Μπορείς να διαλέξεις, τρεις λέξεις, που μ' αυτές θα παίξεις

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Πηρα την απόφαση
να παντρευτώ μια χήρα,
και την πήρα,
και μου έδωσαν μια λίρα


Γέλα
Λέρα
Ξέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Γελα καπετανιε μου,
αλλα θα σε πιασει λερα
πανω στην ξερα

χμμμμ κολλησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν έβαλες λέξεις :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Βάζω εγώ για να συνεχιστεί :P
Λέξεις, παίξεις, τρέξεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν ξεχωρίζεις πια τις λέξεις.
και σε όλους λες πως θα τα παίξεις.
Μα πριν σκεφτείς μακριά να τρέξεις,
σκέψου πως θα ξεμπλέξεις! :P


Τυρί
Σφυρί
Κερί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Τυρί
Σφυρί
Κερί[/quote]

Του μυρίζει,λέει,τυρί
ας πάω να φέρω το σφυρί,
χωρίς να ρίξω το κερί.... (ό,τι να'ναι...:P)

1.κεφάλι
2.μπουκάλι
3.ρεμάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μάγκα έκανες κεφάλι.
Άδειασες όλο το μπουκάλι!
Μια ζωή ήσουν ρεμάλι
κι έμεινες ένα ρετάλι.



Θάλασσα
χάλασα
μάλωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Με σένα πάλι μάλωσα
το κέφι μου το χάλασα
δε πα να πνιγεις στην θάλασσα;:P
(αν έχεις λίγο φιλότιμο......:P )


μπισκότο
φαγκότο
ριζότο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
μπισκότο
φαγκότο
ριζότο

δεν ξέρω τι 'ναι το φαγκότο
μήπως να τσάκιζα μπισκότο?
ίσως σκεφτώ και για ριζότο
που είναι και πάρα πολύ πρώτο! :P


(και πεινάω ρε γμτ :P)


Περικλής
Μουστακαλής
Μπελαλής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
O Περικλής ο μπελαλής
αντράς βαρύς μουστακαλής
σαν είδε το ποντίκι
πως φοβήθηκε να δεις:P

Μοιχεία
Ληστεία
Δοχεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
πρώτα διέπραξε μοιχεία
και μετά έκανε ληστεία
τώρα πήρε δυο δοχεία
που τα βρήκε στα λαχεία... :/:μπα,εε..?? :redface: τελικά,νομίζω ότι πρέπει να εξασκήσω περισσότερο τον μοναδικό ποιητικό μου οίστρο..! :P

θήκη
μανίκι
σκουλαρήκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είχε μια κρυμμένη θήκη
στο σκισμένο του μανίκι.
Μέσα είχε για τη Νίκη
Ένα ωραίο σκουλαρίκι.



Στέκι
e-steki
μπιφτέκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
σουβλακι-μπαλακι-κωλαρακι

καθως ετρωγε αυτη σουβλακι
ενα παιδακι της πεταξε ενα μπαλακι
αυτη τρομαξε και της επεσε το σουβλακι
και σηκωθηκε αλλα πατησε το μπαλακι
γλυστρισε και χτυπησε το κωλαρακι
:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Διαβολάκο, πρέπει να παίξεις με τις λέξεις που δίνει ο προηγούμενος, για να μη σπάσει η αλυσίδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καθομαι στο στεκι
κ τροω μπιφτεκι
κ σκεφτομαι τι θα γινετε στο ε-στεκι <πολυ αστειο ε?>
μελανια
κουτουλια
σανιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εχω μια μελανια
που την επαθα απο μια κουτουλια
που εδωσα στον τοιχο αφου πρωτα ειχα φαει μια σανιδιά
(χαραμίζομαι παιδι μου... :P )

ξύδι
μύδι
στρείδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
χωρίς ξύδι δεν μου αρέσει ούτε το μύδι μα ούτε και το στρείδι

παλικάρι
κουκουναρι
μανάρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
να απαντήσω μόνη μου?

Παλικάρι πιάσε το κουκουνάρι και άσε το μανάρι!

φυλλαδιο
αδειο
αυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Έμπνευση έχω 0 για να γράψω το φυλλάδιο
το παλεύω δύο ώρες μα ακόμα είναι άδειο
αστα κομμάτια θα το συμπληρώσω αύριο.


Δεν μου πολυάρεσε αλλά για να μην γράφεις πάλι μόνη σου:D

Καρχαρίας
Αστερίας
Ηλίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Ήταν ένας καρχαρίας
Και μαζί ένας αστερίας
Και μπηκε στη παρέα και ο Ηλίας!!!

μόνη
πεπόνι
σαλόνι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top