Goody's ή McDonald's;

Goody's ή McDonald's;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Προσωπικά,προτιμώ goodys επειδή:
1) Είναι ελληνικά!
2)Είναι πιο υγιεινά(οσο γίνεται) σε σχέση με Mcdonalts (τα τελευταία είναι ΤΕΛΕΙΩΣ πλαστικά:knife:)
3)Μπορεί να είναι ποιό ακριβά σε σχέση με τα Mcdonalts αλλά τουλάχιστον χορταίνεις! (να ναι καλά τα good deal!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
goodys φυσικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Στα goodys έχω φάει περισσότερες φορές, όμως και τα Mc Donalds είναι νοστιμότατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
5 cheese = 5€ , συνεπώς Mc όσο έχουν 1€ το cheeseburger. Αλλιώς τίποτα. Τώρα για την ποιότητα και τα δύο σκουπίδια είναι. Μία στο τόσο γι΄αυτή την πλαστική γεύση και μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
το big tasty των macdonads ειναι γευστικα απτα καλυτερα χαμπουρκερ που εχω φαει απτα βρωμικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
5 cheese = 5€ , συνεπώς Mc όσο έχουν 1€ το cheeseburger. Αλλιώς τίποτα. Τώρα για την ποιότητα και τα δύο σκουπίδια είναι. Μία στο τόσο γι΄αυτή την πλαστική γεύση και μόνο.
Το ένα όμως cheeseburger των goodys ισοδυναμεί με 2 cheeseburger των mcdonalds.Όσο όμως αναφορά την ποιότητα ε δε το συζητώ δε λέω οτι- ναί είναι καλά φάτε με το τσουβάλι!- goodys αλλά ίσως και να ναι κάπως καλύτερα.Όλα με μέτρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
το καλυτερο ηταν to wendys και ειχε και τις πιο ωραιες πατατες αλλα κλεισανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Το σάντουιτς πρεμιέρ (παραδοσικό) των Goody's δεν το λες και άσχημο από άποψη συστατικών.
Ψωμάκι ολικής, πατέ ελιάς, φέτα, ελιά, ρίγανη.. Μια χαρά.. :)
Παντού υπάρχουν καλές επιλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Το σάντουιτς πρεμιέρ (παραδοσικό) των Goody's δεν το λες και άσχημο από άποψη συστατικών.
Ψωμάκι ολικής, πατέ ελιάς, φέτα, ελιά, ρίγανη.. Μια χαρά.. :)
Παντού υπάρχουν καλές επιλογές.
Ακριβώς! μια απλή μπαγκετούλα! μια χαρά Η μια σιζαρς χωρίς σως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προτιμώ τα γκούντις αλλά και αυτά πλαστικά είναι, οπότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Τα γκούντις είναι πανάκριβα.
Κάτσε κύριος...παιδιά και φοιτητές είναι το πελατολόγιό σου, όχι εφοπλιστές και επιχειρηματίες.
Βγάζει κατά καιρούς κάτι κράχτες-προσφορές αλλά πας εκεί και μες στο νερό θα φας κανά 20ευρώ στο άσχετο.
Και μετά από μια ώρα πάλι πεινάς.
:tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αυτό είναι αλήθεια. Μετά από μια ώρα πάλι πεινάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
καλά το ποιό ακριβό φαστ φουντάδικο είναι KFC!! φίλε,εγώ και η παρέα μου χαλάσαμε άδικα 50 ευρώ για 2 ανάμεικτους κουβάδες κοτόπουλου και κάτι ροφίματα σαν μικλείκ (μια σταλίτσα 3 ευρώ,ΕΛΕΟΣ:rant:) και όλο το βράδι το περάσαμε ΟΛΟΙ ομως με καούρες! Αλλά ας μην αλλάζουμε θέμα :) τεςπα! Ναι,χρειάζονται οπωσδήποτε ανατίμηση προς τα κάτω τα goodys!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αν και είμαι :offtopic: πιο πολύ μου άρεσαν τα Wendy' s που υπήρχαν παλιά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ρε όποιο να' ναι.
Ίδια μου φαίνονται από άποψη γεύσεων, κι ας κράζουν πιο πολύ τα μακ επειδή είναι αμερικανιά.
Τεςπα.
ίσως περισσότερα ++ στα μακ γιατί είναι πιο φτηνά. Τα γκούντις σου βάζουν χέρι.

Όσον αφορά σαλάτες και υγειινά, αν θες να φας σαλάτα, ή κάτι διαιτητικό δε πας σε τέτοια. Πας αλλού.
Εκεί πας για να καταστρέψεις τη δίαιτα και να πεθάνεις από τις θερμίδες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Αν και είμαι :offtopic: πιο πολύ μου άρεσαν τα Wendy' s που υπήρχαν παλιά..

Αν και απο γεύση δε θυμάμαι καθόλου (ημουν κάπου 4-6 ετων πριν κλείσουν) θυμάμαι μόνο το κλασσικό κοκκινομάλικο κοριτσάκι με τις κοτσίδες καπου στη Κηφισσιά!(:offtopic:κ εγώ αλλα δε πειράζει:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Mc Donald's!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κλείνουν όμως ρε γαμώτο το ένα μετά το άλλο!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top