Ζητούνται ατμοσφαιρικά κομμάτια

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Την Διαμάντω δεν την έβαλε κανείς;



edit : και κάτιπου ξέρω από μια φίλη που ακούει το είδος φανατικά :

The Bolshoi

To αγαπημένο μου : "A Way"


+



θα την ρωτήξω μιας και ξέρει πολλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ούτε που την ήξερα τη Διαμάντω εγώ :P. Πολύ όμορφο το κομμάτι πάντως. :) Εκτός από την Corpse με ωφέλησε και μένα αυτό το topic!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αφού είναι αχταρμάς και όχι αυστηρώς και μόνο gothic όπως λες δες και τους portishead.

roads, humming, glory box, etc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεοφώτιστος

Νεοφερμένος

Ο Νεοφώτιστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παπαφλέσσα τα κομμάτια αυτά σε ποίο album της καλλιτέχνιδας είναι; (...)
To "Come Tenderness" είναι από το άλμπουμ , Silver Tree.
&
Το "Sanvean ( I am your Shadow)" είναι από το , Mirror Pool.

Εδώ είναι και το επίσημο portal της Gerrard, η οποία Gerrard προέρχεται από τους γνωστούς Dead Can Dance.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κορπσίδι Mogwai; Δεν ξέρω αν είναι αυτό που ζητάς- πε με

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thecure

Νεοφερμένος

Η thecure αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
απο τη στιγμη που δεν θες πολυ gothila (εγω εκει κυμαινομαι αλλα θα προσπαθησω να το παω λιγο πιο ατμοσφαιρικα ) θα μπορουσες αν θελεις κατι σε πιο αργο να βαλεις κατι σε nick cave, joy division, η ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ απο tuxedomoon το παρακατω πανεμορφο κομματι ...:
https://www.youtube.com/watch?v=kxIFaGkQQPk&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καταληξαμε τελικα σε bohren & der club of gore, cradle of filth, joy division, sigur ros, mogwaii και κατι αλλα αργοσυρτα :) Σας μερσω πολυ :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Χαρά μας που σε βοηθήσαμε! :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top