Γωνιά Αμπελοκήπων

aggelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Είναι η ώρα που βλέπετε ότι είναι, δεν έχω μαγειρέψει κι έχω πάλι το κλασσικό πολύ-λημμα..
Ποιο φυλλάδιο από την τεράστια στοίβα που βρίσκεται μπροστά να διαλέξω για να παραγγείλω;
Τι καλά που θα ήταν να μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει..
Για να με βοηθήσει και να μη μού προτείνει αλυσίδα θα πρέπει να μένει Αμπελοκήπους..
Τι καλά που θα ήταν να γκετοποιηθούμε με την καλή έννοια αυτοί που μένουμε εν προκειμένω στους Αμπελοκήπους και να ενημερώνουμε ο ένας τον άλλο για διαμάντια της περιοχής μας..Φαγάδικα, εστιατόρια, μπαράκια και οτιδήποτε άλλο..
Σας προλαβαίνω, εννοώ Αμπελόκηποι Αθηνών..
Όλοι όσοι μένετε Αμπελοκήπους, δηλώστε το παρών..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ για την πρώτη ανταπόκριση στο κάλεσμα των Αμπελοκηπιστών..
Στόχος είναι να μεζευτούμε εδώ όσοι μένουμε Αμπελοκήπους και να μιλήσουμε για τα πάντα, όχι μόνο για φαγητό..Ευχαριστούμε και πάλι για την πρώτη ανταπόκριση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
:confused:

το δεύτερο ποστ σε ποιο απαντάει ;

γαμώτο , πρέπει να πάω για ύπνο

π.σ. έχει ωραίο κεμπάπ στην Πανόρμου μετά το ποτοπωλείον - αλλά δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει πλέον . Μπορεί να έμαθες να μαγειρεύεις , μπορεί να σου μαγειρεύει πλέον η καλή σου , μπορεί να μην μένεις πια στους Αμπελόκηπους , μπορεί να προτιμάς πλέον το ποτοπωλείον

π.σ. 2 για τι άλλο θα μιλήσουμε δηλαδή ; εγώ πάντως είμαι μέσα , οι αυτόνομες συνεδριάσεις σκεπτόμενων πολιτών είναι πάντα μια καλή ευκαιρία να φας τσάμπα (και άσε τα γυράδικα να λιμοκτονούνε) , να κάνεις το κομμάτι σου γιατί όλοι κρύβουμε έναν ρήτορα μέσα μας και τέλος να γνωρίσεις και την ωραία γειτόνισσα που πάντα έμπαινε βιαστική με σακούλες και αλληλογραφία και η μόνη στιγμή που σου μιλούσε ήτανε για να πει <<άσε επιτέλους το ασανσέρ ρε , σε μονοκατοικία είσαι ;>>
Φυσικά υπάρχει πάντα και η αισιοδοξία για έναν καλύτερο κόσμο αλλά Αμπελόκηποι είπες ; μπα , δεν νομίζω ότι πέφτει κατα κει ο παράδεισος , τελοσπάντων θα προσπαθήσουμε

ποιοι άλλοι είμαστε ; :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δε μένω Αμπελοκήπους.. αλλά ξέρω την περιχοή και περαν των αλυσίδων που σε εκείνο το σημείο είναι πολύ βολικές γιατί είναι όλες μαζεμένες (Friday's, Applebee's, Starbucks, Pizza Hut κλπ) έχω να προτείνω μία τέλεια, μικρή σχετικά μπυραρία, επί της Αλεξάνδρας- στο αριστερό σας χέρι, "πίσω" από ένα πάρκο, καθώς κινείστε προς Πατησίων. Είναι περίπου 10 λεπτά με το αυτοκίνητο αφότου περάσετε το μετρό :) (με κανονική κίνηση.. αλλιώς βάλτε μισάωρο :X), δύο στάσεις με το λεωφορείο
Επίσης λίγο περίεργο το μέρος για αναστροφή και για να βρείτε να παρκάρετε- αλλά είναι πολύ ωραία και αξίζει να την τιμήσετε.. Δεν θυμάμαι το όνομα, αλλά πιστεύω θα τη βρείτε
(εκτός κι αν έχει κι άλλα πάρκα που δεν πρόσεξα, οπότε.. σορρυ!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel22

Νεοφερμένος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Κι εγω γεννημα θρέμα αμπελοκήπων!!!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Δε μένω Αμπελοκήπους.. αλλά ξέρω την περιχοή και περαν των αλυσίδων που σε εκείνο το σημείο είναι πολύ βολικές γιατί είναι όλες μαζεμένες (Friday's, Applebee's, Starbucks, Pizza Hut κλπ) έχω να προτείνω μία τέλεια, μικρή σχετικά μπυραρία, επί της Αλεξάνδρας- στο αριστερό σας χέρι, "πίσω" από ένα πάρκο, καθώς κινείστε προς Πατησίων. Είναι περίπου 10 λεπτά με το αυτοκίνητο αφότου περάσετε το μετρό :) (με κανονική κίνηση.. αλλιώς βάλτε μισάωρο :X), δύο στάσεις με το λεωφορείο
Επίσης λίγο περίεργο το μέρος για αναστροφή και για να βρείτε να παρκάρετε- αλλά είναι πολύ ωραία και αξίζει να την τιμήσετε.. Δεν θυμάμαι το όνομα, αλλά πιστεύω θα τη βρείτε
(εκτός κι αν έχει κι άλλα πάρκα που δεν πρόσεξα, οπότε.. σορρυ!!)

Αλεξάνδρα νομίζω λέγεται η μπυραρία. Έχω πιεί εκεί κάτι μονόλιτρες κολώνες (κυριολεκτικά, μια κολώνα γεμάτη μπύρα, με κανουλίτσα σου φέρνουν):clapup: Δε νομίζω όμως να πιάνεται σαν Αμπελόκηποι!:)

Αμπελοκηπάκι και το Βαλντεράκι πάντως!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Επειδη και το ρασκαλακι ειναι αμπελοκηπακι (και πολυ τυπακι, επισης) για μπυρα ή ποτακι ως γνωστον το καταλληλο μερος ειδικα για τα καλοκαιρια ειναι στο τελος της Πανορμου (κοντα στη σταση του μετρο). Οχι οτι δεν το γνωριζετε ηδη ή οτι δεν εχετε παει καποια στιγμη αλλα ειναι πολυ ομορφα ολα τα μαγαζια εκει που ειναι κολλητα και η μια παρεα διπλα στην αλλη.:) Πολυ τον γουσταρω αυτον τον δρομο που τον εχουν κατακλυσει με τραπεζακια.:D Και η μπυρα εκει εξω καλοκαιρακι ειναι σκετη απολαυση.:D

Οποιος πειναει(εχει παρα-πολλα σουβλατζιδικα εκει γυρω) μπορει να παει και παραδιπλα στο σουβλιστο πορτοκαλι, αν και λιγο ακριβοτερο απ'τα αλλα εγω το προτιμαω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μπορεί το Μαράκι να μην είναι Αμπελοκηπάκι...αλλά Μαρουσιωτάκι, ξερει απο την περιοχη και θα σας πω ενα μυστικο...Ωστόσο δεν πρέπει να το πουμε παραπέρα γιατί λίγοι το ξέρουν και αν μαθευτεί θα μας φανε τους κεφτέδες!
Λοιπόν, βγαινουμε απο το μετρο, περπατααααμε(οχι πολυ) και φτανουμε στο Παναθηναικο(φτου) και μολις τελειωσει στρίβουμε αριστερα. περπατώντας 10 μέτρα θα δειτε ενα σπίτι που πανω εχει μια ταμπελα που κατι λεει για παναθηναικο παλι(φτου)...φτασατε!
Μπορεί απ'εξω να φαίνεται σαν σπίτι αλλά μέσα είναι ενας μικρός θησαυρός...Υγεια στα χέρια της κ.Κουλας!

Καλή σας όρεξη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
ΑΑΑΑ....Ξεχασα να πω...μετά την κ.Κουλα...και τους υπέροχους κεφτέδες της και αρκετά κανατάκια κρασάκι τί έχει σειρά???Ένα ποτάκι σε ένα "ησυχο" μέρος...




Και δεν χρειάζεται να πάμε μακρυα...μέχρι την Πανόρμου...όχι ψηλά στην Πανόρμου...χαμηλά...

Στο λατρεμένο "Blues"

Με τέλεια μουσική, φθηνα ποτά και ευχάριστη ατμόσφαιρα....


(Όχι δεν παίρνω ποσοστά, μόνο κάτι γνωστοί μου το εχουν!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Santa Botella music bar.

Περπατώντας την οδό Πανόρμου στους Αμπελοκήπους πριν φτάσει κανείς στην διαστάυρωση για Κηφισίας και Ερυθρό Σταυρό βλέπει κανείς στο αριστερό του χέρι το Santa Botella music bar.
Καταρχήν δεν εντυπωσιάζεσαι απο αυτό που βλέπεις, καθώς το μαγαζί βρίσκεται σε μια απο αυτές τίς παλιές προσφυγικές μονοκατοικίες της Αθήνας και δέν έχει μεγάλη ή εντυπωσιακή βιτρίνα. Santa Botella music bar.

Αλλά η όποια αλγεινή εντύπωση πάει να σου δημιουργηθεί σταματάει κάπου εδώ, καθώς πλησιάζοντας πιο κοντά βλέπεις φίλους του μαγαζιού παλιούς η καινούριους, νέους η λιγότερο νέους - εδώ οι σαραντάρηδες περνάνε για πιτσιρικάδες, να περνάνε καλά πίνοντας καφέ η αναψυκτικά έξω στο πεζοδρόμιο.

Μέ το πέσιμο της νύχτας όμως σιγά σιγά όλοι αρχίζουν και μαζεύονται μέσα, όπου οι τζάζ, λάτιν, σόουλ, rock, R&B καί 60S ήχοι κυριαρχούν στο χώρο. Τα ποτά και τα τα γέλια δίνουν και πέρνουν μέχρι να πλησιάσουν τα μεσάνυχτα όπου το κέφι φτάνει στο αποκορύφωμα και βλέπεις ασπρομαλληδες να χορεύουν σα εικοσάρηδες, προσοχή το Santa Botella δέν είναι για καθώς πρέπει και Trendy Αθηναίους, όταν γνώρισα τον Κώστα ένα απο τους ιδιοκτήτες του μαγαζιού, και τον ρώτησα τι κόσμο μαζεύει το Botella μου είπε ότι δεν μαζεύει συγκεκριμένο κόσμο και ότι το Santa Botella είναι στριτάδικο και free style μαγαζί και οι πελάτες του είναι απο όλα τα μέρη της πόλης και κάθε ηλικίας, και ότι απλά όσοι έρχονται εδώ αφήνουν την καθημερινότητα τους απ' έξω.Santa Botella music bar.
Το Santa Botella music bar φημίζεται μονάχα για την καλή μουσική τα καθαρά ποτά, τα κοκταίηλ και τη διασκέδαση που προσφέρει, όταν βρεθείτε εδώ κοντά στην Πανόρμου στους Αμπελοκήπους δοκιμάστε να το επισκεφθείτε μπορεί να γίνετε Θαμώνας, στο Santa Botella θα σας περιποιηθεί ο Νεοκλής η ο Κώστας.
Οι τιμές του καφέ φτάνουν έως τα 3 ευρώ τα απλά ποτά στα 5 ευρώ ενώ τα σπέσιαλ και τα κοκταίηλ ώς τα 7 ευρώ.Santa Botella music bar.
www.athensnights.gr

Στον πανω οροφο εχει ενιοτε και λαιβ τζαζ/ροκ...Πολυ καλη επιλογη, φιλικο-ζεστο περιβαλλον, ωραιος κοσμος (ακα κεφατος, ζωντανος και προπαντων οχι δηθεν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
και φτανουμε στο Παναθηναικο(φτου) και μολις τελειωσει στρίβουμε αριστερα. περπατώντας 10 μέτρα θα δειτε ενα σπίτι που πανω εχει μια ταμπελα που κατι λεει για παναθηναικο παλι(φτου)...φτασατε!
Φτου στα μουτρα σου παλιογαβρακι!!!:pfff:


Τρεξτε, τρεξτε αλλα δεν σας βλεπω να καληπτετε καμια διαφορα. Φετος γενικως ειμαστε πολυ μπροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοστα!!:)



Υγ Αμπελοκηποι σας ερχομαι!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Φτου στα μουτρα σου παλιογαβρακι!!!:pfff:


Τρεξτε, τρεξτε αλλα δεν σας βλεπω να καληπτετε καμια διαφορα. Φετος γενικως ειμαστε πολυ μπροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοστα!!:)



Υγ Αμπελοκηποι σας ερχομαι!!:D


Όξο ρεεεεεε....μιλας κιολας?!:P

Υ.Γ.:εσυ φλωρι(νιωτη):D και ναυπακτιωτη θα ερθεις Αμπελοκηπους???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Όξο ρεεεεεε....μιλας κιολας?!:P

Υ.Γ.:εσυ φλωρι(νιωτη):D και ναυπακτιωτη θα ερθεις Αμπελοκηπους???
Αυτο το φλωρινιωτης εχει καταντησει κουραστικο..:P


Τα τρια τοπογραφικα σημεια της Ελλαδας τα οποια με συνδεουν με αυτη, αυτη τη στιγμη ειναι η Φλωρινα, οι Αμπελοκηποι και η Ναυπακτος!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αυτο το φλωρινιωτης εχει καταντησει κουραστικο..:P


Τα τρια τοπογραφικα σημεια της Ελλαδας τα οποια με συνδεουν με αυτη, αυτη τη στιγμη ειναι η Φλωρινα, οι Αμπελοκηποι και η Ναυπακτος!:)

Αααα στο εχουν πει και αλλοι εεε???:(

Κρίμα:P

Αρα θα ξερεις την κ.Κουλα αφου γνωριζεις απο Αμπελοκηπους και εισαι και Παναθηναικος (φτου):D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αρα θα ξερεις την κ.Κουλα αφου γνωριζεις απο Αμπελοκηπους και εισαι και Παναθηναικος (φτου):D:P
Την κ.Κουλα δεν την ξερω γιατι μενω προς την αλλη μερια κοντα στη σταση πανορμου. Ξερω πολυ καλα ομως ποτοπωλειο, μαραμπου, σουβλιστο πορτοκαλι και ολα τα σχετικα..

Το "blues" που λες ειναι αυτο το μαγαζακι με μια ασπρη μαντρουλα απ'εξω και κατι θαμνους δεξια και αριστερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τα κλασσικα...που ακομα δεν εχω επισκεφθει!:P

Ναι αυτο ειναι το blues...πολυ ωραιο μαγαζι!:)
...και λιγο πιο κατω η κ.Κουλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Το κουτούκι του 54, Πανόρμου.

Το είχα επισκεφθεί (μετά από ψαχτήρι στα μεζεδοπωλεία-κουτουκάδικα στο αθηνόραμα) πριν κανα μήνα,

υπόγειο, με τοίχους από πέτρα,
αναδύει μια οικειότητα



αλλά παραγγείλαμε (2 άτομα)
μια ποικιλία κρεάτων (όχι ιδιαίτερα περιποιημένη για ποικιλία και το κρέας πολύ μέτριο), μια μεριδούλα πατάτες
κι ένα ορεκτικό σπανάκι με λουκάνικα χωριάτικα και πιπεριά,
α, και μια μπυρίτσα,

λογαριασμός 46 ευρώ.

Έλεος, δε ξαναπατάω,
μάζεψα τα δόντια μου από το πάτωμα και
μη τον είδατε...

Έμεινα στο φευγιό με την απορία,
οι διπλανοί μας (οι καναπέδες είναι εννιαίοι)
που είχαν παραγγείλει 2-3 ορεκτικά και δύο διαφορετικά πιάτα,
πόσα να πλήρωσαν :redface:

Το δυσφημώ ε?

Ε ας κάνει και κάποιος τον κακό εδώ μέσα...


Οκ είπαμε να φάμε Ναξιώτικα, όχι να ΤΟΝ φάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Γι'αυτό εγώ λέω για την κ.Κούλα!!!

Πάνω από 10-12 ευρώ δεν έχω πληρώσει ποτέ!Και τρώμε του σκασμού!

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Το δυσφημώ ε?

Ε ας κάνει και κάποιος τον κακό εδώ μέσα...


Οκ είπαμε να φάμε Ναξιώτικα, όχι να ΤΟΝ φάμε.
Μην ξανακουσω αρνητικες κριτικες για την Πανορμου..

Δεσμωτη μην ζηλευεις ρε!:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κοντα στο Blues (λιγο πριν δηλαδη) στην πλατεια Αγιου Δημητριου στην Πανορμου βρισκεται ενα ρακαδικο-τσιπουραδικο ονοματι "Οριακον" και ειναι πολυ φθηνο με τεραστιων διαστασεων μεζεδες και ικανοποιητικη ποιοτητα...
Δοκιμαστε το και μετα περαστε απο το Blues για κλεισιμο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top