Αγαπημένη Εποχή

Ποία εποχή προτιμάς;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 88)
  • Χειμώνα

    Ψήφοι: 27 30.7%
  • Άνοιξη

    Ψήφοι: 18 20.5%
  • Καλοκαίρι

    Ψήφοι: 29 33.0%
  • Φθινόπωρο

    Ψήφοι: 14 15.9%

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κάθε εποχή έχει το δικό της χαρακτηριστικό.
Αγαπημένη εποχή Φθινόπωρο για αρκετούς λόγους.Είναι μια εποχή μετάβασης από τη ζέστη στο κρύο.Οι πρώτες βροχές,τα φθινοπωρινά τοπία με έλκουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χμμ...μαλλον θα εχω απαντησει ..ανοιξη-καλοκαιρι...αλλα τελικα...οταν εισαι ερωτευμενος ολες οι εποχες...μοιαζουν αγαπημενες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω Άνοιξη γτ τότε με πιάνει κάτι ξεσηκωτικό (δν μπορώ να το εξηγήσω) κ επίσης μου αρέσει ο Χειμώνας, η ζέστη του σπιτιού ενώ έξω ρίχνει είτε καρεκλοπόδαρα είτε κάνει ψόφο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Φθινόπωρο-Χειμωνας....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Χειμώνας.
Αγαπημένο τοπίο : Χιόνι,Κρύο,Νύχτα!!

... Στην προηγούμενη ζωη μου ,ημουν μάλλον ειτε ο Υeti ειτε χιονάνθρωπος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Φθινόπωρο.. Γιατί έχω γενέθλια τότε :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Φθινόπωρο... Μου αρέσει τόσο πολύ.
Ειδικά το θρόισμα των φύλλων που σιγά- σιγά πέφτουν και κάνουν τόσο ωραίο θόρυβο όταν με μανία τα πατάς (:P) , με ενθουσιάζει...:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Εμένα μ'αρέσει το καλοκαίρι γιατί ειναι υπεροχα χωρίς σχολείο,πας κατασκηνώσεις,διακοπες,θάλασσα,ξάπλα!
αλλά δεν αντεχω την ζεστη και την υγρασία γι'αυτο κάποιες φορες ευχομαι να ήτανε χειμώνας!
αλλά και πάλι μ αρεσει το καλοκαίρι...
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εμενα το φθινοπωρο και ο χειμωνας.... και το καλοκαιρι καλο ειναι αλλα για να περασεις καλα πρεπει να εισαι ή σε καποιο νησι ή σε παραλια τελος παντων ή σε κανα βουνο,αλλιως στις πολεις απλα δεν αντεχεται η ζεστη με την υγρασια και να εχεις το αιρκοντισιον να καει ολη μερα και αυτο δεν μ ρεσει καθολου!!
Ενω το χειμωνα οπου και να εισαι ειναι τελεια.... μουντος καιρος βροχη κρυο τζακι αναμμενο μισανοιχτο παραθυρο να βλεπεις την βροχη εξω και να την ακους να πεφτει, στρωμενη κουβερτα στο κρεβατι =)... και στα βουνα με τα χιονια= win!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Τον χειμώνα δεν τον αλλάζω με καμία εποχή... Αχ, κρύο, βροχούλες, χουχούλιασμα...:D

Φθινόπωρο... Μου αρέσει τόσο πολύ.
Ειδικά το θρόισμα των φύλλων που σιγά- σιγά πέφτουν και κάνουν τόσο ωραίο θόρυβο όταν με μανία τα πατάς (:P) , με ενθουσιάζει...:redface::redface:

Στην Αθήνα, τα αυτοκίνητα ήδη έχουν περάσει και τα έχουν ξεσκίσει πρώτα. :P Μα, πραγματικά όμως εδώ δεν έχω δει φθινόπωρο με την έννοια του φθινοπώρου. :hmm: Δηλαδή φύλλα ξερά κάτω, κανένα τοπίο έτσι ανέμελο και ''μελωδικό'':redface:...πφφ. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Εμένα φθινόπωρο στην Αθήνα,(γιατι γενικά ειναι πολυ ωραίο ;))μου θυμίζει αυτοκίνητα να περνάνε με ταχύτητα και να με κάνουνε σκατά,βρέχοντας με ή χαρίζοντας μου ενα ωραίο λασπόλουτρο και γω απο πίσω να κατεβάζω καντήλια :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ανοιξη...γιατι αρρωσταινουν ολοι !ειδικα στο σχολειο κανουμε το πιο ωραιο μαθημα χαχαχχαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις τώρα;
Τόσο καιρό έβλεπα αυτό το θέμα μόνο απ΄έξω γιατί από τον τίτλο "Αγαπημένη Εποχή" είχα καταλάβει άλλη κατηγορία εποχής και δεν έμπαινα, αφού δεν είχα τι να πω. λολ μωρέ.

Όχι δεν είμαι ξανθούλα.:worry:

ον τόπικ : αγαπάω και γω χειμώνα ♥
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Τον χειμώνα δεν τον αλλάζω με καμία εποχή... Αχ, κρύο, βροχούλες, χουχούλιασμα...
Ακριβως αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Χειμωνας...Νυχτα,κρυο και βολτες με καλη παρεα...:group::group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εγω ειμαι παιδι του χειμωνα και τον υποστηριζω με παθος...

1) Εχω γεννηθει το χειμωνα και αυτο και μονο με κανει να τον λατρευω...
2) Οταν νιωθεις πως κρυωνεις, ντυνεσαι σαν κρεμμυδι και εισαι κυριος... Οταν ζεστενεσαι ομως (αφου βγαλεις τα ρουχα σου:P), τι αλλο μπορεις να κανεις?? Ασε που το κρυο φερνει πιο κοντα τους ανθρωπους...
3) Η θαλασσα το χειμωνα εχει μια ανεξηγητη μαγεια και ηρεμια, οποτε ειναι ιδανικη για βολτες και περισυλλογη...
4) Ενω ολοι λιγο πολυ σιχαινονται τον ηλιο και τη ζεστη, το χιονο το χαιρονται και με το παραπανω...
5) Οι εξορμησεις στα βουνα μπορουν να σου προσφερουν μεγαλυτερες συγκινησεις απο μια βουτια στη θαλασσα...

Και αλλα πολλα, που για να τα γραψω ολα, θα χρειαστω 2 μερες:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
η άνοιξη γιατί είναι μια μεταβατική περίοδος σε κάτι όμορφο και ζεστό όπως είναι το καλοκαίρι...! :D και έχει και νορμάλ καιρό ούτε πολύ ζέστη αλλά ούτε και πολύ κρύο....:) Γενικά κάτι με πιάνει την άνοιξη δεν ξέρω...:hmm: είναι αυτή η αναμονή....:inlove: που πολλές φορές είναι και πιο ωραία από αυτό που τελικά έρχεται...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
το φθινοπωρο μου αρεσουν τα φυλλα των δεντρων (τα χρωματα τους)
το χειμωνα οταν χιονιζει ειμαι μες την τρελη χαρα
την ανοιξη εχει καλο καιρο (για μενα) ουτε πολυ ηλιο ουτε πολυ κρυο(συννεφια εχει βασικα)
το καλοκαιρι εχω διακοπες αρα no school αυτο ειναι το καλυτερο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Δε λέω καλό και το καλοκαίρι που δεν έχουμε σχολείο αλλά προτιμώ το χειμώνα που και τότε έχουμε διακοπές και στολίζω και το δέντρο τα χριστούγεννα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top