Συμμετοχές για το Palermo #47 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Όλοι ξέρουμε την ιστορία - ο πόλεμος δεν τελειώνει ποτέ. Κάθε επικράτηση είναι μόνο παροδική και η ειρήνη, που είχε η πόλη του Palermo μετά την νίκη των πολιτών, είναι εύθραυστη. H Mafia δεν παραδίδει ποτέ τα όπλα της - απλά περιμένει καρτερικά, να εφησυχαστούν οι πολίτες, για να ξεκινήσει από την αρχή την προσπάθειά της για την απόλυτη κυριαρχία στο Palermo. Πιο αποφασισμένοι από ποτέ, διψασμένοι για εκδίκηση μετά την τελευταία ήττα, οι νέοι μαφιόζοι είναι έτοιμοι να σκορπίσουν το χάος.
Αν θες, να επιδείξεις τις ικανότητες και την αφοσίωσή σου στην πόλη του Palermo, βοηθώντας τους πολίτες στο δύσκολο έργο τους, δήλωσε συμμετοχή!:paladin:
Αν από την άλλη, το χάος σου φαίνεται γοητευτικό και ο κώδικας της μαφίας είναι για εσένα τρόπος ζωής, δήλωσε συμμετοχή! :devil:

DumeNuke, Eileen & Gate4 αναγνώρισαν κάποιες αρχικές, διακριτικές κινήσεις και έσπευσαν στην πόλη, ως ανταποκριτές.

Σε περιμένουμε με αγωνία στην πόλη του Palermo!

Let the game, begin!

Οι συμμετοχές θα είναι ανοικτές μέχρι το Σάββατο 27 Ιουλίου κι ώρα 18:00.
To παιχνίδι αρχίζει τη Δευτέρα 29 Ιουλίου.

Υ.Γ:

  1. Οι κανόνες του παιχνιδιού βρίσκονται εδώ.

  2. Όλες τις απορίες σας για το παιχνίδι μπορείτε να γράψετε στο σχετικό θέμα.

  3. Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη του e-steki, ischool. Υποχρέωση συμμετοχής από την άλλη, ξέρετε ποιοι έχετε. :hug:

  4. Οι νέες συμμετοχές θα γίνονται δεκτές αφού πάρουν το σχετικό χρίσμα από την ΣΕ.


Λίστα συμμετοχών για Palermo #47:
1. dimijim, the first to post
2. CiNeFiL
3. Ikarionas
4. Physiognomist
5. Marjoriee26
6. Φινεύς
7. ComfortablySmug
8. ~Melania~
9. Johnny15
10. akikos
11. Emilouko
12. Indiana Jones
13. tsarachaf
14. ultraviolence
15. Libertus
16. i_lie_us
17. Iliaso
18. Himela
19. ougka pougka
20. JKaradakov
21. What about you, punk? :smoke:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Γίνεται να στήνει παιχνίδι η Ζωή και να μην την τιμήσω; Count me in!

Σημειώσεις:

  1. Το ότι με λένε dimijim δε σημαίνει ότι ειμαι πάντα Mafia (ή ΣΕ).

  2. Από 5 Αυγούστου θα είμαι στην κλινική τα πρωινά άρα δε θα έχω μεγάλη άνεση το πρωί κι ούτε θα μπορώ να ξενυχτάω ιδιαίτερα.



Τα λέμε την Κυριακή!
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
YES
 

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Μέσα κι εγώ. Άλλη μια φορά που θα είμαι με τους καλούς, όπως πάντα.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Θα παίξω και εγώ!
Απλά τη περιόδο 29-01 δε θα ειμαι και πολυ ενεργή!
See you ;)
 

Φινεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 317 μηνύματα.
Εννοείται πως θα παίξω:thumbsup:! Άντε και καλή μας αρχή.
 

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
:popcorn:
Όχι Ζωή, δεν είναι δήλωση συμμετοχής!
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γίνεται να στήνει παιχνίδι η Ζωή και να μην την τιμήσω; Count me in!

Σημειώσεις:

  1. Το ότι με λένε dimijim δε σημαίνει ότι ειμαι πάντα Mafia (ή ΣΕ).

  2. Από 5 Αυγούστου θα είμαι στην κλινική τα πρωινά άρα δε θα έχω μεγάλη άνεση το πρωί κι ούτε θα μπορώ να ξενυχτάω ιδιαίτερα.



Τα λέμε την Κυριακή!
<3

Κλαίω με τη σημείωση 1, και θυμάμαι τα Όνειρα που πήγαιναν με χρόνο ρεκόρ στον tsarachaf :hehe:
Εκτιμούμε τον ενθουσιασμό σου! ^^
Μέσα κι εγώ. Άλλη μια φορά που θα είμαι με τους καλούς, όπως πάντα.
Και η Μελανία μέχρι πέρυσι ήταν το αιώνια καλό κορίτσι του Palermo... :P
Ειδικά για εσένα και τον ultraviolence πρεπει να υπάρξει πρόβλεψη για νέο ρόλο, κάτι σε βάρδος που τριγυρνάει στην πόλη, βάζει μουσική και εξευμενίζει τα πνεύματα :hmm:
//Μόλις συνειδητοποίησα ότι περιέγραψα το Jigglypuff!
Θα παίξω και εγώ!
Απλά τη περιόδο 29-01 δε θα ειμαι και πολυ ενεργή!
See you ;)

Εννοείται πως θα παίξω:thumbsup:! Άντε και καλή μας αρχή.
Καλώς ήρθατε στο Παλέρμο :happy:

Για κανόνες και απορίες, feel free to ask! =)
:popcorn:
Όχι Ζωή, δεν είναι δήλωση συμμετοχής!

Φυσικά και είναι δήλωση συμμετοχής, άντε γιατί άντε!! :P
 

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Καλησπέρα και από εμένα! Μετά από μια -ομολογουμένως- αρκετά διπλωματική πίεση από διάφορα αγαπημένα πρόσωπα από εδώ μέσα και παρά την απίστευτη έλλειψη χρόνου το αιώνια καλό κορίτσι του Παλέρμο αποφάσισε να ξαναγυρίσει!! :angel:Count me in!!
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μετά από μεγάλη πίεση θα μπω και εγώ στο παιχνίδι, αν και ο χρόνος είναι ελάχιστος όπως και το σήμα εκεί που θα βρίσκομαι ενδέχεται να μην είναι και το καλύτερο. Παρόλαυτα θα κάνω ότι μπορώ για να νικήσουμε οι πολίτες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Η ΣΕ αναγνωρίζει τις υπεράνθρωπες προσπάθειες που καταβάλουν όλοι οι καλοί (και κακοί ενίοτε) πολίτες της πόλης του Παλέρμο και εγγυάται μια μοναδική εμπειρία, άνευ προηγούμενου, με μοναδικά δώρα, εκπτώσεις και παροχές κατά τη διάρκεια της θερινής περιόδου! ;)
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η ΣΕ αναγνωρίζει τις υπεράνθρωπες προσπάθειες που καταβάλουν όλοι οι καλοί (και κακοί ενίοτε) πολίτες της πόλης του Παλέρμο και εγγυάται μια μοναδική εμπειρία, άνευ προηγούμενου, με μοναδικά δώρα, εκπτώσεις και παροχές κατά τη διάρκεια της θερινής περιόδου! ;)
Ναι ελάτε, έχουμε και νεροτσουλήθρες.

 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Είμαι ο akikos. Ο φούρναρης της πόλης και αυτή είναι η δήλωση συμμετοχής μου. Ξυπνώ πιο πριν από όλους, κοιμάμαι μετά από όλους. Είμαι πολίτης υπεράνω υποψίας και μπορώ να βοηθήσω στην εύρεση των δολοφόνων.


ΥΓ: Το art design του χαρακτήρα μου αναλαμβάνει ο @fockos ο οποίος δεν θα γνωρίζει τη ταυτότητά μου.
ΥΓ2: Προτείνω αν αυτό είναι εφικτό οι δολοφόνοι να συνεννούνται μέσω ενός κρυρφού θέματος που θα γίνει φανερό μετά το πέρας του παιχνιδιού.
 

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αχ αντε. Ας μπω και εγώ.
Περιμένω με ανυπομονησία το theme. Θα συμμετέχω κυρίως από κινητό αλλά το 'χω. :happy:
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάποια στιγμή πρέπει να κάτσω να μάθω τι εστί Παλέρμο, για να σταματήσω να σας παρακολουθώ με ύφος Ιθαγενή σε ζούγκλα που του λένε ότι τον ζητούν στο τηλέφωνο. :ermm:
 

Φινεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 317 μηνύματα.
Άντε σιγά σιγά να μαζευόμαστε!:P

Κάποια στιγμή πρέπει να κάτσω να μάθω τι εστί Παλέρμο, για να σταματήσω να σας παρακολουθώ με ύφος Ιθαγενή σε ζούγκλα που του λένε ότι τον ζητούν στο τηλέφωνο. :ermm:
Μάθε τώρα. Προλαβαίνεις.:P

Ένα merge παρακαλώ.:P
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κάποια στιγμή πρέπει να κάτσω να μάθω τι εστί Παλέρμο, για να σταματήσω να σας παρακολουθώ με ύφος Ιθαγενή σε ζούγκλα που του λένε ότι τον ζητούν στο τηλέφωνο. :ermm:
Έχεις παρακολουθήσει κανένα παιχνίδι; Υπάρχει και ποστ αναλυτικά με τους κανόνες του παιχνιδιού.
Αν είσαι κομπλέ με αυτα θα μπορούσες να παίξεις. ^.^
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top