Πώς καταλαβαίνετε ότι είστε στο στέκι πολλή ώρα;

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Οταν κανω chat ψανχω το "νεα μηνυματα" και περιμενω 30 δευτερόλεπτα για να απαντησω στον αλλο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Από αυτό: :P

Καλώς ήρθατε, Γιώργος. Η τελευταία φορά που επισκεφθήκατε το site ήταν 06/03/07 στις 23:37






Fake είναι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
όταν αρχίσει να πονάει το κεφάλι μου απ'το κόλλημα 10 ώρες μπροστά στο πισι.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πιάνετε ο κ#λ@ς μου στη καρέκλα!


υγ: συνεχίζω να ξεθάβω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Από τους καπνούς. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Αρχίζει και μυρίζει κλεισούρα το δωμάτιο, ενώ όταν κάθησα στο pc ήταν οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Όταν το μύνημά μου έχει ήδη ξεπεράσει τις 18 σελίδες (από τα μικρά που γράφω φυσικά) και πάω να το διαβάσω από την αρχή. Λίγο πριν φτάσω στο τέλος αρχίζω να χασμουριέμαι.:yawn: Τότε ακριβώς κοιτάω το ρολόι κι έχω πάντα κλείσει 5 ώρες μέσα στο στέκι. :whistle::lol: :lol::loltooth:
Σας έχει τύχει ποτέ ο server να βγάλει αυτό το σηματάκι; :giveup: Εγώ, όποτε μου συμβαίνει, καταλαβαίνω επίσης ότι έχω παρακάτσει εδώ μέσα.

Τέλος, όταν οι απαντήσεις των συνομιλητών έχουν έναν συγκεκριμένο αριθμό από τα παρακάτω ανθρωπάκια:
:mpinelik::rant::kill::xtipao::pc::knife: κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
1. Πονάει η μέση
2. << το χέρι
3. Νυχτώνει έτσι ξαφνικά
4. Η ζυγαριά δείχνει πιο λίγα κιλά
5. Φωνάζει η μάνα μου
6. Ο πατέρας μου
7. Οι βαθμοί πεφτουν κι αυτοί
8. Κοκκινίζουν τα μάτια
9. Ζαλίζομαι συνήθως
10. Πονοκέφαλος
11. + Όταν δεν βλέπω νέα θέματα που δεν τα έχω απαντήσει :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ποιος εγώ; Δεν έχω καθίσει ποτέ αρκετή ώρα στο στέκι, ώστε να καταλάβω ότι έκατσα πολλή ώρα στο στέκι. :pfff::crazy::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ξέρω ότι έχω παρα-κάτσει όταν

φτάνω στο σημείο να διαβάσω ψευδές ποστ της ισί

:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
εμμμ αυτο ειναι το θεμα εγω δεν το καταλαβαινω μια φορα ημουν για πανω απο 2,5 ωρες και δεν ειχα παρει χαμπαρι....:redface: βεβαια τωρα λεω θα μπω π.χ για μιση ωρα και βαζω ξυπνητηρι στο κινητο γιατι αλλιως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Πώς καταλαβαίνετε ότι είστε στο στέκι πολλή ώρα;

μπαίνει η καινούργια χιλιετία και είμαι πολύ κουρασμένος για να το γιορτάσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οταν η μητερα μου σταματαει να μου μιλαει γιατι εχει νευρα-απο την πολλη ωρα που ειμαι στο πισι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Όταν κάνω ανουσια scrollings ,σε σελιδες που εχω ηδη διαβάσει.

...Α και οταν,κοιταω παλιά μηνυματα μου,για να δω ποιοι εχουν βάλει +1 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
...Α και οταν,κοιταω παλιά μηνυματα μου,για να δω ποιοι εχουν βάλει +1 :redface:

ΧΑχαχα. Και γω το κάνω αυτό. Ψωνάρα θεέ μου.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οταν βλεπω ονοματα πριν δω ποστ και ξερω ηδη τι λεει το ποστ (οκευ περιπου:P)
Μαθαμε ο ενας τον αλλο βρε! Τωρα αυτο καλο ειναι η κακο?:P
Δε βαριεσαι, εχει τη χαρη του!;) Κι αν εκνευριζομαι καμμια φορα, με πιανει αλλες ωρες μια γλυκια συγκινηση πως ολοι τελικα ειμαστε μια κοινη παρεα, οι θαμωνες, ασχετως αν δεν ταιριαζουμε με ολους η ζουμε σε αλλους κοσμους!
Με λιγα λογια, το στεκι ειναι στεκι κι αν χαθει το στεκι, χασαμε ενα πολυ καλο στεκι!
(τοινγκ:fool:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Όταν κάνω ανουσια scrollings ,σε σελιδες που εχω ηδη διαβάσει.

...Α και οταν,κοιταω παλιά μηνυματα μου,για να δω ποιοι εχουν βάλει +1 :redface:

όταν στέλνω απειλητικά π.μ. σε όσους μου έχουνε βάλει -1 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top