Trash of the Day!

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
We love trash music και δεν ντρεπόμαστε για αυτό.


“Οι ελαφροί, ας με λέγουν ελαφρόν.
Στα σοβαρά πράγματα υπήρξα πάντοτε επιμελέστατος…”

Κ.Π. ΚΑΒΑΦΗΣ, Βυζαντινός Άρχοντας Εξόριστος στιχουργών…

Καβαφική ταύτιση στο άνοιγμα των οριζόντων σου;


Το γελοίο είναι πάντα αξιαγάπητο!


Το γελοίο είναι ούτε μισητό ούτε αγάπης πράγμα.

Είναι πληγή από το χαμόγελο του πεθαμένου φίλου (ψευτοαρτίστα ίσως)...

Σήμερα αυτό που αποκαλείς τρας μπορεί να είναι του αποτυχημένου αβάσταχτη ντροπή.

Λέγοντας τρας, τον σέρνεις αδυσώπητα πίσω από την αλογοάμαξα του Μπεν Χουρ κι ας είναι πληγή από ανυπόφορη αγάπη (γεμίσαμε καρδούλες).

Το να διαπομπεύεις είναι ίδιον του να διαπομπεύεσαι αν είχες συνείδηση του τι κάνεις...

Κι αν δεν ακούς παράπονα από τους ρεζιλεμένους είναι που δεν ομολογεί κανένα στόμα. Όχι γιατί χαίρονται με τα τρας κοσμητικά που είναι αποδοχή κοσμικής (όχι μόνο ατομικής) βλακείας στη φανέρωση ότι αγαπάς το σκουπιδολόι...

Αν είναι σκουπίδι και ομολογείς αγάπη, γαντζώθηκες από βαριά κουβέντα μιας και η θλίψη είναι αόριστη ενώ η χαρά συγκεκριμένη ...:)


ρουτουτουτου


Control panel-->regional and language settings

Με αναζουρουμπούδιασες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Εγώ πάντως δηλώνω περήφανος για αυτό το θέμα και το μόνο που με έχει στεναχωρήσει και μ' έχει κάνει να διαμαρτυρηθώ, είναι η παρουσία μετριοτήτων όπως ο Χατζηγιάννης ή ο Βαρθακούρης εδώ μέσα. Θέλει αληθινό ταλέντο και attitude για να είσαι trash κι εγώ δηλώνω απλά λάτρης. Ποτέ μου δε στεναχωρήθηκα για την απίστευτη επιτυχία αυτών των τραγουδιών, αντιθέτως προσεύχομαι κάθε νύχτα να βγαίνουν όλο και περισσότερα τέτοια κι ο κόσμος επιτέλους να κατανοήσει την πραγματική τους αξία. Ως γνήσιο γουρούνι, απολαμβάνω το κύλισμα στη λάσπη και στο βόρβορο και ξέρεις κάτι φίλε Δεσμώτη; Αλήθεια είναι μόνο οι Sex Pistols!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.

"Καλά ρε, είναι δυνατόν να πιάνει το μικρόφωνο ο Τριαντάφυλος και να τραγουδάει; Είναι σαν να πάω εγώ να διαφημίζω οδοντόκρεμες".

Georgiou Speaking ...

Μη με τρυπάς σαν το τριαντάφυλλο, μπουαχαχα (ρε ήμαρτον)

Αυτό θα ήταν πολύ καλό σε remix με το desert rose, του Sting.
Θέλω πολύ να δω τον Sting να μπαίνει γκολ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
"Καλά ρε, είναι δυνατόν να πιάνει το μικρόφωνο ο Τριαντάφυλος και να τραγουδάει; Είναι σαν να πάω εγώ να διαφημίζω οδοντόκρεμες".

Georgiou Speaking ...

Μη με τρυπάς σαν το τριαντάφυλλο, μπουαχαχα (ρε ήμαρτον)

Αυτό θα ήταν πολύ καλό σε remix με το desert rose, του Sting.
Θέλω πολύ να δω τον Sting να μπαίνει γκολ !


γεωργιου θεος:hehe::hehe:

αρα συμφωνεις με το τρας που διαλεξα να υποθεσω??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.


Γυρνάς και με πολιορκείς
Θέση διεκδικείς, στη καρδιά μου να μπείς
Μα σου το πα δε δουλεύει καλά
Χρόνια τώρα χτυπά αντικανονικά
Σενάρια πάλι ακούς, κυνηγάς τους χρησμούς
Κάνεις συνδυασμούς
Μην ψάχνεις για το νυφικό, θα σου κάνω κακό
Είμαι μούτρο μεγάλο

Μην με κοιτάς, είμαι αλλιώς
Μεγάλος από μικρός
Μία φορά έχω αγαπήσει
Και από τότε βγήκα μόνος μου εκτός

Μην με κοιτάς, είμαι αλλιώς
Εκπέμπω αλλιώτικο φώς
Παιδί δεν είμαι για σπίτι

Και για 'σένανε δεν είμαι καλός
Μην με κοιτάς, είμαι αλλιώς
Είν' ο ευατός μου εχθρός
Τα δίνω κάποτε όλα
Μα δεν θα 'μαι ποτέ κανενός

Θυμώνεις που δεν αντιδρώ
Με το παραμικρό, χάος δημιουργώ
Με φίλες σου πάλι τα λες
Οι αναλύσεις πολλές, παλι εξηγήσου λες
Μην κρίνεις για να μην κριθείς

Θες να με αρνηθείς, πριν

αλλέκτωρ λαλήσει


Ακόμα γιατί με κοιτάς, ναρκοπέδιο πατάς
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σ'ότι αγαπώ το σκοτώνω

Μην με κοιτάς, είμαι αλλιώς
Μεγάλος από μικρός
Μία φορά έχω αγαπήσει
Και από τότε βγήκα μόνος μου εκτός

Μην με κοιτάς, είμαι αλλιώς
Εκπέμπω αλλιώτικο φώς
Παιδί δεν είμαι για σπίτι
Και για 'σένανε δεν είμαι καλός
Μην με κοιτάς, είμαι αλλιώς
Είν' ο ευατός μου εχθρός
Τα δίνω κάποτε όλα
Μα δεν θα 'μαι ποτέ κανενός

χαχαχαχα Μη με κοιτάς... Εκπέμπω αλλιώτικο φως αυτά είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εγώ πάντως δηλώνω περήφανος για αυτό το θέμα και το μόνο που με έχει στεναχωρήσει και μ' έχει κάνει να διαμαρτυρηθώ, είναι η παρουσία μετριοτήτων όπως ο Χατζηγιάννης ή ο Βαρθακούρης εδώ μέσα. Θέλει αληθινό ταλέντο και attitude για να είσαι trash κι εγώ δηλώνω απλά λάτρης. Ποτέ μου δε στεναχωρήθηκα για την απίστευτη επιτυχία αυτών των τραγουδιών, αντιθέτως προσεύχομαι κάθε νύχτα να βγαίνουν όλο και περισσότερα τέτοια κι ο κόσμος επιτέλους να κατανοήσει την πραγματική τους αξία. Ως γνήσιο γουρούνι, απολαμβάνω το κύλισμα στη λάσπη και στο βόρβορο και ξέρεις κάτι φίλε Δεσμώτη; Αλήθεια είναι μόνο οι Sex Pistols!!!
:redface::redface: ως πρώην μέλος τους (σιντ) θα φροντίσω να τους το μεταφέρω να σε βολέψουμε κάπου και εσένα

μαέστρο , πιάσε ένα βαρυ καψούρικο :



:worry::confused:
:stunned::stunned::stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Καιρό είχαμε να δούμε κανένα κορμί της προκοπής να μας τα ρίχνει αλύπητα.

Η Φανή Δρακοπούλου απλά τα σπάει, αφού φυσικά προηγουμένως ...τα πιει.

Καλή ακρόαση...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Η Φανή Δρακοπούλου είναι τραγουδίστρια της όπερας μπροστά στην Πεπάρα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Εντάξει ρε φίλε, είπαμε εκτός από τους Κωλος-ούς του είδους, οι οποίοι έχουν καταλάβει εμετάκλητα (sic) μια περίοπτη θέση στην καρδιά μας, να ψάξουμε το χώρο για νέα, πολλά υποσχόμενα, ταλέντα. Μην μας αποπαίρνεις κι εσύ καημένε...

Στα πλαίσια του scouting, το επόμενο μωρό (από κορμί φωνάρα...) μ' αρέσει πιο πολύ κι απ' την Βιβή Μαστακουνάς εεεε Μαστραλέξη θέλω να πω:

Κυρίες και κύριοι, απολαύστε τη Στέλλα Καλαντζή, γιατί ...όλα εδώ πληρώνονται!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εντάξει ρε φίλε, είπαμε εκτός από τους Κωλος-ούς του είδους, οι οποίοι έχουν καταλάβει εμετάκλητα (sic) μια περίοπτη θέση στην καρδιά μας, να ψάξουμε το χώρο για νέα, πολλά υποσχόμενα, ταλέντα. Μην μας αποπαίρνεις κι εσύ καημένε...

Στα πλαίσια του scouting, το επόμενο μωρό (από κορμί φωνάρα...) μ' αρέσει πιο πολύ κι απ' την Βιβή Μαστακουνάς εεεε Μαστραλέξη θέλω να πω:

Κυρίες και κύριοι, απολαύστε τη Στέλλα Καλαντζή, γιατί ...όλα εδώ πληρώνονται!!


Αυτή η κατηγορία λέγεται electroσκυλοgothic, έχει και τη νεκροκεφαλή στο λαιμουδάκι της, με λίγη δουλειά θα ξεπεράσει το Asphyxia.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


ΤΟ ακυρο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.


Το καλύτερο το άφησα για το τέλος


yia panta yati η αγάπη είναι φοβερή yeah!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Γνωρίζετε ίσως από παλαιότερα ποστ μου, την βαθιά εκτίμηση που θρέφω για το παρακλάδι εκείνο του λαϊκού μας τραγουδιού, που ονομάζεται Λούμπεν. Το παιδί μας έπεσε κάτω από τη βέσπα κι έσπασε το πόδι του, κοινωνία ψεύτρα, εκατό χιλιάδαι δίσκοι μιλάμε...

Τελευταία έπεσα σε φλέβα χρυσού, χάρις και στην ευγενή συνεισφορά της φίλης Μελιώς. Θα ξεκινήσω λοιπόν ένα μικρό αφιέρωμα στα πολυαγαπημένα μου λούμπεν, τα οποία εκτός από ξεχωριστή θέση στην καρδιά μου, έχουν οπωσδήποτε τη θέση τους στο ποιοτικό (και βάλε) αυτό θέμα (πού είσαι μεγάλε Ρεμπεσκέ και μ' άφησες μονάχο;;; )

Ο Μακαρίτης


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.


Το λενε ολοι οι γιατροι και η επιστημη
Οτι το σεξ κανει στον ανθρωπο καλο
Γι'αυτο σου λεω τη στιγμη που σου τη δινει
Παρε τηλεφωνο και περνα απο δω

Κανει καλο
Κανει καλο
Και στην καρδια και στο κορμι και στο μυαλο
Κανει καλο
Κανει καλο
Ενα πηδηματακι διωχνει το γιατρο
Κανει καλο
Πολυ καλο
Κανει καλο
Πολυ καλο



Καθημερινα το λενε ολοι στα καναλια
Κι αν θες να μαθεις κοιτα μες στο teletext
Ολοι το λενε τη στιγμη που νοιωθεις χαλια
Πως το καλυτερο το χαπι ειναι το σεξ

Κανει καλο
Κανει καλο
Και στην καρδια και στο κορμι και στο μυαλο
Κανει καλο
Κανει καλο
Ενα πηδηματακι διωχνει το γιατρο
Κανει καλο
Πολυ καλο
Κανει καλο
Πολυ καλο



Κανει καλο
Κανει καλο
Και στην καρδια και στο κορμι και στο μυαλο
Κανει καλο
Κανει καλο
Ενα πηδηματακι διωχνει το γιατρο

Κανει καλο
Κανει καλο
Και στην καρδια και στο κορμι και στο μυαλο
Κανει καλο
Κανει καλο
Ενα πηδηματακι διωχνει το γιατρο
Κανει καλο
Πολυ καλο
Κανει καλο
Πολυ καλο


Κανει καλο
Κανει καλο
Πολυ καλο
Πολυ καλο




Respect :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αννα γουλα-τα πινω ολα


απιστευτο, ασυλληπτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Ποιά είναι αυτή η σεξοβόμβα θεά ; Σίγουρα δεν είναι trash στην πραγματικότητα, σάτυρα κάνει. Θεά ! Το όνομά της το ξέρει κανείς ; Πάντως μόνο ανα γούλα δεν είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Και το επικό........



https://www.youtube.com/watch?v=rOahuhD5nNc&feature=related




Πάρε με από πίσω-Καρλότα


:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top