Τι ώρα κοιμάστε, τι ώρα ξυπνάτε και ποιο είναι το ρεκόρ ύπνου σας;

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όταν νυστάξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ανάλογα. Μέσα στο εξάμηνο, κατά τις 10. Όταν έχω εξεταστική και στις διακοπές κατά τις 12.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Κατά τη 1, το πολύ 2...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Συνηθως κατα τις 12.......:baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
δεν έχω κάποιο συγκεκριμένο ωράριο .... ανάνογα με το πότε νυστάζω .... κάποιες φορές κοιμάμε κατά τις 1-2 (ή και λίγο αργότερα ) και άλλες κατά τις 11-12
πάντως ποτέ δεν κοιμάμε πριν τις 11
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Στάνταρ μετά τις 12... ό,τι και να κάνω ποτέ δεν τα καταφέρνω να πάω στο κρεβάτι νωρίτερα...( Να θες να αγιάσεις δηλαδή και να μην σε αφήνουν! :angelnot: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Χμμμμμ....κατα τη διαρκεια του σχολικου ετους κατα τις 11(ειμαι καλο κοριτσακι :P ) αλλα τωρα το καλοκαιρακι κατα τις 1-2!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Οταν ειχα σχολειο ξαπλωνα κατα τις 12 με 1... Τωρα ξαπλωνω κατα τις 3..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
(προς διαχειριστες:αν υπαρχει παρομοιο η ομοιο θεμα να διαγραφει)

Ειναι αληθεια αραγε,πως ο υπνος θρεφει τα παιδια?
Αυτο το θεμα το ανοιξα για εναν λογο τον οποιο (νομιζω οτι ''κατεχω το ρεκορ'')(νομιζω εεεε??:clapup:)
Το σαββατο το βραδυ γυρισα στο σπιτι στις 2:00!
Κοιμηθηκα στις 2:30:sleep:!Μαντεψτε τη ωρα ξυπνησα????:hmm:
2:20 το μεσημερακι!Ολοι ετρωγαν μεσημεριανο και εγω το πρωινο!

Εσεις τι ωρα κοιμαστε και τι ωρα ξυπνατε?(συνηθως)
Ποιο ειναι το "ρεκορ" σας?
Εχετε προβληματα?(αυπνια κ.τ.λ.)

:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ax!
Και εγώ χρησιμοποιώ ως άλλοθι αυτή την παροιμία.
Πάντως νωρίς σηκώθηκες, γιατί σε τρομάζει; :P
Έχω ξυπνήσει και 6 το απόγευμα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
(προς διαχειριστες:αν υπαρχει παρομοιο η ομοιο θεμα να διαγραφει)

Ειναι αληθεια αραγε,πως ο υπνος θρεφει τα παιδια?
Αυτο το θεμα το ανοιξα για εναν λογο τον οποιο (νομιζω οτι ''κατεχω το ρεκορ'')(νομιζω εεεε??:clapup:)
Το σαββατο το βραδυ γυρισα στο σπιτι στις 2:00!
Κοιμηθηκα στις 2:30:sleep:!Μαντεψτε τη ωρα ξυπνησα????:hmm:
2:20 το μεσημερακι!Ολοι ετρωγαν μεσημεριανο και εγω το πρωινο!

Εσεις τι ωρα κοιμαστε και τι ωρα ξυπνατε?(συνηθως)
Ποιο ειναι το "ρεκορ" σας?
Εχετε προβληματα?(αυπνια κ.τ.λ.)

:bigarmhug
Aληθεια ειναι φυσικα!!!Οτι ωρα νυσταξουμε κοιμομαστε....οτι ωρα χορτασουμε υπνακο ξυπναμε και χουζουρευουμε...:redface:σιγα μην αγχωθουμε και για τον υπνο μας...:P
Αλλωστε η κρεββατοκαμαρα ειναι η ομορφοτερη γωνια του σπιτιου...:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
:pfff:
Χαζαμάρες... Δεν τον χρειαζόμαστε τον ύπνο... Σε λίγο θα τον καταργήσουμε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Έχω ξυπνήσει και 6 το απόγευμα.

Τι ωρα ειχες κοιμηθει????
Το παραξενο ειναι οτι κοιμομουν 12 ολοκληρες ωρες!
Εχασα τη μιση μου μερα...!
Και δεν χουζουρεψα καθολου!
Μολις ανοιξα τα ματακια μου:hypno: ειδα 2:20 (και ουτε καν πηγα να πληθω απο τη χαρα μου που εσπασα το ρεκορ μου):D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Ειναι αλήθεια όντως οτι ο ύπνος θρέφει όχι μόνο τα παιδιά αλλα τους πάντες!! Μην το παρακάνουμε όμως! Η ζωή ειναι για να τη γλεντάμε όχι για να κοιμόμαστε όλη τη μέρα!!

Προσωπικά, δεν κοιμάμαι πάρα πολυ, ειδικά οταν ξενυχτάω δεν κλείνω ούτε 5ωρο.
Εχω διαπιστώσει οτι αυτο που λένε ο ύπνος φέρνει ύπνο ισχύει, τουλάχιστον στη δική μου περίπτωση!
Προσπαθώ την ημέρα μου να την περνάω ξύπνια, και τη νύχτα μου να κοιμάμαι( όχι όρθια:P) στο κρεβατάκι μου! Αν δεν το καταφέρνω λόγω ξενυχτιού προσπαθώ να την αναπληρώσω την επόμενη πεφτοντας στο κρεβάτι πολύ νωρίτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έχω κλείσει και 12ωρα και 14ωρα. :redface:
Στο χουζούρι έχω ένα θέμα. Αν χουζουρέψω πολλή ώρα ξανά νυστάζω. :sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το ρεκόρ το χω από την 3η γυμνασίου.Κοιμήθηκα 4 το πρωί ξύπνησα στις 8 το βράδυ της επόμενης μέρας:P.
Πλέον κοιμάμαι κανένα 5ωρο το πολύ:weak:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Ανάλογα την ηλικία.
ΟΙ νέοι χρειάζονται 8-9 ώρες ύπνο, οι γέροι ξυπνούν πριν τα χαράματα και 5-6 ώρες τους φτάνουν.
Όσο μεγαλώνει ο άνθρωπος, τόσο λιγότερο ύπνο χρειάζεται.

Πριν πάω φαντάρος, μία φορά κι εγώ κοιμήθηκα κατά τις 12 το βράδυ και ξύπνησα την άλλη μέρα το μεσημέρι κατά τις 2 (απ' ό,τι θυμάμαι).
Θυμάμαι όμως ότι όλη την ημέρα νύσταζα, έπινα κάτι τριπλούς καφέδες και δεν μπορούσα να συνέλθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ρεκόρ φετινού καλοκαιριού: 14 ώρες... :worry:

:P Tο παράκανα τόσο φαίνεται που ήρθαν στο δωμάτιό μου να ελέγξουν μήπως έπαθα τίποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
κατά τις 11 όταν έχουμε σχολείο...τώρα το καλοκαίρι το αργότερό μου είναι να μείνω ξύπνια μέχρι τις 4:30 και έχω ξυπνήσει γύρω στις 14:30 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ρεκορ υπνου 19 ωρες οταν ειχα γυρισει απο την 7μερη.Η μανα μου ερχοταν καθε τρεις και λιγο να δει αμα εχω παθει τπτ και με ξυπνουσε συνεχεια :mad::mad:

Μετα οταν ειχα σηκωθει σαν ζαβλακομενο ημουν.Το μυαλο μου δεν στροφαρε με τιποτα.

Κατα αλλα οτι ωρα κατσει εκτος αμα οταν ειναι για μπανιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top