Ο σάκος με τα 65.000 €

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Γίνεστε μάρτυρας σε ένα τροχαίο χρηματαποστολής και ένας σάκος με 65.000€ βρίσκετε στα πόδια σας χωρίς όμως (κατα περίεργο τρόπο) να το αντιληφθεί κάποιος άλλος.
Π.χ τον βλέπετε να κυλάει κάτω απο το αμάξι σας. Μέσα στον χαμό κανένας άλλος δεν σας βλέπει (κοιτάζουν να μαζέψουν τους υπόλοιπους σάκους και να βγάλουν τους τραυματίες)
Τι κάνετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Toν παίρνω διακριτικά, τον βάζω μες το αμάξι και τρεχάτε ποδαράκια (ρόδες μάλλον) μου!!! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
..κάθομαι και τα μετράω, και έτσι και λείπει σεντ.....


....




..



...






...


.


.
δε θα σου ξαναμιλήσω ποτεθ που μου χάλασες το ντριμ! :bleh::bleh::bleh:




:panwkatw::upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Σιγά μη μπω στον κόπο για 65.000,00 ευρώ:D :D :D
Μαλακ*ες και φυσικά "περιθάλπτω" τον τραυματία σάκο στο αμάξι μου ούτως ή αλλως αυτά τα λεφτά είναι ασφαλισμένα και δεν θα λείψουν απο κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
βρε γμτ ο μοναδίκος είναι που δεν θα τα έπερνα αλλά θα τα μάζευε και θα τα έδινε σε καποιον υπεύθυνο;

Ο λόγος που θα το εκανα αυτό είναι απλώς δεν θέλω με τπτ να βρεθώ στην φυλακή :worry: επίσης δεν αντέχω τις τύψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Έχω δώσει τόσα λεφτά στις τράπεζες λόγω τόκων και επιτοκίων που μάλλον λίγα μου φαίνονται τα 65 χιλιάρικα. Εννοείται ότι κατάσχονται και στήνω καραούλι για το επόμενο τροχαίο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Άμεση κατάσχεση:bleh: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Έχω δώσει τόσα λεφτά στις τράπεζες λόγω τόκων και επιτοκίων που μάλλον λίγα μου φαίνονται τα 65 χιλιάρικα. Εννοείται ότι κατάσχονται και στήνω καραούλι για το επόμενο τροχαίο.....

...για να μην σου πω οτι δημιουργώ εγώ το επόμενο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ένα τοπικ ξεκίνησα και ο founes με την crazyhelen ξεκίνησαν ήδη σπείρα!:) Μπράβο ρε παιδιά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Moνο 65000; Γιατι τοσο λιγα;
Οπως και να εχει δεν ειναι και τοσο λιγα, οποτε τα μαζευω, βρησκω ενα μερος εκει κοντα που να ειναι συγουρο και τα κρυβω αν γινετε, αλλιως παω γρηγορα σπιτι μου και βρησκω μια καλη κρυψωνα. Αφου κυλισει ο καιρος και "ξεχαστει" το γεγονος τα βαζω στο πλυντιριο και ειμαι οκ
Αλλωστε τοσα και τοσα μας τρωνε, δεν θα τους λειψουν 65000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Founes & CrazyHelen
like
Bonie & Clyde

ιχιχιχιχιχιχι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Εγώ θα τα έπαιρνα φυσικά.Θα περιμένω να τα πάρουν οι άλλοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από vasjason:
Εγώ θα τα έπαιρνα φυσικά.Θα περιμένω να τα πάρουν οι άλλοι?
Ακριβώς.Επειδή κάποιος θα τα πάρει, γιατί να μην είμαι εγώ?;):whistle:Αν και πραγματικά λυπάμαι την καημενούλα την τραπεζούλα και την ασφαλιστικούλα που θα πληρώσει.Κρίμα, πολύ κρίμα :'( (:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Founes & CrazyHelen
like
Bonie & Clyde

ιχιχιχιχιχιχι!!!

Αυτοί μωρό μου είχαν άσχημο τέλος (σουρωτήρια γίνανε....)
δεν θέλουμε το ίδιο και για σας;) ;) ;)
Γιατί δεν δοκιμάζετε τον ψηλό και τον κοντό που παραμένουν ασύλληπτοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χιχιχχιιχ λες ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ΘΑ τα έπαιρνα,διακριτικά βέβαια:redface:

Ποιόσ θα υποπτευοταν ένα αθώο μικρό κουνέλι??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
ΘΑ τα έπαιρνα,διακριτικά βέβαια:redface:

Ποιόσ θα υποπτευοταν ένα αθώο μικρό κουνέλι??:P

χμ....:hmm:
ένα μικρό κουνελάκι με ένα τεράστιο σάκο στην πλάτη....
σωστά! ποιός θα το υποπτευθεί;;;:P



Και εγώ θα τα έπερνα ήσυχα και διακριτικά!!!:redface: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
χμ....:hmm:
ένα μικρό κουνελάκι με ένα τεράστιο σάκο στην πλάτη....
σωστά! ποιός θα το υποπτευθεί;;;:P



Και εγώ θα τα έπερνα ήσυχα και διακριτικά!!!:redface: :)

είδες κανείς δεν θα το υποπτευόταν:devil:

Καλά μόνο ο exposed τελικά θα τα έδινε πίσω
αλλά δεν μας διαυκρίνησε όλα θα τα έδινε???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ayperion

Νεοφερμένος

Ο ayperion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μου είναι πολύ λίγα!! βάλε κάτι παραπάνω!!! ούτε για μία γκαρσονιέρα που λέει ο λόγος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
hey guys! Founes & CrazyHelen
count me in! χαχαχαχαχ!
οχι που θα τα άφηνα! εχουμε κι ανάγκες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top