Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,735 μέλη και 2,437,917 μηνύματα σε 76,552 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 382 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι επάγγελμα θέλατε να ακολουθήσετε όταν ήσαστε μικροί;

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 434 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε: στις 17:37, 24-05-07:

Αεροσυνοδός, ηθοποιός, μοντέλο (ξέρεις όλα αυτά που θέλουν πολύ μυαλό )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μάριλυ

Δραστήριο Μέλος

H Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 298 μηνύματα.

H Μάριλυ έγραψε: στις 18:11, 24-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από tralala
Όταν ήμουν μικρή ήθελα να γίνω κάτι που δε θα το κάνουν πολλοί! Δεν το είχα μορφοποιήσει, δε με ένοιαζει τι ακριβώς θα ήταν αρκεί να ένιωθα ότι είμαι μία από τους λίγους!

Πλέον, αυτό που λέω κάθε μέρα είναι : Θεε μου, μακάρι να με είχες κάνει μέτρια. Και προσπαθώ να γίνω όσο πιο πολύ μπορώ.
Δηλαδη οντως εγινες κατι που ειναι λιγοι και δεν σου αρεσει? Ειναι αυτο που μου λεμε "προσεχε τι ευχεσαι γιατι μπορει να πραγματοποιηθει"?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tralala

Νεοφερμένος

H tralala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H tralala έγραψε: στις 18:22, 24-05-07:

Δε θα το έθετα ακριβώς έτσι! Σίγουρα δεν είμαι κάτι που είναι λίγοι.

Απλώς η εμμονή του να είσαι καλός και μετά καλύτερος κτλ μπορεί να δημιουργήσει προβλήμα στη ζωή σου. Μπορεί να ικανοποιήσει συγκεκριμένους ανθρώπους αλλά κατάλαβα, σκοτώνοντας σιγά σιγά τη ματαιοδοξία μου, ότι εμένα όχι, Πλέον θέλω να είμαι μία από όλους (το είχα αρνηθεί για καιρό) και όχι κάτι πιο καλό από πολλούς.
Παράθεση

Nosaltres

Δραστήριο Μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 324 μηνύματα.

O Nosaltres έγραψε: στις 18:54, 24-05-07:

Στις πολυ μικρες ηλικιες, μεχρι 6-7 χρονων ας πουμε, ηθελα να γινω πειρατης...
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 19:11, 24-05-07:

σωματεμπορας
Παράθεση

tralala

Νεοφερμένος

H tralala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H tralala έγραψε: στις 19:24, 24-05-07:

Kαι;
Τα κατάφερες;
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 19:27, 24-05-07:

οχι, η αγορα σωματων καλοριφερ επαθε κριση
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,445 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 19:47, 24-05-07:

ήθελα να είμαι στους γιατρούς χωρίς σύνορα..δηλαδή ακόμα μου αρέσει αλλά τη βλέπω την ιατρική (γενικότερα) απο μακριά
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 23:09, 24-05-07:

καθηγητρια αγγλικων η ψυχολογος...ηταν το ονειρο της ζωης μου
ελπιζω καποια στιγμη να κανω πραγματικοτητα το ενα απ τα 2. θα δειξει
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 515 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 13:30, 25-05-07:

Πιλότος σε μαχητικά, εξ' αιτίας συγγενικού προσώπου που είχα σαν πρότυπο.

offtopic
Τελικά τώρα ασχολούμαστε και οι 2 με τα pc. Συμπτώσεις!
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 02:38, 26-05-07:

δημοσιογράφος...όνειρα θερινής νυκτός
Παράθεση

Crystal Creek (Λίζα)

Νεοφερμένος

H Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Crystal Creek έγραψε: στις 14:25, 26-05-07:

Λοιπόν εγώ ήθελα να γίνω αστροναύτης..Είχα κι ένα βιβλίο με τους πλανήτες και καθόμουνα και το μάθαινα απ'έξω. Και απ' ότι θυμάμαι σκόπευα να φτάσω και στον Πλούτωνα.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 14:03, 17-10-07:

Ηθελα κάτι με θαλασσα ήθελα να πήγαινα για καπετάνιος, αλλα επιδή δεν απο μικρή, ήθελα νταλίκες, φορτηγά αυτοκίνητα και να κάνω ταξίδια παντού
Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 442 μηνύματα.

O tserno έγραψε: στις 14:06, 17-10-07:

Πυρινικός φυσικος.....

Βεβαια αλλαξα καμια 500αρια επαγελματα πριν
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 547 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 01:11, 18-10-07:

Ήθελα απελπισμένα να γίνω πιλότος αλλά αναγκάστηκα να εγκαταλείψω γρήγορα το όνειρο αυτό αφού έβαλα γυαλιά από την 4η δημοτικού.

Άλλο ένα φιλόδοξο όνειρο ήταν να γίνω συγγραφέας...αυτό μπορεί και να πραγματοποιηθεί μετά το θάνατο μου, αν εκτιμηθούν τελικά τα παρεξηγημένα λογοτεχνικά μου πονήματα (για το καλό της ανθρωπότητας ελπίζω να μη συμβεί αυτό!)
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 01:32, 18-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Idril
Άλλο ένα φιλόδοξο όνειρο ήταν να γίνω συγγραφέας...αυτό μπορεί και να πραγματοποιηθεί μετά το θάνατο μου, αν εκτιμηθούν τελικά τα παρεξηγημένα λογοτεχνικά μου πονήματα (για το καλό της ανθρωπότητας ελπίζω να μη συμβεί αυτό!)

Κι εγώ το ίδιο
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 610 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 02:56, 18-10-07:

Παλιά, μέχρι και την δευτέρα γυμνασίου, είχα τρέλα με τα αεροπλάνα. Μοντελισμός κτλ...
Ήθελα πολύ να γίνω πιλότος της πολιτικής αεροπορίας.
Μετά το παράτησα για αρκετό καιρό, και γούσταρα πολύ να γίνω πολιτικός μηχανικός.
Λόγω απλησίαστων μορίων, το παράτησα κ αυτό και ήθελα να γίνω τοπογράφος.
Και κατέληξα τελικά στην πρώτη μου αγάπη. Όχι ως πιλότος βέβαια...
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 739 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 10:54, 18-10-07:

Εγώ πάλι ήθελα να γίνω διάσημη. Και μάλιστα σε πολλούς τομείς. Δηλαδή . τραγουδίστρια, ηθοποιός, μοντέλο, ζωγράφος (ακόμα θέλω) και ειδικά συγγραφέας .. Από τότε ψωνάρα ήμουνα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Angie_Ann : 18-10-07 στις 11:01.
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 547 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 19:21, 18-10-07:

Κι εσύ το ίδιο ήθελες να γίνεις συγγραφέας ή κι εσύ το ίδιο ελπίζεις να μην αναγνωριστούν τα έργα μου για το καλό της ανθρωπότητας?
Παράθεση

fatsoula (Χαρούλα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H fatsoula έγραψε: στις 13:55, 22-10-07:

Όταν ήμουν μικρή ήθελα να γίνω μαία....!!!
Άλλαξα γνώμη μετά απο λίγο καιρό και ήθελα να γίνω κομμώτρια....!!!!Λέω να κάνω το όνειρο μ πραγματικότητα!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια