Συμμετοχές για το Παλέρμο #40 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
αν το μεταφέρατε ένα δεκαήμερο πιο μετά καλά θα ταν τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Απορω πως ακομα δε με βαλατε μεσα :pfff: Shame on you Himela :pfff:

Ναι ξέχασα οτι θα μπει κι ο ψυχάκιας με την τυμβωρυχία....ο Τασούλης εννοώ. :P

Κι εγώ της το έλεγα, "Ας τον βάλουμε", αλλά αυτή επέμενε, "Μπορεί να μη θέλει να παίξει"! :P

Επέμενα μήπως μας κάνει τη χάρη και δεν παίξει! :whistle:

Καλά ε πολύ πράμα μεζέψαμε :P

Μεζέψαμε; Μεζέδες ονειρεύεσαι συ; :P

Εγώ θέλω 30 άτομα.
Οπότε είμαστε ακόμη λίγοι... :P

Κοίτα να δεις που θα μας βγει και αυτή η ουτοπία έτσι όπως πάμε!:blink:

Να ευχαριστήσουμε τη Ριρίκα που μας βοηθάει με τις συμμετοχές! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ρε ειστε μετα καλα σας;; Γιατι μας βαζετε να ξαναδιαβασουμε τους κανονες, ενω δεν εχει αλλαξει τιποτα:P;;
Και κατι τελευταιο... Αν και δε θελω να επαναλαμβανομαι, μη τυχον και μου δωσετε ρολο μαφιοζου.
Επισης ηρθε η ωρα να παρω μια καρτα της προκοπης, να το ´χετε στο μυαλο σας αυτο;):P.
Τι ρόλο είχες στο προηγούμενο;:P
αμάν βρε παιδιά 17 ιουνίου;
εχω εξεταστική :'(
Και΄γω ECPE.Δε βαριέσαι.:P
Edit:Χθες ενημέρωσα μία ψυχή για Παλέρμο.
Μέχρι πότε είναι οι συμμετοχές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Edit:Χθες ενημέρωσα μία ψυχή για Παλέρμο.
Μέχρι πότε είναι οι συμμετοχές;
Όσο πιο σύντομα τόσο πιο καλά.
Αν δούμε ότι ξεφεύγουμε μπορεί να μπει κάποιο όριο όπως πέρσι.
Επίσης, καλό είναι μέχρι Παρασκευή, το αργότερο Σάββατο, να κλείσουν οι συμμετοχές, για να τρέξουμε τις κληρώσεις, να ετοιμάσουμε τα πιμι, να λάβουμε επιβεβαίωση απ όσους χρειάζεται κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Όσο πιο σύντομα τόσο πιο καλά.
Αν δούμε ότι ξεφεύγουμε μπορεί να μπει κάποιο όριο όπως πέρσι.
Επίσης, καλό είναι μέχρι Παρασκευή, το αργότερο Σάββατο, να κλείσουν οι συμμετοχές, για να τρέξουμε τις κληρώσεις, να ετοιμάσουμε τα πιμι, να λάβουμε επιβεβαίωση απ όσους χρειάζεται κτλ.
Καλώς. Απλώς λόγω εξετάσεων μάλλον για Παρασκευή το βλέπω να δηλώσει.
Τέλος,επειδή και στο περσινό καλοκαιρινό Παλέρμο είχα δει κάτι περί επιβεβαιώσεων,μου εξηγείς τι ακριβώς είναι;
Εννοώ,ποιοι από τους συμμετέχοντες οφείλουν να στείλουν επιβεβαίωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλώς. Απλώς λόγω εξετάσεων μάλλον για Παρασκευή το βλέπω να δηλώσει.
Τέλος,επειδή και στο περσινό καλοκαιρινό Παλέρμο είχα δει κάτι περί επιβεβαιώσεων,μου εξηγείς τι ακριβώς είναι;
Εννοώ,ποιοι από τους συμμετέχοντες οφείλουν να στείλουν επιβεβαίωση.
Σε όσους χρειάζεται θα στείλει η ΣΕ πιμι τις τελευταίες 1-2 μέρες για να επιβεβαιώσει τη συμμετοχή τους στο παιχνίδι. Εσείς δε χρειάζεται να κάνετε κάτι, πέραν απ το να απαντήσετε σε αυτό το πιμι, εφόσον το λάβετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Να προσθέσω σε αυτό που λέει ο Δημήτρης, έχουν τύχει περιπτώσεις στις οποίες κάποιος δήλωσε συμμετοχή και μετά κάτι του συνέβη ή το ξέχασε και έτσι χάθηκε κάποιος σημαντικός ρόλος. Γι' αυτό τις τελευταίες μέρες θα ζητήσουμε την επιβεβαίωση - υπενθύμιση από τους παίκτες που έχουν δηλώσει συμμετοχή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
αν το μεταφέρατε ένα δεκαήμερο πιο μετά καλά θα ταν τώρα...
ναι οντως ενα δεκαημερο οτι πρεπει ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Η φημισμένη πόλη του Palermo είναι έτοιμη για ακόμη μια φορά να υποδεχθεί τους κατοίκους της! Mafia και πολίτες θα βρεθούν ξανά αντιμέτωποι σε μια μάχη με φόντο το θάνατο. Θέλεις κι εσύ να δολοφονήσεις κάποιους πολίτες; Θέλεις κι εσύ να κλείσεις τους μαφιόζους στη φυλακή; Δεν έχεις παρά να δηλώσεις συμμετοχή στο Palermo #40! :)

Το παιχνίδι θα αρχίσει τη Δευτέρα 17 Ιουνίου.
Οι κανόνες του βρίσκονται εδώ.
Στο ρόλο της ΣΕ: dimijim & Himela.

Η πόλη του Palermo σας περιμένει!:clapup:

ΥΓ: Οι κανόνες αναθεωρήθηκαν σε κάποια σημεία για να γίνουν πιο κατανοητοί απο όλους. Θα σας παρακαλούσαμε να τους διαβάσετε εκ νέου με προσοχή ώστε να γίνει ένα πολύ καλό παιχνίδι!

Λίστα συμμετοχών για Palermo #40:
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. Deutsch... Lover
  8. _fairygirl_
  9. Gate4
  10. JKaradakov
  11. johnietraf
  12. Joaquín
  13. Libertus
  14. Nefeli Graf
  15. PieMaker
  16. Psycho(Βασίλης)
  17. SparklingGrey
  18. timonierhs
  19. Εχέμυθη
  20. Πατρεύς
  21. Τάσος97
  22. Εσύ;



Μεσα μαγκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mintin97

Νεοφερμένος

Ο mintin97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Κι εγώ είμαι μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
To πρώτο μου ποστ στην επιστροφή μου εδώ στο στέκι είναι αποκλειστικά και μόνο στο Παλέρμο!!! :D

Φυσικά και δεν το χάνω αυτό!!! :happy: Η Μελανία δηλώνει παρούσα στο επόμενο απόλυτο καλοκαιρινό event!!!!! :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
To πρώτο μου ποστ στην επιστροφή μου εδώ στο στέκι είναι αποκλειστικά και μόνο στο Παλέρμο!!! :D
Φυσικά και δεν το χάνω αυτό!!! :happy: Η Μελανία δηλώνει παρούσα στο επόμενο απόλυτο καλοκαιρινό event!!!!! :crazy:
Γεια σου Ψυχή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
To πρώτο μου ποστ στην επιστροφή μου εδώ στο στέκι είναι αποκλειστικά και μόνο στο Παλέρμο!!! :D

Φυσικά και δεν το χάνω αυτό!!! :happy: Η Μελανία δηλώνει παρούσα στο επόμενο απόλυτο καλοκαιρινό event!!!!! :crazy:

Καρδουλα μου :kissing: νομζα οτι δεν θα τον ανοιξεις παλι
Καλωσορισες:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Κι εγώ φυσικά! :happy:
Ευχαριστώ Χιμελάκι που με ενημέρωσες! :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κι εγώ φυσικά! :happy:
Ευχαριστώ Χιμελάκι που με ενημέρωσες! :hug:

To πρώτο μου ποστ στην επιστροφή μου εδώ στο στέκι είναι αποκλειστικά και μόνο στο Παλέρμο!!! :D

Φυσικά και δεν το χάνω αυτό!!! :happy: Η Μελανία δηλώνει παρούσα στο επόμενο απόλυτο καλοκαιρινό event!!!!! :crazy:

Σας αγαπάω!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ναι,αλλά εμένα ένα μπράβο για τον τέλειο συγχρονισμό μου με την Ψυχή δε μου'πατε.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Σας αγαπάω!!! :clapup:

Κι εμείς σε αγαπάμε! :hug: Κανόνισε Δημήτρη, θέλω τον έξαλλο ρόλο που μου έταξες :redface:

Toν ρόλο της

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Άμα βρείτε κι άλλους παλιούς, θα παίξω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Σας αγαπάω!!! :clapup:

Αη μαρή Αλιφέρη πια, μας έπρηξες!:mad:

:P

Κλεοπάτρα μου! :clapup:
Πιάστε ένα ρόλο μαφιόζου για τη Μυτιληνιά μας!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top