες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αχχχχ.....τι τέλεια!!!!!!!:clapup:
Πολύ χαιρομαι βρε παιζάκια....κρίμα που δεν είσαι κοντά να έρθω:(
Πάντως σίγουρα η σκέψη μου και όλη μου η θετική ενέργεια θα είναι σε σένα εκείνη την μέρα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Η ώρα η καλή!!!
Να ζήσετε, να είστε ευτυχισμένοι και αγαπημένοι πάντα και να αποκτήσετε πολλούς-πολλούς απογόνους!!!!!
:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Κ.Ε. μου σου έχω ξαναευχηθεί, αλλά θα το ξανακάνω κ πιο "δημόσια"! Βίον ανθόσπαρτον. Οι μέρες που έρχονται εύχομαι να είναι πραγματικά ξεχωριστές, όπως κ το άτομο που διάλεξες να σε συντροφεύει...

;) Με το καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Κουέ συγχαρητήρια!Βίο ανθόσπαρτο :flowers:.Να ζήσετε!

Φτάνει ο καιρός για μικρά ΚΕκάκια :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και του χρονου:)
Ωχ, λαθος σορυ:P:P

Συνχαριτιρια!Με το καλο!Η ωρα η καλη! Καλους απογονους!Βιος ανθοπαρτος!
Καιρος ητανε!
οι ετοιμασιες ξεκινισαν;
Και πουσε, το λιγοτερο 3 παιδια, εχουμε δημογραφικο προβλημα... Πως θα στιριχθει ο στρατος μας αυριο-μεθαυριο;

Αρχιζετε να γινεστε πολυ οι παντρεμενοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Να ζήσετε και καλούς απογόνους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εμένα κάτι με έπιασε και τότε που μου το είπες, και τώρα που άνοιξες το θέμα και θέλω να σε αγκαλιάσω τρελά. Νι.

με όόόόλη μου τη καρδιά να είστε πάντα ευτυχισμένοι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Να ζήσεις ευτυχισμένη και ευλογημένη! :)

Εύχομαι ο γάμος σου να είναι η απαρχή για νέους στόχους και νέα όνειρα στη ζωή σου! :D


Τέλος εύχομαι να βρεθώ σύντομα στη θέση σου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αντε βρε... με το καλό γέμισε τον κόσμο κουτσούβελα μικρα μοντεράκια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σας ευχαριστω όλους :bigarmhug


νοιωθω πολυ περιεργα ρε παιδια :'(
πωωωωω ρομπα θα γινω στο γραφειο (παλι!)

Σας ευχομαι μεσα απ την καρδια μου να καταφερετε να γνωρισετε τον ανθρωπο σας που θα σας κανει και εσας τοσο ευτυχισμενους όσο με κανει εμενα ο καλος μου (οκ εκτος απ τις στιγμες που τον πιανουν τα στραβα του :P )

ΥΓ Τα ΚΕκακια μου άρεσαν σαν εκφραση :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Nα ζησετε Κ.Ε. μου παντα ευτυχισμενοι, παντα ερωτευμενοι και παντα καλα!!!!!:redface: :D :inlove: :inlove: :inlove:
Σου ευχομαι βιον ανθοσπαρτο και φυσικα καλα κουτσουβελα!!!!!!!!:clapup: :hug: :thumbsup: :huglove:

Πραγματικα σου ευχομαι απο καρδιας οτι οτι οτι καλυτεροτερο!!!!!:clapup:
Χαιρομαι αφανταστα για σενα!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR:
Τέλος εύχομαι να βρεθώ σύντομα στη θέση σου!:)

ΚΙ ΕΓΩ, ΚΙ ΕΓΩ, ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Επιρροουλα σου ευχομαι η μερα αυτη να ειναι η πιο ευτυχισμενη της ζωης σου(μεχρι στιγμης:) )και τα χρονια που θα ρθουν να ειναι τα πιο ευτυχισμενα! Βιον ανθοσπαρτον και πολλη πολλη πολλη ευτυχια:clapup: :clapup: :clapup:
Υ.Γ Προβλεπω μαζικους γαμους στο φορουμ:D Ηδη οι χρονια δεσμευμενες εχουν παρει τηλεφωνο τα αλλα τους μισα και τους τσιριζουν: Eγω ποτε θα ντυθω νυφουλα εεεεεεεεεε???????:D :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR:
Τέλος εύχομαι να βρεθώ σύντομα στη θέση σου!:)

είσαι ο άντρας....
η αποφαση ειναι κυριως δική σου....;)
βρες το μονοπετρο... και σου δινουμε εμεις και τρελες πρωτοτυπες ιδεες για την προταση να πεσει κατω και να κλαιει απο συγκίνηση ;)
(εμένα μου την έκανε του Αγ Βαλεντίνου φέτος :redface: )
Δικό σου και το μαχαιρι και το καρπουζι!

Μη μασατε ωρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
KE μου η ώρα η καλή,να ζήσετε :D :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Πάμε γερά ρε ΚΟΥΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!

Οκ οκ, πιο σοβαρά τώρα:

Ειλικρινά είναι ενα εξαίσιο νεο, προάγγελος ενός επίσης εξαίσιου γεγονότος. Της ένωσης δύο ανθρώπων. Τυχαίνει αγαπητή Κουέ εδω στο στέκι να είμαστε όλοι μια παρέα, ενα χρόνο τώρα. Πιστεύω πως και οι άλλοι νιώθουν το ίδιο και έχουν το ίδιο σκεπτικό με μένα. Ποιό είναι αυτό; Παντρεύεται μια φίλη! Όχι ενα νικ στο φόρουμ. Μια φίλη η οποία, άσχετα αν διαφωνήσαμε η συμφωνήσαμε σε κάποιο αριθμό θεμάτων, στο μυαλό μου έχει αποτυπωθεί ως η πιο ώριμη εγκεφαλικά, η πιο γυναίκα, η πιό Κυρία. Και σε μια Κυρία, αξίζουν τα πάντα. Η επιλογή του κατάλληλου συντρόφου και η δέσμευσή σας μέσω του γάμου, είναι μια θαυμάσια αρχή για το μέλλον, που σου (σας... γιατί 2 παντρεύονται:) ) εύχομαι να είναι υπέροχο! Είθε να ζήσετε, να ευημερήσετε και φυσικά να καρποφορήσετε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Πάμε γερά ρε ΚΟΥΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!

Οκ οκ, πιο σοβαρά τώρα:

Ειλικρινά είναι ενα εξαίσιο νεο, προάγγελος ενός επίσης εξαίσιου γεγονότος. Της ένωσης δύο ανθρώπων. Τυχαίνει αγαπητή Κουέ εδω στο στέκι να είμαστε όλοι μια παρέα, ενα χρόνο τώρα. Πιστεύω πως και οι άλλοι νιώθουν το ίδιο και έχουν το ίδιο σκεπτικό με μένα. Ποιό είναι αυτό; Παντρεύεται μια φίλη! Όχι ενα νικ στο φόρουμ. Μια φίλη η οποία, άσχετα αν διαφωνήσαμε η συμφωνήσαμε σε κάποιο αριθμό θεμάτων, στο μυαλό μου έχει αποτυπωθεί ως η πιο ώριμη εγκεφαλικά, η πιο γυναίκα, η πιό Κυρία. Και σε μια Κυρία, αξίζουν τα πάντα. Η επιλογή του κατάλληλου συντρόφου και η δέσμευσή σας μέσω του γάμου, είναι μια θαυμάσια αρχή για το μέλλον, που σου (σας... γιατί 2 παντρεύονται:) ) εύχομαι να είναι υπέροχο! Είθε να ζήσετε, να ευημερήσετε και φυσικά να καρποφορήσετε!:)


:redface:
ευχαριστω....
:'( :'( :'( :'(

εχω πλανταξει αλλα μη το πειτε πουθενα.. νι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μην ανησυχείς, δε βγαίνει παρά όξω :P

τάφος~!

ό,τι ποθείς, στην αγκαλιά σου να κρατείς :) :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αχχχχ....Κ.Ε. σήμερα είναι η σειρά μου να κλάψω για σένα!!!!!!!
:'( :'( :'( :'( :'(

Πω,πω ξεφτιλιστήκαμε μεσημεριάτικα....Ευτυχώς είναι δάκρυούλια χάρας και συγκίνησης από τις ευχές που διαβάζω!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top