Θεσσαλονικείς ενωθείτε!!!

Σε ποια περιοχή μένετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 19)

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Το νερό που καίει; Δεν βλέπει θάλασσα αλλά κάνεις ένα τσουπ και είσαι εκεί.

Επίσης καλό!Πάντα είναι full.....δεν βρίσκεις τραπέζι μετά τις 8....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Καλό σαν μαγαζί αλλά δεν με τρελαίνει(εκτός απο τις τιμές του που είναι αρκετά καλές)...και Βαλαωρίτου και έτσι, γενικά είναι καλά στέκια αλλά ψάχνουμε και κάτι καινούριο!Κάτι προς θάλασσα μεριά!

Για στέκι νομίζω ότι κάνει, σαν μαγαζί δίνει μια τέτοια αίσθηση (διακόσμηση, περιοχή, μουσική κλπ)
Για να απολαύσεις θάλασσα, νομίζω ότι το κατάλληλο μέρος είναι το μπαξέ τσιφλίκι. Πέφτει όμως μακριά. Άσε που η θάλασσα πάει συνήθως με τσίπουρο/κρασί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
'Ε'Ε'Ε'Ελα μη χανοοοομαστεεεε!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Απανταχού Θεσσαλονικείς ενωθείτε και βοηθείστε τον Sourgelee στο μεταπτυχιακό του!!!

https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=3312425#post3312425
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nQQb

Νεοφερμένος

Ο nQQb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Για πειτε κανα καλο μπιλιαρδαδικο/ροκαδικο/μπαρακι
*(οχι μπαρακια που κλαμπιζουν, ΜΠΑΡΑΚΙΑ που το εκπροσωπουν 80s φαση κ ROCK N ROLLA)
Whuzzzzzzzz
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Δύσκολα θα βρεις κάτι καλό, ίσως σε περιοχές εκτός κέντρου. Και σε κάνα eightball, αν έχει κάποιο καλό live.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Εγώ μένω έξω από τη Θεσσαλονίκη και δεν κατεβαίνω συχνά κάτω αλλά μου αρέσει πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top