Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλή μας αρχή. :D :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Δεν είναι αναγκαίο να είναι συγκάτοικοι. ;)
Αλλά;
Πάντως, πιστεύω ότι θα ήταν παρακινδυνευμένο η Γερμανίδα με τον Πατρέα να είναι συνδολοφόνοι και να βγαίνει η Γερμανίδα να τον υποστηρίξει κιόλας. Επιπλέον, πιστεύω ότι ο Πέτρος, δίνει αφορμή να τον κατηγορήσουν με τα όσα γράφει, πράγμα που μάλλον τον καθιστά πολίτη και μάλιστα με ρόλο. Εάν ήταν δολοφόνος, θα έπαιζε πιο σιωπηλά. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Έπεσε και η πρώτη κατηγορία. Ενδιαφέρον...
Το αναλύεις;
οχι; :confused: ειναι απιθανο να το κανει γι αυτον τον λογο;
Δεν ξέρω.
Πιστευω οτι απλα σπαμαρει στην προκειμενη περιπτωση...προσπαθει να πιαστει απο καπου οπως ολοι μας :)
Απλώς με το να σπαμμάρει μόνο λάδι στη φωτιά ρίχνει και όπως αποδείχτηκε στο προηγούμενο,χωρίς λόγο.
Να σημειωθεί ότι η Μελανία μου ζήτησε να σας πω ότι λόγω μίας επίσκεψής της στην Αθήνα θα μπει αύριο το πρωί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
ο Χάρης έχει αυτήν την μανία καταδίωξης και την μανία του ηπερήρωα στο παιχνίδι που θα σώσει τα πάντα, βέβαια όταν ακολουθεί αυτην την τακτική αποδεικνεύεται πως είναι πολίτης!
για να δούμε, θα την επιλέξει και τώρα?;)

Μπορει να την επιλεξει και τωρα για να θολωσει τα νερα ...Ειναι καλος παικτης και εμπειρος και στο ρολο του πολιτη και του δολοφονου και αρκετα εξυπνος φανταζομαι για να μπορεσει να κινησει τους πολιτες εναντιον των προσωπων που θελει...
Παντως το σιγουρο ειναι οτι δε τον συμφερει σε καμια περιπτωση αν ειναι δολοφονος να αλλαξει αυτην την τακτικη

Υ.Γ. Ρε ακομη θυμαμαι εκεινο το μηνυμα που εστειλες καταλαθος σε εμενα και μου απολαλυπτες εμεσα ολους τους δολοφονους :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Οι περισσότεροι σπαμμάρουν για να καλυφθούν, υποθέτω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
[

Απλώς με το να σπαμμάρει μόνο λάδι στη φωτιά ρίχνει και όπως αποδείχτηκε στο προηγούμενο,χωρίς λόγο.
Να σημειωθεί ότι η Μελανία μου ζήτησε να σας πω ότι λόγω μίας επίσκεψής της στην Αθήνα θα μπει αύριο το πρωί.

Ναι ...ωστοσο αν αλλαζε τακτικη θα υποψιαζομασταν οτι την κατευθυνουν οι συνδολοφονοι της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Καλό παιχνίδι και από εμένα παιδάκια. ^^ Πρέπει να φύγω τώρα, τα λέμε αύριο και εύχομαι αυτές οι 7 σελίδες να μην είναι σπαμ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μπορει να την επιλεξει και τωρα για να θολωσει τα νερα ...Ειναι καλος παικτης και εμπειρος και στο ρολο του πολιτη και του δολοφονου και αρκετα εξυπνος φανταζομαι για να μπορεσει να κινησει τους πολιτες εναντιον των προσωπων που θελει...
Παντως το σιγουρο ειναι οτι δε τον συμφερει σε καμια περιπτωση αν ειναι δολοφονος να αλλαξει αυτην την τακτικη

Υ.Γ. Ρε ακομη θυμαμαι εκεινο το μηνυμα που εστειλες καταλαθος σε εμενα και μου απολαλυπτες εμεσα ολους τους δολοφονους :P:P
αν είσαι δολοφόνα, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις;)
σου έδωσα το σωστό παράδειγμα τότε!(πλάκα κάνω ΣΕουλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αλλά;
Πάντως, πιστεύω ότι θα ήταν παρακινδυνευμένο η Γερμανίδα με τον Πατρέα να είναι συνδολοφόνοι και να βγαίνει η Γερμανίδα να τον υποστηρίξει κιόλας. Επιπλέον, πιστεύω ότι ο Πέτρος, δίνει αφορμή να τον κατηγορήσουν με τα όσα γράφει, πράγμα που μάλλον τον καθιστά πολίτη και μάλιστα με ρόλο. Εάν ήταν δολοφόνος, θα έπαιζε πιο σιωπηλά. :hmm:

Το ότι είναι παρακινδυνευμένο δεν σημαίνει ότι είναι και απίθανο. Να μου πεις αν όντως ήταν θα την είχαν δασκαλέψει. :hmm:
Δεν ξέρω. Οψόμεθα...

Το αναλύεις;

Συνήθως όταν κάποιος σπεύδει να ρίξει κατηγορίες τόσο σύντομα, το κάνει με σκοπό να αποπροσανατολίσει τους υπόλοιπους. Αν με πιάνεις.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αμάν μωρέ Πέτρο, τόσος κόσμος, το παιχνίδι μου σου θυμίζει τον Johnnaousa; :/: Αισθάνομαι σχεδόν θιγμένη! Γιάννη.. Χωρίς παρεξήγηση, ε; <3

Πάω να τελειώσω με την πτυχιακή μου και θα έρθω το βράδυ που (ελπίζω ότι) θα έχετε ηρεμήσει γιατί αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να παρακολουθήσω τη ροή των μηνυμάτων. Τρέχετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
αν είσαι δολοφόνα, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις;)
σου έδωσα το σωστό παράδειγμα τότε!(πλάκα κάνω ΣΕουλα)

Χαχαχχαχαχχαχα!!!Ξερεις τι ΔΕΝ πρεπει να κανεις ...επρεπε να γραψεις :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Συνήθως όταν κάποιος σπεύδει να ρίξει κατηγορίες τόσο σύντομα, το κάνει με σκοπό να αποπροσανατολίσει τους υπόλοιπους. Αν με πιάνεις.;)
Ε,ναι.
Και με το ίδιο σκεπτικό και΄συ θεωρείσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Ήρθα και εγώ!!Καλή επιτυχία σε όλους και καλή μας διασκέδαση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ε,ναι.
Και με το ίδιο σκεπτικό και΄συ θεωρείσαι.

Δεν θυμάμαι να κατηγόρησα κανέναν ακόμη ανοιχτά. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Συνήθως όταν κάποιος σπεύδει να ρίξει κατηγορίες τόσο σύντομα, το κάνει με σκοπό να αποπροσανατολίσει τους υπόλοιπους. Αν με πιάνεις.;)

Εχεις δικιο ομως δε νομιζεις οτι ειναι πολυ νωρις για να γινει κατι τετοιο ;;
Ολοι λιγο πολυ λαδι στη φωτια ριχνουμε μπας και βγαλουμε ακρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Εχεις δικιο ομως δε νομιζεις οτι ειναι πολυ νωρις για να γινει κατι τετοιο ;;
Ολοι λιγο πολυ λαδι στη φωτια ριχνουμε μπας και βγαλουμε ακρη
Ναι, Έλενα, αλλά εσύ με τις συνεχείς σπόντες για μένα, μήπως πας να στρέψεις έμμεσα τα βλέμματα πάνω μου; :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Προσωπικά μου φάνηκε πολύ ύποπτη η είσοδος του Πατρέα στο παιχνίδι. Μπορεί όντως να το κάνει για να ρίξει στάχτη στα μάτια, αλλά και πάλι δεν ξέρω. Ο χρόνος θα δείξει πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Προσωπικά μου φάνηκε πολύ ύποπτη η είσοδος του Πατρέα στο παιχνίδι. Μπορεί όντως να το κάνει για να ρίξει στάχτη στα μάτια, αλλά και πάλι δεν ξέρω. Ο χρόνος θα δείξει πιστεύω.

H κρίση του εννοείς;
Και στο προηγούμενο το έκανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top