Palermo #46 - Can you reverse the curse?

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (31/7)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ακριβέ, παιδιατρική μπορεί να μην διαβάσω σήμερα αλλά το ημερολόγιό σου σίγουρα θα το τιμήσω αργότερα ))
#palermoislife #mafia46sucks #joaquinforpresident

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΜΟΥ ΡΕ ΣΕ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ακριβέ, παιδιατρική μπορεί να μην διαβάσω σήμερα αλλά το ημερολόγιό σου σίγουρα θα το τιμήσω αργότερα ))
#palermoislife #mafia46sucks #joaquinforpresident

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΜΟΥ ΡΕ ΣΕ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ;

Χαχαχαχαχαχα. Αγαπώ τα τα hashtag σου :P. Να το διαβάσεις να μαλώσουμε λίγο ακόμη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Διαβάζω το ημερολόγιό σου Τσαρα και στααματάω για λίγο εδώ:


Αν κρίνω από τη συμπεριφορά του ούλτρα το πρωί πριν την τυμβωρυχία, ειδικά σε συνδυασμό με το πως έκανε την πρώτη μέρα όταν βρέθηκε μπροστά σε ψήφους μου δείχνει ότι μάλλον είναι το μέντιουμ και γι’ αυτό προσπάθησε να πει κι ότι στα τελευταία λόγια του ο Σαμ θα κατηγόρησε και μαφιόζους, που ήταν εξαιρετική σκέψη, άσχετα που τον αποπήραν οι μάγκες του Παλέρμο


Και για να επαληθεύσω, κοιτάω πάλι το ποστ του Σαμαελ. Δεν έχει αναφερθεί καν σε ΚΑΝΕΝΑΝ μαφιόζο. Ούτε καν σε ΔΑ και πόρνη. Κατηγορεί τους περισσότερους από όσους αναφέρει εκτός του σουκου.

Καλημερα σε ολους,θα πω τα τελευταια μου λογια :
Καταρχας βλεπω οτι οι συνομωσιες για εμενα δεν σταματησαν
ουτε οταν ημουν εκτος παιχνιδιου.Τι αγχωνεστε ομως;Αφου τωρα
οτι κανατε το κανατε,δεν εχει σημασια τι ειμαι η δεν ειμαι,επικεντρωθειτε στους υπολοιπους μπας και δειτε ασπρη μερα.Η αληθεια ειναι οτι προτιμησα να μην γραψω κατευθειαν κατι
γιατι ομολογω πως ξενερωσα λιγακι,οποτε προτιμησα να περιμενω και να σκεφτω λιγο,να καθαρισει λιγο το μυαλο μου.

Μου κανει τρομερη εντυπωση το γεγονος οτι ουσιαστικα ψηφηστικα στον 2ο γυρο,ενω ειχαν γραψει αρκετοι παικτες με επιχειρηματα που δεν πειθουν καθολου ή ηταν παντελως γενικολογα και αοριστα η ακομα και εντελως στην τυχη. Θα προτεινα στους παικτες εαν δεν μπορουν οι ιδιοι να τηρουν τα λογια τους να μην κανουν υποδειξεις,κατι που παρατηρησα να γινεται απο αρκετους.Οσοι δεν πηρατε θεση ειτε απλα η κατασταση σας βολευε ειτε απλα δεν ενδιαφερθηκατε.Προσοχη ομως διοτι συντομα θα βρεθειτε στην ιδια θεση,εαν οχι δολοφονημενοι ετσι οπως το πατε.

Οι υποθεσεις μπορουν να ειναι πολλες,εγω θα συνεχισω να πιστευω στην ενοχη του Τζοννυ,και της Himelas,που ειτε προκειται για συνμαφιοζους ειτε για μαφιοζο & ΔΑ. Επισης σε αυτους προσθετω τον Ιορδανη ο οποιος αξιωθηκε να ξεταμπουρωθει και να βρεθει στην μεση του spotlight στα τελευταια μου λογια,πολυ βολικο αυτο.Εγω στην θεση σας θα τον ειχα απο κοντα, ποτε δεν ξερεις. Επισης θα ηθελα να υπενθυμισω την Σοφη την οποια την ξεχασατε και μαλλον κακως, η διαισθηση μου,μου λεει οτι μελλοντικα δεν θα βγει σε καλο στους πολιτες.

Ικαριωνα,πολλες υποθεσεις στα post με ουσια μηδεν,δεν εχω κατι ιδιαιτερο να σχολιασω,εισαι υποπτος ομως καθως στα τελευταια σου ποστ μαλλον προσπαθησες να μπερδεψεις για το τι εγινε με το κυμα εναντιον μου παρα να βοηθησεις.

Ηλια διαβασε προσεκτικα την απαντηση που σου εδωσα,δεν ειναι παραλογη ουτε τα επαιξα.Προφανως και οι κινησεις μου φαινονται οτι ξεκαθαρα ειχαν σκοπο να με σωσουν,για να μην γινει ακριβως αυτο που εγινε.Δες με τι διαδικασια βγηκα,ουτε ψηφοφορια,ουτε δολοφονια,ενω ταυτοχρονα υπηρξε μια ξαφνικα μεγαλη επιθυμια απο ολους να με βγαλουν εκτος,γιατι αραγε;

Soukouu,νομιζω οτι αρχικα σε παρεξηγησα,τα λες περιεργα και εισαι και παραπονιαρης οταν σε ψηφιζουν,ωστοσο δεν πιστευω οτι ανηκεις στην μαφια.Εαν αποκτησεις λιγη παραπανω συμμετοχη θεωρω οτι θα εισαι πολυ μεγαλη βοηθεια στους πολιτες...βεβαια μην περιμενεις βοηθεια απο εκεινους γιατι αρκετοι απο αυτους θα τρεξουν να σωσουν την κατασταση μονο οταν οι ιδιοι κινδυνευουν.Υποψιν τον Ultra,δεν καταφερα ποτε να τον μελετησω οσο θα ηθελα,και εαν δεν ειναι μαφιοζος σιγουρα θα υπαρχει πιθανοτητα να ειναι ρολος συνυσπασμενος με την μαφια...Δεν λεω να στοχοποιηθει απαραιτητα,αλλα μην βγει ακομα απο το καδρο οπως και αλλοι βεβαια οπως ο
TasosZG & ο Ζαξρεμιος.Φανηκαν να μην εχουν απολυτως κανενα προβλημα να βγω απο την μεση
,ειχαν μικρη συμμετοχη σε ολα αυτα,και ακολουθησαν περισσοτερο τακτικη wait & watch,μεχρι που ηρθε η καταλληλη ωρα να βαλουν το χερακι τους.

Αυτα απο εμενα,καλη συνεχεια παιδια :D .
Οπότε δεν ξέρω για ποιο λόγο σας φάνηκε περίεργο που δε μού άρεσε (νομίζω κι ο Ικαρίονας το είπε) η υπόθεση του Ούλτρα οτι ο Σαμαελ θα έχει κατηγορήσει και μαφιόζους. Σαν ιδέα μπορεί να είναι καλή αλλά αυτό είναι δίκοπο μαχαίρι, είτε θα κατηγορήσει (που δεν το ξέρουμε) είτε δεν θα κατηγορήσει (που δεν το ξέρουμε). Πάντως εκ του αποτελέσματος δεν κατηγόρησε, ούτε καν τα ονόματά τους δεν ανέφερε.

Έτσι, συζήτηση κάνουμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τσαρα με κράζεις τόσο πολύ ενώ είχα καταλάβει τη μισή μαφία στις 3 πρώτες μέρες δίχως ούτε μια κάρτα και με τα τεράστια λάθη που κάνετε είναι λίγο ειρωνικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τσαρα με κράζεις τόσο πολύ ενώ είχα καταλάβει τη μισή μαφία στις 3 πρώτες μέρες δίχως ούτε μια κάρτα και με τα τεράστια λάθη που κάνετε είναι λίγο ειρωνικό...

Εεεε κατά βάση σε κράζει γιατί νόμιζε πως έκανες ΑΜ σαν πολίτης! :hehe:
Πες του κράζεις, θαυμάζεις και τελείωσε η υπόθεση! :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κράζεις; Θαυμάζεις! @tsaratsouf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Οπότε δεν ξέρω για ποιο λόγο σας φάνηκε περίεργο που δε μού άρεσε (νομίζω κι ο Ικαρίονας το είπε) η υπόθεση του Ούλτρα οτι ο Σαμαελ θα έχει κατηγορήσει και μαφιόζους. Σαν ιδέα μπορεί να είναι καλή αλλά αυτό είναι δίκοπο μαχαίρι, είτε θα κατηγορήσει (που δεν το ξέρουμε) είτε δεν θα κατηγορήσει (που δεν το ξέρουμε). Πάντως εκ του αποτελέσματος δεν κατηγόρησε, ούτε καν τα ονόματά τους δεν ανέφερε.

Έτσι, συζήτηση κάνουμε.:)

Κοίταξε, το λογικό ήταν να ψάξετε ότι κάποιον θα αθώωνε ο Σαμ κι όχι κάποιον από αυτούς που ήδη κατηγορούσατε. Τώρα ότι δεν ψάξατε ποτέ, είναι αλλού παπά ευαγγέλιο.

Τσαρα με κράζεις τόσο πολύ ενώ είχα καταλάβει τη μισή μαφία στις 3 πρώτες μέρες δίχως ούτε μια κάρτα και με τα τεράστια λάθη που κάνετε είναι λίγο ειρωνικό...

ΟΛΟΙ είχαν καταλάβει τη μισή μαφία τις πρώτες 3 μέρες, εκτός από τους βοηθούς της, οπότε δεν το λες και άθλο.
Σε κράζω γιατί εκτός απ' ότι νόμιζα ότι παίζεις τον ΑΜ σαν πολίτη, έκανες 2 αποκαλύψεις ρόλου, τις οποίες και είδα και το θεωρώ το λιγότερο απαράδεκτο.
Και για να εξηγηθώ, ο λόγος που είπα ότι σε έκρινα πιο αυστηρά απ' όσο χρειαζόταν είναι το κομμάτι για τον ΑΜ, που προφανώς και έκανα λάθος. Ό,τι λέω για την αποκάλυψη, είναι ανεξάρτητο του ρόλου και παραμένει η άποψή μου.

Επίσης, δεν ξέρω αν το παρατήρησες, αλλά ακόμη κι αν έχω παράπονα για τον τρόπο παιχνιδιού πολλών, δεν είπα ούτε ότι δεν άξιζαν οι πολίτες την νίκη, ούτε ότι δεν κάναμε πολλά λάθη.

Τώρα αν εσύ το θεωρείς ειρωνικό, πρόβλημά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelogiannos

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εγώ έχω να πω ένα συγγνώμη που δεν έβαζα links στα ποστ που ανεφερνα γιατί μάλλον εκεί που αναφέρει ο tsarachaf για " ο τάδε είπε στο ποστ #χ είπε αυτό" πιο πολύ πήγαινε σε εμενα.Και γενικά που έπρεπε να σας "μετακινω"

Και θα πω συγγνώμη για τα συγγνώμη που ανεφερνα στην μαφία : p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ΟΛΟΙ είχαν καταλάβει τη μισή μαφία τις πρώτες 3 μέρες, εκτός από τους βοηθούς της, οπότε δεν το λες και άθλο.
Σε κράζω γιατί εκτός απ' ότι νόμιζα ότι παίζεις τον ΑΜ σαν πολίτη, έκανες 2 αποκαλύψεις ρόλου, τις οποίες και είδα και το θεωρώ το λιγότερο απαράδεκτο.
Και για να εξηγηθώ, ο λόγος που είπα ότι σε έκρινα πιο αυστηρά απ' όσο χρειαζόταν είναι το κομμάτι για τον ΑΜ, που προφανώς και έκανα λάθος. Ό,τι λέω για την αποκάλυψη, είναι ανεξάρτητο του ρόλου και παραμένει η άποψή μου.

Επίσης, δεν ξέρω αν το παρατήρησες, αλλά ακόμη κι αν έχω παράπονα για τον τρόπο παιχνιδιού πολλών, δεν είπα ούτε ότι δεν άξιζαν οι πολίτες την νίκη, ούτε ότι δεν κάναμε πολλά λάθη.

Τώρα αν εσύ το θεωρείς ειρωνικό, πρόβλημά σου.


Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βλέπεις μόνο την πλευρά σου. Απλά είχα καταλάβει τον aggelogianno από τη 2η μέρα, πριν καν παιχτεί η τυμβωρυχία. Το ότι τους έλεγα συνεχώς ότι είναι μαφιόζος το έλεγα με επιχειρήματα απλά σε ένα ποστ μου τους λεω σε φάση "το παιρνω πανω μου". Αυτό ήταν λάθος μου, δεκτό, αλλά όχι και αποκάλυψη όταν είχε μαλλιάσει η γλώσσα μου να τον βγάζω συνεχώς πριν καν πάνε προς αυτόν οι άλλοι πολίτες.

Και για να σε ρωτήσω ρε μαν. Είπες ότι είδες την 1η αποκάλυψη του ρόλου μου που ήμουν αυτοκράτορας. Αυτό έγινε πολύ νωρίς στο παιχνίδι, στην αρχή της 2ης μέρας. Μετά δεν έκατσες να σκεφτείς "ώπα, αυτός τελικά είναι αυτοκράτορας ή χαζός ΑΜ που δίνει τον μαφιόζο του από την 2η μέρα?". Ε; ;)

Εγώ από την πλευρά μου δεν μπορώ να σκεφτώ τα εκατό διαφορετικά είδη αλληλεπιδράσεων στο παιχνίδι. Αν δεν ήταν φανερός ο aggelogiannos λοιπόν, δε θα με θεωρούσατε ΑΜ. Το σκεφτήκατε το σενάριο απλώς να είμαι πολίτης που τον βρήκε; Όχι, σκεφτήκατε αμέσως ότι δίνω τον φανερό μου σαν βλάκας. Τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βλέπεις μόνο την πλευρά σου. Απλά είχα καταλάβει τον aggelogianno από τη 2η μέρα, πριν καν παιχτεί η τυμβωρυχία. Το ότι τους έλεγα συνεχώς ότι είναι μαφιόζος το έλεγα με επιχειρήματα απλά σε ένα ποστ μου τους λεω σε φάση "το παιρνω πανω μου". Αυτό ήταν λάθος μου, δεκτό, αλλά όχι και αποκάλυψη όταν είχε μαλλιάσει η γλώσσα μου να τον βγάζω συνεχώς πριν καν πάνε προς αυτόν οι άλλοι πολίτες.

Και για να σε ρωτήσω ρε μαν. Είπες ότι είδες την 1η αποκάλυψη του ρόλου μου που ήμουν αυτοκράτορας. Αυτό έγινε πολύ νωρίς στο παιχνίδι, στην αρχή της 2ης μέρας. Μετά δεν έκατσες να σκεφτείς "ώπα, αυτός τελικά είναι αυτοκράτορας ή χαζός ΑΜ που δίνει τον μαφιόζο του από την 2η μέρα?". Ε; ;)

Εγώ από την πλευρά μου δεν μπορώ να σκεφτώ τα εκατό διαφορετικά είδη αλληλεπιδράσεων στο παιχνίδι. Αν δεν ήταν φανερός ο aggelogiannos λοιπόν, δε θα με θεωρούσατε ΑΜ. Το σκεφτήκατε το σενάριο απλώς να είμαι πολίτης που τον βρήκε; Όχι, σκεφτήκατε αμέσως ότι δίνω τον φανερό μου σαν βλάκας. Τι να πω...


Λοιπόν, το βλέπω μόνο την πλευρά μου, είναι τέρμα λάθος και θα σου εξηγήσω γιατί. Ειδικά όσο νόμιζα ότι είσαι ΑΜ, μόνο κακό θα έκανε να έβγαινες όντως έξω και να φαινόταν ο ρόλος σου, γιατί τότε θα ήταν όλοι σίγουροι ότι ο Άγγελος είναι ο μαφιόζος. Οπότε από την πλευρά μου θα με συνέφερε να μην είχες κάνει καθόλου το σχόλιο και να τελειώναμε εκεί.
Επίσης δεν είχες καταλάβει τον Άγγελο, είχες κάνει fixate πάνω του, επειδή σε κατηγόρησε και το επιχείρημά σου ήταν ότι σε κατηγορεί και κατηγορεί κυρίως εσένα. Σόρρυ αλλά για μένα αυτό δεν είναι επιχειρηματολογία. Επιπλέον όταν πριν από το συγκεκριμένο ποστ και την διαγραφή του 2-3 άτομα κατηγορούσαν τον Άγγελο και αμέσως μετά μπήκε στις λίστες όλων δείχνει ξεκάθαρα ότι υπονόησες ρόλο η κάρτα, μην μου λες δεν ήταν αποκάλυψη, ήταν και μεγάλη. Ότι πιθανόν δεν το έκανες με δόλο(αφού όντως δεν ήξερες τον ρόλο του), δεν αλλάζει το γεγονός πως το έκανες

Τώρα αυτό με την καρέκλα, ναι μεν αποκάλυψη, αλλά θα μπορούσε να ήταν και καταλάθος(ότι το είδα μπορεί να το επιβεβαιώσει και η ΣΕ που της έστειλα screenshot για να σε μαζέψει), οπότε έδωσα περισσότερη σημασία στο τελείως παράλογο fixate που είχες κάνει με τον Άγγελο και γι' αυτό σε θεώρησα ΑΜ και το άλλο απλώς βλακεία σου.

Αν δεν ήταν φανερός, θα έλεγα τα ίδια που σου λέω τώρα, με την διαφορά ότι δεν θα σε είχα θεωρήσει ΑΜ, οπότε στο ημερολόγιο ας πούμε θα λιγότερο κράξιμο, λόγω αυτού. Σκεφτήκαμε ότι δίνεις τον Φανερό σαν βλάκας, γιατί δεν θα ήσουν ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος ΑΜ που το κάνει αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Υπάρχουν κάπου όλα τα διαγραμμένα; :hmm::redface:
Ζήτημα μόνο την κάρτα που πήγε να παίξει ο Dume στην παράταση να πέτυχα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelogiannos

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Θέλεις εκπαίδευση καιρό ακόμα είναι η αλήθεια, αλλά μην άγχεσαι σε καμία 20ετία θα είσαι τζιτζι. :lol: <3

Τι 20ετία ρε? Λίγα λογάκια στην ΣΕ να έχω πολίτη την επόμενη φορά.... Ε ΣΕ????? :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Τι 20ετία ρε? Λίγα λογάκια στην ΣΕ να έχω πολίτη την επόμενη φορά.... Ε ΣΕ????? :kill:


Καλή ιδέα ελπίζω να εισακουστείς στην ΣΕ , μην είσαι πάλι μαφία και στοχεύεις αθώα πολιτάκια , τουλάχιστον ας στόχευες σωστά! :P

Θες να ανεβάσω και άλλο την τιμή, μπορώ :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Υπάρχουν κάπου όλα τα διαγραμμένα; :hmm::redface:
Ζήτημα μόνο την κάρτα που πήγε να παίξει ο Dume στην παράταση να πέτυχα :/:


Πληροφοριακά μόνο, η κάρτα Ικαρίωνας αποτελεί συλλεκτικό κομμάτι και είναι διαθέσιμη μόνο κατόπιν παραγγελίας! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν κατηγορούσα τον aggelogianno επειδή με κατηγορούσε. Ήταν πλήρως δικαιολογημένο και έστεκε λογικά για αυτό άλλωστε και η ΣΕ δεν με έδιωξε και στο τέλος μου είπε ότι έπαιξα καλά, αν εξαιρέσεις αυτά τα 2 λαθάκια που έκανα, το 2ο τελείως καταλάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δεν κατηγορούσα τον aggelogianno επειδή με κατηγορούσε. Ήταν πλήρως δικαιολογημένο και έστεκε λογικά για αυτό άλλωστε και η ΣΕ δεν με έδιωξε και στο τέλος μου είπε ότι έπαιξα καλά, αν εξαιρέσεις αυτά τα 2 λαθάκια που έκανα, το 2ο τελείως καταλάθος.


Όπως είπα και στην ΣΕ από τότε ακόμη, έχουμε τελείως διαφορετική άποψη για το τι είναι επαρκής δικαιολόγηση. Κατά λάθος ή επίτηδες, έστρεψες τον κόσμο εναντίον του μαφιόζου μου με μισόλογα, οπότε "λαθάκι" δεν το λες, το λες υπονοώ ρόλο ή κάρτα για δεύτερη φορά μες το παιχνίδι, είτε σου αρέσει, είτε όχι.

Κατά τ' άλλα, όντως έπαιξες καλά και αυτό φάνηκε, αφού έφυγε η Χιμέλα και σταμάτησες απλώς να συμφωνείς μαζί της. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αρχιμαφιόζε μου, να με συγχωράτε, αλλά όταν κάποιος ασχολείται μόνο με ένα άτομο αλλά υπάρχουν στο παιχνίδι τόσοι, ναι είναι μια χαρά ύποπτο και μπορείς κάλλιστα να τον φέρεις στην φόρα με αυτό τον τρόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Προτείνω κατάργηση όλων των κανόνων που περιορίζουν το περιεχόμενου το λόγου , καλύτερα να γράφει ο καθένας ότι θέλει.

ФРИДОМ ОФ СПИЧ МАДЕРФАКЪРЗ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
JOAQUIN ΠΑΡΑΔΙΝΟΜΑΙ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ. ΦΤΑΝΕΙ! :pianist:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top