Κριτήρια Επιλογής Άβαταρ...

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βάσει ποιων κριτηρίων επιλέγετε κατά καιρούς τα άβαταρ που χρησιμοποιείτε στις διάφορες ιντερνετικές κοινότητες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
...χμμμμ βάσει πολλών και ποικίλων κριτηρίων τα οποία συνοψίζονται στο εξής ουσιώδες:

Μου αρέσουν οι δράκοι. :P

Γενικά βέβαια ψάχνω εικόνες που να μην είναι πολύ γνωστές, ή κατοχυρωμένες κάπου γιατί αυτό δεν είναι έντιμο απέναντι στους δημιουργούς τους.

Μου αρέσουν όμως τόσο οι δράκοι με όλο αυτό το μυθικό περιβάλλον τους και τους συμβολισμούς που είχαν σε διάφορους πολιτισμούς και εποχές... :)
...που όταν μου αρέσει πολύ κάποια εικόνα (δεν είναι πάρα πολλές αυτές τελικά) την αποθηκεύω αμέσως για πιθανή μελλοντική χρήση!:clapup:
(και το desktop μου αυτή την περίοδο ένα ωραιότατο μπλε κεφάλι δράκου έχει:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Με βαση την προσωπικοτητα μου(αυτο που μου αρεσει να ειμαι και ειμαι) πρωτα και τη διαθεση μου δευτερευοντως.
Κοιταζω παντα το αβαταρ καθως και η υπογραφη ακομα και το προφιλ μου να εχουν καποια ιχνη- σημαδια δικα μου, να με αντιπροσωπευουν καθε φορα.
Πχ, δε θα μπορουσα ποτε να γραψω γκρικλις σαν υπογραφη γιατι δε μου αρεσουν τα γκρικλις και ειμαι λατρης της ελληνικης.
η πχ να βαλω εναν δρακο, παρολο που ειναι αρκετα πρωτοτυπο σαν αβαταρ οπως η φιλη μας πανω, ισως γιατι δε με ελκυουν οι δρακοι και οσα εχουν να κανουν με επιστημονικη φαντασια.

θυμαμαι ειχα αλλαξει καποια στιγμη, παραηταν μαυρο, το σχολιασαν καποιοι, το παρατηρησα κι εγω, ομως ηταν θεμα διαθεσης οχι απαραιτητα κακης ομως, ισως διαθεση αναζητησης και φιλοσοφιας. τελικα επανεφερα ενα επισης αντιπροσωπευτικο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Να είναι αστείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
βρισκω ενα αβαταρ που μου αρεσει ή με αντιπροσωπευει και το βαζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
βρισκω ενα αβαταρ που δεν μου αρεσει ή δεν με αντιπροσωπευει και το βαζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
βρίσκω ένα avatar που δε μου αρέσει αλλά αρέσει στον s.i.d. για να μου το κλέψει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ψάχνω κάτι χρωματιστό και χαρούμενο:flowers: :vroum:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Well....
Πρώτα απ' όλα πρέπει να μου αρέσει. Συνήθως ψάχνω πολύ ώρα μέχρι να βρω κάτι ωραίο.
Επίσης, μετά το αβατάρ, ψάχνω και για υπογραφή που θα ταιριάζει, σε χρώματα και μούντ.
Πρέπει επίσης να μην είναι τεράστια, ούτε πολύ μικρή, και να ταιριάζει με το μαύρο παράθυρό μου.
Εχμ.. αυτά.

Επίσης, δε ξέρω γιατί, αλλά βάζω μόνο κοπέλες/γυναίκες τελευταία, και όχι τοπία ή στενάχωρα μαύρα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εγω απλως θελω να μου κανει κλικ σαν εικονα... Συνηθως ομως μου βγαινουν αρκετα σκουρα...


Ααααα, και συνηθως εχω ενα avatar για πολυ πολυ καιρο επειδη βαριεμαι να το αλλαζω... Οπως το προηγουμενο μου που το εχω απο δω κι απο κει 4-5 χρονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ψάχνω μια εικόνα που να εκφράζει την ψυχολογία μου και να μου κάνει ένα κλικ παραπάνω από ότι οι άλλες που έχω δει!
Η υπογραφή θέλω ή τουλάχιστον προσπαθώ να είναι στο ίδιο μουντ με το αβαταρ, από χρώματα μέχρι ύφος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Με κριτήριο ότι αγαπάμε τα baby! :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Με κριτήριο ότι αγαπάμε τους συνταξιούχους. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Με κριτηριο οτι αγαπαμε τα αδελφια μας,ασχετα που εμεις με τα χρονια γιναμε λιγο πιο εξυπνοι και λιγο πιο ομορφοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top