Πόσα κιλά είστε;

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπραβο Γιαννη! Γερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Μπραβο Γιαννη! Γερα!

Θένκ γιου!!!! το βασικό είναι όχι μόνο να τα χάσεις αλλα να τα διατηρήσεις κιόλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
μα φυσικα, αμα χανεις και τα περνεις παλι αδικος κοπος ειναι. Και γυσικα οταν θες να χασεις δεν νομιζω να θες να τα παρεις πισω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
λοιπον αυτη τη στιγμη με το ενα χερι γραφω αυτες τις γραμμες κ με το αλλο πιανω το τηλεφωνο να παραγγειλω 3 πιτογυρα!παντως ομολογω πως εχω τρομερο μεταβολισμο.τα τελευταια 2 χρονια της ζωης μου εχω φαει οσα σουβλακια δεν εχω φαει τα προηγουμενα 18.κ μενω γυρω στα 75 κιλα.θελω να παω στα 80-85 κ γι αυτο ξαναρχισα γυμναστηριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Έχω παχύνει.... Απο 47 πήγα 55!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa:
Έχω παχύνει.... Απο 47 πήγα 55!!!!:redface:

Με αφορμή το πόστ σου, θα ήθελα να κάνω ενα μεγάλο και ίσως κουραστικό σχόλιο αν μου επιτρέπεις:

Είμαι 22 στα 23 και εδω και δυο χρόνια αποφάσισα να βάλω πολύ σοβαρά όρια στο τι κρίνω ωραίο και τι όχι. Καλώς ή κακώς, από τα 13 ως τα 17 ότι κυκλοφόρησε δίπλα μου ήταν πολύ ωραίο και μπορώ να πω οτι αν είχα και τότε τα όρια αυτά, θα ήταν μέσα. Από τα 18 ως τα 21, δεν με ικανοποίησαν οι επιλογές μου. Τα λάθη στις σχέσεις αλλά και στα "καμάκια" τελείωσαν όταν έπιασε Δεκέμβρης του 2004, με εμένα νεόφερτο πρωτοετή (ναι καλά διαβάζετε) στην ΑΣΟΕΕ (ήθελα ενα δυο μήνες να κόψω κίνηση). Ότι "καμάκωσα" μετά από τον 12/2004 αντικειμενικά, ναι ήταν από ωραίο εως πολύ ωραίο, άσχετα αν έφαγα πόρτες ή αν έριξα πόρτες μετά από καιρό για Χ Υ λόγους.

Στο αντικείμενο τώρα:

Τα 47 δεν είναι κιλά! Αριθμός κλήρωσης του Λόττο είναι. Τα 55 είναι μια χαρά αν έχεις και το ανάλογο ύψος. (Δεν γνωρίζω το ύψος σου οπότε γι αυτό μη θεωρήσεις ότι τυχόν θέλω να σε θίξω ή οτιδήποτε). Μην καταπιέζεστε ρε κορίτσια να είναι το πρώτο σας δεκαδικό το τέσσερα... Υπάρχουν τόσα άλλα πράγματα που μπορούν να σας κάνουν υπέροχες ακόμα και στα πενήντα κιλά ή στα πενήντα πέντε (ΩΣ ΕΚΕΙ όμως τα κιλά).

Η γνώμη μου:

Πρόσωπο (κερδίζετε τρελούς πόντους αν είναι στα γούστα μου)
Ικανοποιητικό ύψος 1,67 - 1,73 (άλλοι τρελοί πόντοι από κεί) ... και παραπάνω δε με χαλάει αρκεί να είναι σωστό το καλούπι (βλέπε Six δηλαδή Tricia Helfer) και όχι άχαρο.
Επιτακτική η απουσία ελιών, τριχών σε όλο το σώμα (ναι ακόμα και κάτω, άντε εκεί ενα μικρό σχεδιάκι το πολύ)
Βάψιμο (Όταν βάφεστε, όχι υπερβολές και χρώματα που δε σας πάνε πχ στο βλέφαρο, ειδάλλως έχετε κοπεί με τη μια)
Νύχια (Προσεγμένα και καλοβαμμένα)
ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ: Το κυριότερο ΑΛΛΑ όχι το μοναδικό κριτήριο επιλογής. (παρ' όλα ταύτα εαν κοπείτε εδω μην κάνετε τον κόπο να είστε και μοντέλα, έχετε ήδη πάρει το πρώτο εισιτήριο για Ασπρόπυργο)
Πρόστυχες, αναιδείς, θεούσες, αναίσθητες, κοριτσάκια ή αντροκοριτσάκια ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ! (Προσοχή: Άλλο είναι το γυναίκα έξυπνη με κοφτερό μυαλό, αυτό είναι απολύτως επιθυμητό, το λεω γιατι είναι σύνηθες να συγχέεται με κάποιο/α από τα ανωτέρω).

και άλλα που έχουν να κάνουν με την πρακτική ματιά και όχι με τα θεωρητικά πρότυπα που ανέφερα.....

Γι αυτό κορίτσια αφήστε (λίγο) τη ζυγαριά και εστιάστε κι αλλού!;) Μπορείτε να γίνετε αφάνταστα υπέροχες!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μπα σε καλό σου απογευματιατικά!!!
τι γελιο και αυτό!!!
ούτε αγγελία να έβαζες!!!!!!
:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Valder σε μια γυναίκα 1,80+ τα 55 κιλά είναι τραγικά λίγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Valder σε μια γυναίκα 1,80+ τα 55 κιλά είναι τραγικά λίγα.

Code:
https://www.expfashion.com/models/tricia/

Πάρε την Six του avatar μου. 1,78 και να σου δώσω και άλλη μια φωτό -άντε είναι τραβηγμένη και σε εναν διάδρομο του Galactica:clapup: - να μου πεις αν είναι παραπάνω από 60 έστω (άσε τα κόκκαλα, το κρέας κοίτα):

Code:
www.zone-sf.com/images/bstargal2.jpg

Επίσης είπα ή δεν είπα οτι δεν πρέπει να είναι άχαρη κάποια ψηλή; Το είπα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχοντα εχεις απολυτο δικιο, ειμαστε αδερφια και δεν το ξερουμε!!!!!!:D
Κατα την γνωμη μου τα πιασιματα που λενε καλα ειναι αλλα οχι και να στιριζομαστε εκει για να γινομαστε τοφαλοι. Βασικα εμενα δεν με ενδιαφερει καθολου το βαρος, δεν πα να ειναι και 150 κιλα(που λεει ο λογος) αμα το σωμα ειναι ετσι οπως πρεπει τι διαφορα εχει; Αμα εισαστε κοκαλιαρες τι να το κανω; Δεν θελω πιασιματα αλλα θελω κρεας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Αρχοντα εχεις απολυτο δικιο, ειμαστε αδερφια και δεν το ξερουμε!!!!!!:D
Κατα την γνωμη μου τα πιασιματα που λενε καλα ειναι αλλα οχι και να στιριζομαστε εκει για να γινομαστε τοφαλοι. Βασικα εμενα δεν με ενδιαφερει καθολου το βαρος, δεν πα να ειναι και 150 κιλα(που λεει ο λογος) αμα το σωμα ειναι ετσι οπως πρεπει τι διαφορα εχει; Αμα εισαστε κοκαλιαρες τι να το κανω; Δεν θελω πιασιματα αλλα θελω κρεας...


Όχι οχι οχι μου το χαλάς τρελά... Το βάρος είναι πολύ σημαντικό στο σεξ. Δε θα θελες να γίνει ο Μέγα-Κρόνος, ταραμοσαλάτα.

Εγω άλλο εννοούσα με το "άσε τα κόκκαλα, το κρέας κοίτα". Να μην υποθέσει δηλαδή ότι η Tricia είναι βαρυκόκκαλη αλλά οτι το κρέας αντικατοπτρίζει σημαντικό ποσοστό του βάρους της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Με αφορμή το πόστ σου, θα ήθελα να κάνω ενα μεγάλο και ίσως κουραστικό σχόλιο αν μου επιτρέπεις:

Είμαι 22 στα 23 και εδω και δυο χρόνια αποφάσισα να βάλω πολύ σοβαρά όρια στο τι κρίνω ωραίο και τι όχι. Καλώς ή κακώς, από τα 13 ως τα 17 ότι κυκλοφόρησε δίπλα μου ήταν πολύ ωραίο και μπορώ να πω οτι αν είχα και τότε τα όρια αυτά, θα ήταν μέσα. Από τα 18 ως τα 21, δεν με ικανοποίησαν οι επιλογές μου. Τα λάθη στις σχέσεις αλλά και στα "καμάκια" τελείωσαν όταν έπιασε Δεκέμβρης του 2004, με εμένα νεόφερτο πρωτοετή (ναι καλά διαβάζετε) στην ΑΣΟΕΕ (ήθελα ενα δυο μήνες να κόψω κίνηση). Ότι "καμάκωσα" μετά από τον 12/2004 αντικειμενικά, ναι ήταν από ωραίο εως πολύ ωραίο, άσχετα αν έφαγα πόρτες ή αν έριξα πόρτες μετά από καιρό για Χ Υ λόγους.

Στο αντικείμενο τώρα:

Τα 47 δεν είναι κιλά! Αριθμός κλήρωσης του Λόττο είναι. Τα 55 είναι μια χαρά αν έχεις και το ανάλογο ύψος. (Δεν γνωρίζω το ύψος σου οπότε γι αυτό μη θεωρήσεις ότι τυχόν θέλω να σε θίξω ή οτιδήποτε). Μην καταπιέζεστε ρε κορίτσια να είναι το πρώτο σας δεκαδικό το τέσσερα... Υπάρχουν τόσα άλλα πράγματα που μπορούν να σας κάνουν υπέροχες ακόμα και στα πενήντα κιλά ή στα πενήντα πέντε (ΩΣ ΕΚΕΙ όμως τα κιλά).

Η γνώμη μου:

Πρόσωπο (κερδίζετε τρελούς πόντους αν είναι στα γούστα μου)
Ικανοποιητικό ύψος 1,67 - 1,73 (άλλοι τρελοί πόντοι από κεί) ... και παραπάνω δε με χαλάει αρκεί να είναι σωστό το καλούπι (βλέπε Six δηλαδή Tricia Helfer) και όχι άχαρο.
Επιτακτική η απουσία ελιών, τριχών σε όλο το σώμα (ναι ακόμα και κάτω, άντε εκεί ενα μικρό σχεδιάκι το πολύ)
Βάψιμο (Όταν βάφεστε, όχι υπερβολές και χρώματα που δε σας πάνε πχ στο βλέφαρο, ειδάλλως έχετε κοπεί με τη μια)
Νύχια (Προσεγμένα και καλοβαμμένα)
ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ: Το κυριότερο ΑΛΛΑ όχι το μοναδικό κριτήριο επιλογής. (παρ' όλα ταύτα εαν κοπείτε εδω μην κάνετε τον κόπο να είστε και μοντέλα, έχετε ήδη πάρει το πρώτο εισιτήριο για Ασπρόπυργο)
Πρόστυχες, αναιδείς, θεούσες, αναίσθητες, κοριτσάκια ή αντροκοριτσάκια ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ! (Προσοχή: Άλλο είναι το γυναίκα έξυπνη με κοφτερό μυαλό, αυτό είναι απολύτως επιθυμητό, το λεω γιατι είναι σύνηθες να συγχέεται με κάποιο/α από τα ανωτέρω).

και άλλα που έχουν να κάνουν με την πρακτική ματιά και όχι με τα θεωρητικά πρότυπα που ανέφερα.....

Γι αυτό κορίτσια αφήστε (λίγο) τη ζυγαριά και εστιάστε κι αλλού!;) Μπορείτε να γίνετε αφάνταστα υπέροχες!:clapup:
Άλλο ένα θεϊκό ποστ Valder:thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Όχι οχι οχι μου το χαλάς τρελά... Το βάρος είναι πολύ σημαντικό στο σεξ. Δε θα θελες να γίνει ο Μέγα-Κρόνος, ταραμοσαλάτα.

Εγω άλλο εννοούσα με το "άσε τα κόκκαλα, το κρέας κοίτα". Να μην υποθέσει δηλαδή ότι η Tricia είναι βαρυκόκκαλη αλλά οτι το κρέας αντικατοπτρίζει σημαντικό ποσοστό του βάρους της.

Σωστο και αυτο, αλλα απο τα 40 να παει καπια μεχρι και τα 60 νταξει, δεν θα μου φυγει και η μεση.

Δεν το ειπα με βαση αυτο αλλα συγουρα και αυτο παιζει συματνικο ρολο. Οπως και οι μυες. Καπιος μπορει να ζυγιζει τα ιδια με εμενα και να εχει σωματαρα, απλασε αυτος ζυγιζουν οι μυες ενω σε εμενα ζυγιζει το λιπος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το βαρος μιας κοπελας κι ενος αντρα εξαρταται απο πολλα...
Μια πρωην μου ηταν 1.60 και κατι ψιλα και 47 κιλα.Για τον σωματοτυπο της το βαρος αυτο ηταν το ιδανικο!
Η τωρινη μου κοπελα ειναι ελαχιστα πιο ψηλη και ειναι καπου 50-52 κιλα.Αντιστοιχα σε αυτην αυτα τα κιλα ειναι ιδανικα!
Δεν ειναι μονο το υψος σε μια κοπελα.Ειναι το που παιρνει τα κιλα, το αν εχει περιφερεια, εαν εχει μεγαλο στηθος κτλ κτλ.
Καλο ειναι αντρες και γυναικες να προσεχουμε το βαρος μας.Αυτοι που ειναι 100 και 120 κιλα και λενε εγω ετσι μου αρεσω και ετσι ειμαι (και τα κιλα τα εχουν επειδη σαβουρωνουν και οχι απο παθολογικες αιτιες) με 'γεια τους και χαρα τους, αλλα το δυσκολο δεν ειναι στο να αφεθει καποιος στο ελεος του φαγητου τουποτου και της κρεπαλης, αλλα να ξερει που να βαζει φρενο, να ξερει τι τρωει (δεν παιζει ρολο μονο ο αριθμος των θερμιδων αλλα και η "ποιοτητα" τους) και να σεβεται το σωμα του.(Οπως φυσικα και το πνευμα του.)
Πολοι λενε εχω μπακα αλλα μου αρεσω ετσι...το σεβομαι!Οταν ομως το παρουν αποφαση και χασουν την μπακα (γιατι αυτο ειναι το δυσκολο, οχι να την αποκτησεις), μετα λενε ποσο πιο ωραιος ειμαι χωρις την σαμπρελιτσα.
Απλως το ενα θελει κοπο και το αλλο καλο μασημα...
Στο αντιθετο ακρο και οι κοπελες οι οποιες πιστευουν οτι αν μετα το κοκκαλο μεινει μονο η πετσα και εξαφανιστει καθε ειδος κρεατος και λιπους αντιστοιχα κι εδω υπαρχει προβλημα.
Με λιγα λογια, προσεχουμε γιανα εχουμε και να μην τρεχουμε.
(προσωπικα μιλωντας παντα.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σε όλη αυτή τη κουβέντα περι ιδανικού βάρους θα ήθελα να προσθέσω ότι....
Μπορεί μια κοπέλα να έχει 1,60 ύψος και 60 κιλά βαρος και να ειναι ΣΟΥΠΕΡ!
Με το που ακούς σκέτα νούμερα, λες... εχει παραπάνω βαρος.... δεν είναι όμως ετσι τα πραγματα....
Αν η κοπελα γυμνάζεται και είναι τιγκα στον μυικό ιστό και δεν έχει λίπος και ειναι σωστα κατανεμημένο το βάρος και κλπ κλπ κλπ... μπορει να φαίνεται οπτικά και πιο λεπτη απο μια με το ίδιο βάρος και 8 κιλά πιο ελαφρια...
Επίσης, η ηλικία είναι ένας σημαντικός παράγοντας... άλλα κιλά έχει κάποιος στα 16 του και άλλη κατανομή βάρους - το σώμα ειναι για την ωρα εφηβικό- και άλλη κατανομή βάρους στα 26 και άλλη στα 36 κλπ...
Το λοιπόν, μη βάζετε συμπεράσματα το πως ειναι- δειχνει κάποιος μόνο με εξ ακοής νούμερα (στην περιπτωση μας απλά διαβάζοντας) γιατί ειναι σχεδον σιγουρο ότι θα πέσετε εξω....

Οι κανόνες δεν θα υπήρχαν, αν δεν υπήρχαν οι εξαιρέσεις που οριζουν κάτι ως κανόνα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Σε όλη αυτή τη κουβέντα περι ιδανικού βάρους θα ήθελα να προσθέσω ότι....
Μπορεί μια κοπέλα να έχει 1,60 ύψος και 60 κιλά βαρος και να ειναι ΣΟΥΠΕΡ!
Με το που ακούς σκέτα νούμερα, λες... εχει παραπάνω βαρος.... δεν είναι όμως ετσι τα πραγματα....
Αν η κοπελα γυμνάζεται και είναι τιγκα στον μυικό ιστό και δεν έχει λίπος και ειναι σωστα κατανεμημένο το βάρος και κλπ κλπ κλπ... μπορει να φαίνεται οπτικά και πιο λεπτη απο μια με το ίδιο βάρος και 8 κιλά πιο ελαφρια...
Επίσης, η ηλικία είναι ένας σημαντικός παράγοντας... άλλα κιλά έχει κάποιος στα 16 του και άλλη κατανομή βάρους - το σώμα ειναι για την ωρα εφηβικό- και άλλη κατανομή βάρους στα 26 και άλλη στα 36 κλπ...
Το λοιπόν, μη βάζετε συμπεράσματα το πως ειναι- δειχνει κάποιος μόνο με εξ ακοής νούμερα (στην περιπτωση μας απλά διαβάζοντας) γιατί ειναι σχεδον σιγουρο ότι θα πέσετε εξω....

Οι κανόνες δεν θα υπήρχαν, αν δεν υπήρχαν οι εξαιρέσεις που οριζουν κάτι ως κανόνα ;)

σε ολα συμφωνω και φυσικα και σε αυτο που εχω κανει bolds μιας και πολλα ατομα που ξερω κι εχει συμβει μπροστα στα ματια μου μιλανε με μια κοπελα την οποια την βρισκουν και ειναι σουπερ και μολις ακουνε π.χ. οτι ειναι 1.65 και 60 κιλα στο καπακι μου λενε "θελει διαιτα"...
Η ακομα πριν την δουν το λενε και μολις την βλεπουν, "πωωω τι γυναικα ειναι αυτη!"
Γενικα με τα νουμερα υπαρχει κολλημα.
Ναι μεν ειναι ενδεικτικα, αλλα παιζουν πολλοι παραγοντες ρολο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βρε αι σιχτίρ που θα μου πείτε οτι έχω παραπάνω βάρος! Ουουουουου! :P :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Βρε αι σιχτίρ που θα μου πείτε οτι έχω παραπάνω βάρος! Ουουουουου! :P :teasing:


Πεστα βρε Μισελ, απο τη μια μας λενε να μην εχουμε κομπλεξ και παθαινουμε υστεριες, και απο την αλλη λενε οτι πανω απο 55 κιλα δεν πρεπει να ειναι η γυναικα! Ελεος! Εγω 53 ειμαι, αλλα δεν θα ηθελα να ζω με το αγχος του αν θα παρω η θα χασω 2 κιλα, για να ειμαι στο "οριο"!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
:hmm: Μήπως να ξεκινήσω δίαιτα???? Είμαι στα όρια...:redface: :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa:
:hmm: Μήπως να ξεκινήσω δίαιτα???? Είμαι στα όρια...:redface: :'(

Χα χα ναι σταλιτσα, γιατι αν παρεις λιγο ακομα θα πρεπει να αλλαξεις και το ονομα σου!!!! :clapup::P (αστειευομαι φυσικα :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top