Δευτέρα κάτι έχω...

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
τη δευτέρα "ψ, τον πάω", την τρίτη "πω, τι π*π*ς γράφει μεσημεριάτικα", την τετάρτη "πες τα ρε μούρη, βάλτους στη θέση τους!" κτλ. νταξ, ας μαδήσουμε μία μαργαρίτα καλύτερα




Δευτέρα κάτι έχω, την Τρίτη δεν αντέχω, Τετάρτη πως βαριέμαι, την Πέμπτη δεν κρατιέμαι,Παρασκευή πρωί λα,λα,λα,λα, απο όλες τις ημέρες η Κυριακή μ'αρέσει:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
Άσχετο αλλα δεν μπορούσα να κρατηθώ.........:redface: :redface: :redface: μου το θύμισε αφάνταστα:redface: :redface: :redface:
Δεν ξερω τι έχω πάθει σήμερα...μήπως πρέπει να σταματήσω να παρακολουθώ το πλυντήριο που γυρίζει..ε μήπως;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Δευτέρα κάτι έχω, την Τρίτη δεν αντέχω, Τετάρτη πως βαριέμαι, την Πέμπτη δεν κρατιέμαι,Παρασκευή πρωί λα,λα,λα,λα, απο όλες τις ημέρες η Κυριακή μ'αρέσει:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
Άσχετο αλλα δεν μπορούσα να κρατηθώ.........:redface: :redface: :redface: μου το θύμισε αφάνταστα:redface: :redface: :redface:

εμένα η κυριακή μου έβγαζε πάντα μια μελαγχολία... τουλάχιστον με τα χρόνια έγινε γλυκιά μελαγχολία

ψ. ένα οφτόπικ στο 4 πλιιιζ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πρέπει να μετακινησω κάτι Off topic (kleftra & weak :P )και είπα να ανοιξω τουτο δω να είναι και επικοδομητικό....

Για πετε....

Ποια μέρα της βδομάδας δεν γουστάρετε με τίποτα και ποια μέρα γουστάρετε με τρελλα και κορδέλα? :clapup:
Αιτιολογήστε κι όλας αν δεν σας είναι απιστευτα μεγαλος κόπος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν γουσταρω με τπτ Δευτερα.Τριτη,Τεταρτη,Πεμπτη και Παρασκευη.Σαββατο μου την ψιλοσπαει και Κυριακη ειναι αρκετα καλη. Δεν μπορουμε να προσθεσουμε μια μερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Πρέπει να μετακινησω κάτι Off topic (kleftra & weak :P )και είπα να ανοιξω τουτο δω να είναι και επικοδομητικό....

Για πετε....

Ποια μέρα της βδομάδας δεν γουστάρετε με τίποτα και ποια μέρα γουστάρετε με τρελλα και κορδέλα? :clapup:
Αιτιολογήστε κι όλας αν δεν σας είναι απιστευτα μεγαλος κόπος :P

Δεν το πιστεύω αυτό ετοιμαζόμουν να κάνω:clapup: :clapup:
Σταμάτα να διαβάζεις το μυαλό μου...δεν έχεις δουλειά να κάνεις;:P

Και μένα η Κυριακή με μελαγχολούσε...δεν είναι τυχαία συννεφιασμένη Κυριακή άλλωστε.....αλλά ούτε και η Δευτέρα λέγεται τυχαία τσαγκαροδευτέρα(ή βουρκωμένη Δευτέρα) αφού επιστρέφεις στην πραγματικότητα(δουλειά,σχολείο κλπ.).
Μάλλον μου αρέσει πιο καλά η Τετάρτη αφού είσαι ήδη στα μισά της εργάσιμης εβδομάδας, έχεις μπει στο ρυθμό σου χωρίς να είσαι κουρασμένος και έχεις όρεξη να κάνεις σχέδια για το Σαβ/κο που είναι προ των πυλών.(Βασικά αυτό με την Τετάρτη πρέπει να μου έχει μεινει απο τα σχολικά χρόνια αφού τόσο στο γυμνάσιο όσο και στο λύκειο τις Τετάρτες είχαμε μια ώρα λιγότερη:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Όλες οι μέρες της εβδομάδας τα ίδια ****ά είναι συνέχεια βαριέμαι σε λίγο θα βαρεθώ να αναπνέω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει η Παρασκευή, γιατί έχω την προσμονή του Σ/Κ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Παρασκευή και Σάββατο οι καλύτερες μέρες....Θέλει κι ερώτημα? :D
Κυριακή και Δευτέρα είναι οι χειροτερες...Η αρχή της εβδομάδας κτλ κτλ :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Δεν το πιστεύω αυτό ετοιμαζόμουν να κάνω:clapup: :clapup:
Σταμάτα να διαβάζεις το μυαλό μου...δεν έχεις δουλειά να κάνεις;:P

Και μένα η Κυριακή με μελαγχολούσε...δεν είναι τυχαία συννεφιασμένη Κυριακή άλλωστε.....αλλά ούτε και η Δευτέρα λέγεται τυχαία τσαγκαροδευτέρα(ή βουρκωμένη Δευτέρα) αφού επιστρέφεις στην πραγματικότητα(δουλειά,σχολείο κλπ.).
Μάλλον μου αρέσει πιο καλά η Τετάρτη αφού είσαι ήδη στα μισά της εργάσιμης εβδομάδας, έχεις μπει στο ρυθμό σου χωρίς να είσαι κουρασμένος και έχεις όρεξη να κάνεις σχέδια για το Σαβ/κο που είναι προ των πυλών.(Βασικά αυτό με την Τετάρτη πρέπει να μου έχει μεινει απο τα σχολικά χρόνια αφού τόσο στο γυμνάσιο όσο και στο λύκειο τις Τετάρτες είχαμε μια ώρα λιγότερη:D )


:P :P
κι εσύ είχες πει κάτι για καθαριότητα στο σπίτι, σκούπισμα κλπ κλπ κλπ :P :P

Λοιπόν... ας πω και γω :clapup:
Καποτε μου άρεσε η Παρασκευη.... ακριβως γιατι πλησιαζε το Σ/Κ...
Αυτό βέβαια τελειωσε άδοξα όταν επιασα δουλεια που δουλευω και το Σαββατο :mad: .
Τες πα... δε μου εμεινε καποια μέρα... μου αρέσει λοιπόν το Σάββατο μετα τις 3 το μεσημέρι που σχολάω γιατί μπορώ την Κυριακή να κοιμηθώ ΟΣΟ ΘΕΛΩ ΟΕΟ! :clapup:

Η κυριακή απόγευμα με χαλαει.... σκεφτομαι τη δευτερα που έρχεται :P
Η Τετάρτη μου τη σπάει... ειναι αρκετά μακρυα και απ το Σ/Κ που πέρασε αλλά και από αυτό που θα έρθει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Την Τρίτη, μετά το σοκ της Δευτέρας, αρχίζει η βδομάδα να μου φαίνεται ατελείωτη ("ακόμα Τρίτη είναι...?").Πάντα μου άρεσε η Παρασκευή και το Σάββατο, γιατί στο δημοτικό για τη Δευτέρα διάβαζα την Κυριακή, οπότε από Παρασκευή μεσημέρι ήμουν ελέυθερος (freedoooom που λέει και ο Braveheart :P).

PS: η κλέφτρα μας βγήκε στρουμφάκι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
Όλες οι μέρες της εβδομάδας τα ίδια ****ά είναι συνέχεια βαριέμαι σε λίγο θα βαρεθώ να αναπνέω :(


Έτσι σε θέλω καλό μου νιάτο, αν ο απαισιόδοξος βλέπει το ποτήρι μισοάδειο εσύ δεν βλέπεις καθόλου ποτήρι, κρατάς το νερό στις χούφτες σου.
Σύνηλθε καλέ, είσαι 15 χρονών τα πραγματικά ζόρια δεν έχουν έρθει ακόμη, αυτές οι μελαγχολίες είναι της εφηβείας, όταν θα περάσουν λίγα χρόνια θα νοιώθεις ανόητος που χαλιόσουν;)


@ναι faith είμαι ο γνωστός Σουφρώνης( ένα μπλε με άσπρο καπελάκι δεν ξέρω αν με έχεις προσέξει:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
@ναι faith είμαι ο γνωστός Σουφρώνης( ένα μπλε με άσπρο καπελάκι δεν ξέρω αν με έχεις προσέξει:P )


μην χρειαστεί να φτιάξω κι άλλο θέμα με το "με ποιο στρουμφακι παρομοιάζετε τον εαυτό σας" :P

ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΟΦΦ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΒΟΥΡΔΟΥΛΑΣ :mad:



:P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Σαββατο (μετα τις τρεις) γιατι δεν εχει δουλεια την επομενη.. Ολες οι αλλες το ιδιο μου φαινονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
freedoooom που λέει και ο Braveheart
ο george michael το είπε :P

εμένα μου αρέσει η πέμπτη.......................................





























μέρα μετά τη Δευτέρα:D. Γιατί, δεν έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
I don't care if monday's blue
tuesday's grey and wednesday too
thursday I don't care about you
it's friday I'm in love

monday you can fall apart
tuesday wednesday break my heart
thursday doesn't even start
it's friday I'm in love

saturday wait
and sunday always comes too late
but friday never hesitate...

I don't care if monday's black
tuesday wednesday heart attack
thursday never looking back
it's friday I'm in love

monday you can hold your head
tuesday wednesday stay in bed
orthursday watch the walls instead
it's friday I'm in love

saturday wait
and sunday always comes too late
but friday never hesitate...

:music:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Παρασκευή γιατί μετά έχω όλο το Σαββατοκύριακο μπροστά μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Η Τρίτη γιατί Τρίτη ερωτεύτηκα το γλυκό μου το κοριτσάκι!!!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Λοιπον ας κανουμε μια μικρη αναδρομη στη βδομαδα ενος φοιτητη εξωτερικου(για τους ενχωριους δε φερω αποψη:P ):
Την Δευτερα ξυπνας με ενα σφυξιμο στο στομαχι και νευρα γιατι πρεπει να τρεχεις στη σχολη αξημερωτα
Την Τριτη βρεχει, εχει - 11° και εσυ σερνεσαι βριζοντας εξω απο το ζεστο παπλωματακι σου για να προλαβεις το πρωτο σεμιναριο της μερας(ελπιζοντας αν σε παρει ο υπνος να μην ροχαλισεις τουλαχιστον σας την αλλη φορα). Φτανοντας στη σχολη σε πληροφορουν οτι ο καθηγητης σου αποκλειστικε στο Κορφοβουνι(φανταστικη ονομασια)οπου ειχε παει για σκι και το σεμιναριο αναβαλλεται. Αλλα να μην ανησυχεις, θα το αναπληρωσετε την αλλη εβδομαδα με διπλες ωρες:D
Την Τεταρτη η αυτοπεποιθηση σου εχει παρει ηδη τον κατηφορο και αποφασιζεις να πνιξεις τον πονο σου στο φαι. Αφου φας τον αγλεωρα(τωρα αυτο ετσι γραφεται?:hmm: )θυμασαι οτι εχεις μαθημα. Τυχερακια σημερα ο καθηγητης θα σας αναλυσει ολα τα σεξουαλικως μεταδιδομενα νοσηματα. Μηπως σ επιασε φαγουρα? Μην ανησυχεις τυχαιο θα ναι:clapup:
Την Πεμπτη αποφασιζεις οτι δεν μπορεις αλλο να τα βαζεις με την τυχη σου, προφασιζεσαι οτι ασθενεια να ναι απο κρυολογημα μεχρι ιλαρα και μενεις ολη την μερα στο κρεβατι:)
Οπως καταλαβαινετε οι καλυτερες μερες για τον δυσμοιρο φοιτητη του εξωτερικου ειναι το Παρασκευοσαββατοκυριακο:D :clapup: :lol: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ο george michael το είπε :P

εμένα μου αρέσει η πέμπτη.......................................





























μέρα μετά τη Δευτέρα:D. Γιατί, δεν έχει.
Χμ, είσαι από αυτούς που θεωρούν αρχή της εβδομάδος το Σάββατο για αυτό…;)
Εγώ πάλι θεωρώ την Δευτέρα….:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
η Τρίτη δε μου αρέσει.Όθι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top