Goody's ή McDonald's;

Goody's ή McDonald's;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
goodys grill!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HumaneTouch

Νεοφερμένος

Ο HumaneTouch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Τίποτα γιατί δεν χορταίνω σε κανένα από τα δύο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
goodys grill!!!!!!!
καλοοοοοοοο!! με σως οτι πρέπει :clapping:

Τίποτα γιατί δεν χορταίνω σε κανένα από τα δύο. :redface:
ουτε καν με αυτό!;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Παιδιά να λέτε όλοι Μc Donalds μπας και το δει κανένας υπεύθυνος πωλήσεων των γκούντις και κατεβάσει τις τιμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fagia ツ

Νεοφερμένος

Η Fagia ツ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
γκουντις με τα χιλιαααααα <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Κανένα από τα δύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Έχω τραυματική εμπειρία απο mcdonalds οπότε goodys,είναι και δίπλα απ'το σπίτι μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Bλακειες και τα 2
Ο μόνος λόγος που πήγαινα στα goodies ήταν για να παίρνω το argoodaki
αφού φέτος δεν είχε argoodaki δε πήγα καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:sick: Χάλια είναι και τα δύο!!!:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ είμαι του όποιο τύχει :PΑλλά γενικά προτιμώ goodys. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penni_k

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Τιποτα απ'τα δυο.. μου φαινονται ολα ψευτικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Δε σου φαίνονται, είναι. :P Έχω πάνω από 2 χρόνια να φάω McDonald΄s, Goody΄s κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Κανένα απ' τα 2. Στη χειρότερη περίπτωση που λυσσάω απ' την πείνα στο σουβλαντζίδικο της γειτονειάς παίρνω 2 πιτόγυρα και χορταίνω. Στα goodys/mc donalds με τα ίδια και περισσότερα λεφτά παίρνεις κάτι μερίδες της πλάκας που και στην κοκα κόλα να το πνίξεις μετά σου δίνεται η εντύπωση ότι τσάκισες κάνα σακούλι με πατατάκια.

Τουλάχιστον βέβαια ta mac έχουν την αξιοπρέπεια να παρουσιάζονται όπως είναι. Τα goodys την έχουν δει εστιατόριο. Αν θέλω να σκάσω 7 και 8 ευρώ για κρεατικά πάω σε καμιά κανονική ταβέρνα δε κάθομαι να κοροϊδεύω τον εαυτό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κανένα από τα δύο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δὲν μπορῶ νὰ πῶ ὅτι ἔχω μέτρο σύγκρισης. Στὰ Goody's πήγαινα ἀρκετὲς φορὲς μικρότερος καὶ μπορῶ νὰ πῶ ὅτι (τότε) μοῦ ἄρεσε. Γενικὰ κι αὐτὰ εἶναι παρηκμασμένα. Στὴν Πάτρα γιὰ τὴν ἀκρίβεια ὅσες φορὲς ἔχω περάσει ἀπ' ἔξω, βαρᾶνε μυῖγες.

Ἡ μόνη μου ἐπαφὴ μὲ τὰ Macdonald's εἶναι μέσα ἀπὸ μαγαζιὰ τῆς εθνικῆς ὁδοῦ Πατρῶν-Ἀθηνῶν καὶ δὲ θὰ ἔλεγα ὅτι ἔχω καὶ τὶς καλύτερες ἀναμνήσεις. Κάποια στιγμὴ εἶχε ἀνοίξει καὶ στὴν Πάτρα, ἀλλὰ ἔκλεισε μὲ συνοπτικὲς διαδικασίες.

Γιὰ νὰ ἀπαντήσω καὶ στὴν ἐρώτηση, προσωπικὰ ἔχω νὰ ἐπισκεφθῶ καὶ τὶς δύο ἀλυσίδες πολλὰ χρόνια ὁπότε δὲν μπορῶ νὰ ἐκφέρω ἄποψη. Ὁπότε οὐσιαστικὰ ἡ ἀπάντησή μου εἶναι κανένα ἀπὸ τὰ δύο. Αὐτὸ δὲ σημαίνει ὅτι δὲν κάνω τὶς γουρουνιές μου. Ἁπλῶς προτιμῶ γιὰ νὰ χτυπήσω ἕνα burger κάποια ἀπὸ τὰ ντόπια μαγαζιὰ, μερικὰ ἐκ τῶν ὁποίων εἶναι πολὺ καλά (στὴν Πάτρα εἶναι ὁ Mr. Burger).

Υ.Γ. Θυμᾶται κανεὶς ἐκτὸς ἀπὸ ἐμένα τὰ Hambo; Ἔχω τὴν ἐντύπωση ὅτι τὸ συγκεκριμένο μαγαζὶ ἦταν μόνο στὴν Πάτρα, ἀλλὰ δὲν εἶμαι πολὺ σίγουρος. Οἱ συμπατριῶτες τουλάχιστον ἂς μὲ διαφωτίσουν...





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.

εγώ προτιμώ τα Mcgoodys :P

ένα καινούριο κατάστημα που δεν είναι αλυσίδα,δεν παίζουν άθλια μουσική,δεν είναι αηδιαστικά και παχυντικά,δε σου πουλάνε παραμύθια,δεν χρησιμοποιούν μεταλλαγμένα.
:mad:


πς.θα τα ήθελα βίγκαν βέβαια αλλά προς το παρόν κάνω υπομονή :(







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
To βιντεο που παρεθεσες δεν παιζει και φαινεται ενδιαφερον το ποστ,εαν ξερεις ποιο βιντεο ηταν δωσε σημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μόνο εγώ βλέπω burger αλυσίδων και μου ρχεται instantly εμετός;

Tα ετοιματζίδικα burger των mcdonald's αποτελούνται από 15% κρέας και 85% "fillers", δηλαδή άλλες μάζες και μάλιστα από άλλα είδη κρέατος full στο υδροξείδιο του αμμωνίου (το οποίο απαγορεύεται στα τρόφιμα πια). Και μάλιστα το όλο σκάνδαλο το έφερε στο φως ο Jamie Oliver πριν μερικούς μήνες.
Εγώ πάντως αυτό στο φαί μου δεν το θέλω.


Άν θέλω fast food, ας φάω ένα σουβλάκι. Και αν θέλω ντε και καλά burger ας φτιάξω μόνη. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Προτιμώ να τρώω υγιεινά όποτε μπορώ,αλλά αν ΠΡΕΠΕΙ να διαλέξω μεταξύ των 2,Goody's μακράν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Εννοείται πως Goodies!
Πολύ πιο νόστιμα και πολύ λιγότερο junk από τα Mac.
Είχα φάει πριν καιρό στα Mac και ένιωθα πραγματικά την σαπίλα που είχε το μπιφτέκι να διαπερνά τον οργανισμό μου!!
Goodies Rulez!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top