Συμμετοχές για το Palermo #45 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τώρα το θυμήθηκα αυτό!

Έμιλι για ΔΑ :devil:

Αλήθεια, ΔΑ θέλω να είμαι αν είμαι κακή. :P

Λέτε να κάνουμε καμιά πρόβλεψη για ρόλους; Να ρίξουμε στοιχήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tootoomcgumber

Νεοφερμένος

Ο Tootoomcgumber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Χευ :) προλαβαινω να δηλωσω και γω συμμετοχη; δεν εχω παιξει ξανα ομως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αλήθεια, ΔΑ θέλω να είμαι αν είμαι κακή. :P

Λέτε να κάνουμε καμιά πρόβλεψη για ρόλους; Να ρίξουμε στοιχήματα;

Και μπαίνει η Μελανία να παίξει και φεύγει νύχτα η Έμιλυ άμα είναι ΔΑ :P.

Όχι να μην το κάνουμε αυτό, γιατί μας έχω ικανούς να αποφασίσουμε ποιοι είναι μαφία από πριν και να βγάζουμε άκυρους πάλι :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δηλώνω συμμετοχή κι εγώ ::happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Πωω 27 άτομα. Πόσο θα κρατήσει ένα τέτοιο παιχνίδι; Θα πρέπει να προστεθούν αρκετοί ρόλοι πέραν απ' τους κλασικούς, έτσι δεν είναι;


Ελπίζω να μην πάρω κακό ρόλο. Πληρώνω όσο όσο για να είμαι με τους καλούς. Κατά προτίμηση με μια αποτυχία δολοφονίας στο χέρι. Άντε και με καμιά νεκροφάνεια σαν δεύτερη κάρτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πωω 27 άτομα. Πόσο θα κρατήσει ένα τέτοιο παιχνίδι;
Η διάρκεια του παιχνιδιού δεν είναι απαραίτητα σε συνάρτηση με τις συμμετοχές.
Για παράδειγμα το #40 με 30 συμμετοχές και το #44 με 18 συμμετοχές είχαν και τα δύο διάρκεια 2 εβδομάδων.

Θα πρέπει να προστεθούν αρκετοί ρόλοι πέραν απ' τους κλασικούς, έτσι δεν είναι;
Θα μοιραστούν οι βασικοί ρόλοι, οι εξτρά μαφιόζοι σύμφωνα με την αναλογία που υπάρχει στους κανόνες και τα υπόλοιπα κενά θα καλυφθούν με απλούς πολίτες.
Να γνωρίζετε όλοι ότι θα υπάρχουν αυξημένες πιθανότητες να κληρωθείτε απλός πολίτης, χωρίς κανένα ιδιαίτερο χαρακτηριστικό. Όσοι πιστεύουν ότι θα ξενερώσουν με μια τέτοια κλήρωση και θα παρατήσουν το παιχνίδι, μπορούν να ακυρώσουν απ τώρα τη συμμετοχή τους.

Ελπίζω να μην πάρω κακό ρόλο. Πληρώνω όσο όσο για να είμαι με τους καλούς. Κατά προτίμηση με μια αποτυχία δολοφονίας στο χέρι. Άντε και με καμιά νεκροφάνεια σαν δεύτερη κάρτα.
Είσαι εκατομμυριούχος και δεν το γνωρίζουμε; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Η διάρκεια του παιχνιδιού δεν είναι απαραίτητα σε συνάρτηση με τις συμμετοχές.
Για παράδειγμα το #40 με 30 συμμετοχές και το #44 με 18 συμμετοχές είχαν και τα δύο διάρκεια 2 εβδομάδων.

Ναι αλλά λογικά αυτό συμβαίνει αν οι πολίτες βρουν τους δολοφόνους γρήγορα, αλλιώς με 30 άτομα είναι πολύ δύσκολο να κερδίσουν οι δολοφόνοι σε μόνο δυο βδομάδες. Θα δείξει.

Θα μοιραστούν οι βασικοί ρόλοι, οι εξτρά μαφιόζοι σύμφωνα με την αναλογία που υπάρχει στους κανόνες και τα υπόλοιπα κενά θα καλυφθούν με απλούς πολίτες.
Να γνωρίζετε όλοι ότι θα υπάρχουν αυξημένες πιθανότητες να κληρωθείτε απλός πολίτης, χωρίς κανένα ιδιαίτερο χαρακτηριστικό. Όσοι πιστεύουν ότι θα ξενερώσουν με μια τέτοια κλήρωση και θα παρατήσουν το παιχνίδι, μπορούν να ακυρώσουν απ τώρα τη συμμετοχή τους.

Αυτό είναι σημαντικό που το λες για να μην τυχόν κάποιος ξενερώσει και μας χαλάσει το παιχνίδι. Προσωπικά προτιμώ χίλιες φορές να έχω απλό πολίτη με μια κάρτα ακύρωσης ψήφου και μια επιπλέον ψήφου παρά να πάρω μαφιόζο με νεκροφάνεια.

Είσαι εκατομμυριούχος και δεν το γνωρίζουμε; :eek:

Το παρατσούκλι μου είναι El Capital. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ναι αλλά λογικά αυτό συμβαίνει αν οι πολίτες βρουν τους δολοφόνους γρήγορα, αλλιώς με 30 άτομα είναι πολύ δύσκολο να κερδίσουν οι δολοφόνοι σε μόνο δυο βδομάδες. Θα δείξει.

Πάντως να ξέρεις, στο #40 δεν κέρδισαν οι πολίτες και για την ακρίβεια είχαμε χάσει έναν μαφιόζο από σπόντα και έναν από απουσίες γι' αυτό κράτησε τόσο πολύ το παιχνίδι...
Αλλά εντάξει, είχαμε θέμα με απουσίες σ' εκείνο το παιχνίδι.

Αυτό είναι σημαντικό που το λες για να μην τυχόν κάποιος ξενερώσει και μας χαλάσει το παιχνίδι. Προσωπικά προτιμώ χίλιες φορές να έχω απλό πολίτη με μια κάρτα ακύρωσης ψήφου και μια επιπλέον ψήφου παρά να πάρω μαφιόζο με νεκροφάνεια.

Γενικά εγώ δεν προτιμώ τον ρόλο του απλού πολίτη, αλλά γενικά είναι πάρα πολύ σημαντικό όσοι μπουν να παίξουν να το κάνουν no matter what. Είτε έχουν ακριβώς τον ρόλο που ήθελαν, είτε το ακριβώς αντίθετο. Γιατί μόνο κακό κάνει στο παιχνίδι γενικά και φυσικά χάνουν και το δικαίωμα συμμετοχής και στο επόμενο παιχνίδι...


ps. Τι λες, θα κάταφερεις φέτος να μείνεις κάτω από τις 10000 λέξεις την μέρα; Ή θα σου γκρινιάζω σ' όλο το game πάλι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Πάντως να ξέρεις, στο #40 δεν κέρδισαν οι πολίτες και για την ακρίβεια είχαμε χάσει έναν μαφιόζο από σπόντα και έναν από απουσίες γι' αυτό κράτησε τόσο πολύ το παιχνίδι...

Δηλαδή με 30 άτομα κέρδισαν παιχνίδι δολοφόνοι σε δυο βδομάδες; Πρέπει να το διαβάσω αυτό το παιχνίδι.


Γενικά εγώ δεν προτιμώ τον ρόλο του απλού πολίτη, αλλά γενικά είναι πάρα πολύ σημαντικό όσοι μπουν να παίξουν να το κάνουν no matter what. Είτε έχουν ακριβώς τον ρόλο που ήθελαν, είτε το ακριβώς αντίθετο. Γιατί μόνο κακό κάνει στο παιχνίδι γενικά και φυσικά χάνουν και το δικαίωμα συμμετοχής και στο επόμενο παιχνίδι...

Ναι. Έτσι κι αλλιώς σημασία έχει το παιχνίδι, το να προσπαθείς να το λύσεις. Εγώ δεν έχω πρόβλημα με κανένα ρόλο αλλά θα προτιμούσα να μην είμαι κακός. Με ξενερώνουν οι κακοί ρόλοι και δεν υπάρχει ούτε μια περίπτωση στο εκατομμύριο, απ' όσο με γνωρίζω, να ακολουθήσω οργανωμένο σχέδιο μαζί με τους υπόλοιπους. Τα δικό μου play θα κάνω, όπως πάντα.

ps. Τι λες, θα κάταφερεις φέτος να μείνεις κάτω από τις 10000 λέξεις την μέρα; Ή θα σου γκρινιάζω σ' όλο το game πάλι; :P

Σιγά μην γράψω λιγότερο από 10000 λέξεις. Δεν με θυμάμαι ποτέ να τα έχω καταφέρει. Θα είναι ρεκόρ. Εδώ ακόμη δεν ξεκίνησε το παιχνίδι και έχω γράψει πράμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δηλαδή με 30 άτομα κέρδισαν παιχνίδι δολοφόνοι σε δυο βδομάδες; Πρέπει να το διαβάσω αυτό το παιχνίδι.

Είχαμε και αποχωρήσεις από απουσίες, αλλά ναι μας είχε πάει πολύ καλά εκείνο το παιχνίδι. Και εκεί παρατήρησα το σημείο που κλειδί για την μαφία. Αν βγάλει την πρώτη βδομάδα αλώβητη, δύσκολα χάνει. Να το διαβάσεις, είναι πολύ καλό παιχνίδι.


Ναι. Έτσι κι αλλιώς σημασία έχει το παιχνίδι, το να προσπαθείς να το λύσεις. Εγώ δεν έχω πρόβλημα με κανένα ρόλο αλλά θα προτιμούσα να μην είμαι κακός. Με ξενερώνουν οι κακοί ρόλοι και δεν υπάρχει ούτε μια περίπτωση στο εκατομμύριο, απ' όσο με γνωρίζω, να ακολουθήσω οργανωμένο σχέδιο μαζί με τους υπόλοιπους. Τα δικό μου play θα κάνω, όπως πάντα.

Πρέπει να κάνουμε μαφία μάζι, θα σκοτωθούμε :P. Ειδικά αν σκεφτείς ότι όποτε κάνω μαφία κάποιος παίρνει βραβείο καταπιεσμένης μαφιόζας.
Αλλά το σημαντικό είναι αυτό που λες κι εσύ, ό,τι ρόλο και να έχεις να παίξεις σοβαρά και να μην χαλάσεις το παιχνίδι(δεν το λέω για σένα, γιατί ξέρω ότι θα το κάνεις, αλλά ας υπάρχει στον αέρα τώρα που είμαστε πολλοί).

Σιγά μην γράψω λιγότερο από 10000 λέξεις. Δεν με θυμάμαι ποτέ να τα έχω καταφέρει. Θα είναι ρεκόρ. Εδώ ακόμη δεν ξεκίνησε το παιχνίδι και έχω γράψει πράμα.

Άμα δεν μου πας όπως πέρσι που μου έγραφες πέντε φορές το ίδιο πράγμα σ' ένα ποστ, γράφε και παραπάνω(just kidding :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

  • Τίθεται όριο 30 συμμετοχών στο παιχνίδι. Αφού συμπληρωθούν οι 30 συμμετοχές θα δεχόμαστε καινούργιες αλλά μόνο ως αναπληρωματικές. Αυτές, θα βρεθούν να παίξουν σε περίπτωση που ακυρωθεί ή δεν επιβεβαιωθεί κάποια από τις αρχικές συμμετοχές. Και για τις πρώτες 30, αλλά και για τις αναπληρωματικές, ισχύει μόνο το χρονικό κριτήριο, δηλαδή τις θέσεις τις παίρνουν αυτοί που θα δηλώσουν χρονικά νωρίτερα.
  • Κατά τη διάρκεια της βδομάδας αυτής θα γίνει επιβεβαίωση όλων των συμμετοχών. Σε τυχαίους χρόνους, θα λάβετε ένα προσωπικό μήνυμα από τη ΣΕ και θα πρέπει να απαντήσετε σ αυτό εντός 24 ωρών από τη στιγμή που θα το λάβετε. Αν δεν απαντήσετε, ή απαντήσετε καθυστερημένα, η συμμετοχή σας στο παιχνίδι ακυρώνεται.

Εκ της ΣΕ​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tootoomcgumber

Νεοφερμένος

Ο Tootoomcgumber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Κριμα ημουν ο 32ος οπως το βλεπω... Ελπιζω να φυγει κανεις απο τους αλλους!!! ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κριμα ημουν ο 32ος οπως το βλεπω... Ελπιζω να φυγει κανεις απο τους αλλους!!! ������
Πώς το βλέπεις δηλαδή; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Κριμα ημουν ο 32ος οπως το βλεπω... Ελπιζω να φυγει κανεις απο τους αλλους!!! ������

Τι ακριβώς εννοείς;; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream...

Νεοφερμένος

Η Dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

  • Τίθεται όριο 30 συμμετοχών στο παιχνίδι. Αφού συμπληρωθούν οι 30 συμμετοχές θα δεχόμαστε καινούργιες αλλά μόνο ως αναπληρωματικές. Αυτές, θα βρεθούν να παίξουν σε περίπτωση που ακυρωθεί ή δεν επιβεβαιωθεί κάποια από τις αρχικές συμμετοχές. Και για τις πρώτες 30, αλλά και για τις αναπληρωματικές, ισχύει μόνο το χρονικό κριτήριο, δηλαδή τις θέσεις τις παίρνουν αυτοί που θα δηλώσουν χρονικά νωρίτερα.
  • Κατά τη διάρκεια της βδομάδας αυτής θα γίνει επιβεβαίωση όλων των συμμετοχών. Σε τυχαίους χρόνους, θα λάβετε ένα προσωπικό μήνυμα από τη ΣΕ και θα πρέπει να απαντήσετε σ αυτό εντός 24 ωρών από τη στιγμή που θα το λάβετε. Αν δεν απαντήσετε, ή απαντήσετε καθυστερημένα, η συμμετοχή σας στο παιχνίδι ακυρώνεται.

Εκ της ΣΕ​

Από αυρίο μέχρι τις 23 του μήνα δεν θα μπορώ να μπω , μπορεί να γίνει κάτι για να μην ακυρωθεί η συμμετοχή μου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Τι ακριβώς εννοείς;; :eek:


Αν σας πούμε ότι ακυρώνουμε τη συμμετοχή μας ή δεν απαντήσουμε,θα ξέρετε τι έχει συμβεί... Θα μας έχει απειλήσει ο toomtoom :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αν σας πούμε ότι ακυρώνουμε τη συμμετοχή μας ή δεν απαντήσουμε,θα ξέρετε τι έχει συμβεί... Θα μας έχει απειλήσει ο toomtoom :kill:

Μη φοβού, θα σας προστατεύσω εγώ :flowers:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μη φοβού, θα σας προστατεύσω εγώ :flowers:.
Μα πόσο τζέντλεμαν... :inlove:
Αλλά ξουτ απ εδώ, η κοπέλα έχει ήδη Μαφία από πέρσι να την προστατεύει, δε χρειάζεται εσένα. :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Κριμα ημουν ο 32ος οπως το βλεπω... Ελπιζω να φυγει κανεις απο τους αλλους!!! ������

Μα είσαι μέσα στους 27 όπως βλέπω εγώ... Παίζεις νομίζω!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Μη φοβού, θα σας προστατεύσω εγώ :flowers:.

Μα πόσο τζέντλεμαν... :inlove:
Αλλά ξουτ απ εδώ, η κοπέλα έχει ήδη Μαφία από πέρσι να την προστατεύει, δε χρειάζεται εσένα. :ropalo:


:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top