Τι ώρα κοιμάστε, τι ώρα ξυπνάτε και ποιο είναι το ρεκόρ ύπνου σας;

Julius Caesar

Νεοφερμένος

Ο Julius Caesar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Τοπογράφος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Έχετε πρωινό ωράριο; Πρέπει να είστε στη δουλειά 7.30 ή 8.00; Αν ναι, τι ώρα "τη κάνετε" το βράδυ;
Προσωπικά λόγω επαγγέλματος (Τοπογράφος Μηχανικός) πρέπει να αρχίσω δουλειά πολύ νωρίς, η δουλειά μπορεί να είναι και 1 ώρα μακριά κι έτσι έχω συνηθίσει να ξαπλώνω κατά τις 10.30.
Έτσι πελάτες και εργοδότες δεν είχαν ποτέ πρόβλημα, είχαν όμως παρέες, φίλοι και φίλες....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ως ζωηρος εφηβος, ενοειτε οτι δεν εχω σταθερο ωραριο... Μπορει να μην εχω τιποτα να κανω την επομενη μερα και να μκοιμιθω απο της 12, μπορει και να εχω σχολειο και να πρεπει να ξυπνισω στις 7 και να κοιμιθω στις 4...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μπορώ να αναποδογυρίσω και να επαναφέρω το μέρα - νύχτα και γενικά είμαι των άκρων , για διαστήματα κοιμάμαι 3-4 ώρες και άρα και κοιμάμαι αργά και ξυπνάω νωρίς και σίγουρα υπάρχουνε περιόδοι που κάνω το αντίθετο δηλαδή :
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=56188&postcount=22
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Estartu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
το επίσημο ωράριο μου είναι το κλασικό 9-5

λόγω όμως του χρόνου που χρειάζομαι το πρωί για να "πάρω μπροστά" σε συνδυασμό με
την απόσταση του γραφείου από το σπίτι, το ξυπνητήρι τις καθημερινές χτυπάει για πρώτη
φορά γύρω στις 6:15


η συνηθισμένη μου ώρα για ύπνο είναι γύρω στις 12:00 ... αν όμως είμαι για κάποιο λόγο
"ξενυχτισμένη" από την προηγούμενη, μπορεί να πέσω για ύπνο και από τις 9:30 (για να
αναπληρώσω αυτόν που στερήθηκα)

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
τα τελευταια δυο χρονια αργα...οι ωρες ειναι απο τις 1 εως τις 4 αναλογως...
χτες το βραδυ κοιμηθηκα γυρως τις 130 και ξυπνησα 530 :wall: ... ο λογος ? κανενας :confused:, προφανως ειμαι αναποδη οταν εχω να κανω κατι νυσταζω μεχρι αηδιας και οταν δεν εχω ξυπναω αγριες ωρες:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Julius Caesar

Νεοφερμένος

Ο Julius Caesar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Τοπογράφος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
το επίσημο ωράριο μου είναι το κλασικό 9-5

λόγω όμως του χρόνου που χρειάζομαι το πρωί για να "πάρω μπροστά" σε συνδυασμό με
την απόσταση του γραφείου από το σπίτι, το ξυπνητήρι τις καθημερινές χτυπάει για πρώτη
φορά γύρω στις 6:15


η συνηθισμένη μου ώρα για ύπνο είναι γύρω στις 12:00 ... αν όμως είμαι για κάποιο λόγο
"ξενυχτισμένη" από την προηγούμενη, μπορεί να πέσω για ύπνο και από τις 9:30 (για να
αναπληρώσω αυτόν που στερήθηκα)

:D

Καλά και το ξυπνητήρι στις 6.15 δεν ενοχλεί το σύντροφο; (Εντάξει αν βρίσκεις την ερώτηση αδιάκριτη μην απαντάς :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Estartu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
δεν υπάρχει :D


(και όταν υπήρχε το έκλεινα τόσο γρήγορα που δεν προλάβαινε να χάσει ούτε μια νότα
από το ... ροχαλητό του !!! )




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν ξαπλώνω το βράδυ.

Όταν αποφασίζω να πάω για ύπνο έχει ήδη ανατείλλει ο ήλιος. (κατά τις 05:30 - 06:00).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
συνήθως στις 3..της επόμενης μέρας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
εγω ξαπλωνω κατα τις δωδεκα αλλα ο υπνος με περνει στις 4 οχι λογο αυπνιας αλλα γιατι σκεφτομαι....και ξυπναω 8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
νωρις-νωρις το πρωι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Bράδυ; :worry:
4-5 το πρωί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ανάλογα το τι κάνω... Πολλές φορές μπορεί να κοιμηθώ μετά τις 5... Το νορμάλ μου όμως είναι 2-3.
Υπάρχουν φορές όμως, που θα ξαπλώσω κατά τις 23.00 ή 00.00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όταν έχω δουλειά την επόμενη μέρα προσπαθώ να κοιμάμαι πριν τη 1, αλλά σπάνια το καταφέρνω! Την Παρασκευή και το Σάββατο του δίνω και καταλαβαίνει απλά γιατί μπορώ! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

passenger123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Mέχρι πρόσφατα γύρω στις 1:00 και τελευταία γύρω στις 3:00 και βάλε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Λόγω μεταπτυχιακού έστρωσα προγραμματάκι και δεν ξεπερνάω τις 2 κάποιες εργάσιμες. Τα Σ/Κ ή τις άδειες μέρες μπορεί και να το πάω αρκετά παραπέρα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
δε κοιμάμαι τώρα πια τα βράδια... (που λέει και το άσμα:P) κοιμάμαι χαράματα... ο λόγος;; μαζευόμαστε με την παρέα μου σε σπίτια ή βγαίνουμε έξω και δε καταλαβαίνουμε πότε περνάει η ώρα...:D βέβαια τώρα που έχουμε εξεταστική μου κακοφαίνεται και νομίζω ότι κοιμάμαι με τις κότες, αλλά πού θα πάει θα τελειώσει κι αυτή η έρημη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
3-4-5 το πρωί :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
όταν είναι να κάνουμε σεκς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
...Αργουτσικα:happy::happy::happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top