Αγαπημένη Εποχή

Ποία εποχή προτιμάς;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 88)
  • Χειμώνα

    Ψήφοι: 27 30.7%
  • Άνοιξη

    Ψήφοι: 18 20.5%
  • Καλοκαίρι

    Ψήφοι: 29 33.0%
  • Φθινόπωρο

    Ψήφοι: 14 15.9%

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ποια είναι η αγαπημένη σου εποχή και γιατί?

Εμένα, η αγαπημένη μου εποχή είναι το καλοκαίρι!!!8) Ουτε σχολείο:sick: ούτε φροντιστήριο:tongue: ούτε 1000 μπλούζες για να μην κρυώνω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Θέλει και ρώτημα??Σαφέστατα το καλοκαίρι!Νομίζω όσοι είναι από παραθαλάσσιο μέρος όπως εγώ καταλαβαίνουν.;)Πάντως όλες οι εποχές έχουν τα καλά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εμένα το Φθινώπορο και η Άνοιξη, τον Χειμώνα και το Καλοκαίρι τα σιχένομαι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εμένα ο χειμώνας ... Γιατί αν κρυώνεις φοράς κάτι αν ζεστένεσε τι κάνεις; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Χειμώνας! :clapup:
Το καλοκαίρι το σιχαίνομαι...


edit: Βάλτε και ένα poll.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλοκαιρι!!!!! Γιατι:
1) ΔΕν εχουμε σχολια, φροντιστιρια, διαβασμα και ολα τα σχετικα
2) Εχει ζεστη και εγω δεν αντεχω το κρυο (αφου ακομα και το καλοκαιρι καμια φορα κοιμαμε σκεπασμενος, εχει τωρα μια βδομαδα που κοιμαμε ετσι αλλα και αλλες φορες μεσα στο καλοκαιρι).
3) Γιατι δεν βρεχει και γιατι γενικα εχει των καιρο που μου αρεσει, ζεστη (που ιδρωνουν ολοι εκτος απο εμενα) και ηλιο
4) Γιατι μπορω να κανω μπανιο χωρις να ξεπαγιαζω μολις βγω απο την θαλασσα
5) Γιατι εχω χρονο να κανω μπολικα πραγματα
6) Γιατι κοιμαμε και ξυπναω οτι ωρα γουσταω (μετα απο το ποστ παω για υπνο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
χειμώνας, χειμώνας και πάλι χειμώνας!!!
Δεν μπορώ τη ζέστη με τίποτα!
Με το που περάσει το θερμόμετρο τους 28-29 αρχίζω και τρελένομαι!
Όπως είπε και ο Exposed: "αν κρυώνεις ντύνεσαι! Αν ζεστένεσαι τι κάνεις;"

Θέλω να έχει κρύο, (αν είναι δυνατό <0 βαθμούς), αραχτός στο σπίτι με παρεά, μια κουβέρτα ο καθένας(ή και ανά δύο;)) , ρακόμελα για να ζεσταθούμε,καλή μουσική και καλή κουβέντα!
Σκέφτεστε τίποτα καλύτερο;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
χειμώνας, χειμώνας και πάλι χειμώνας!!!
Δεν μπορώ τη ζέστη με τίποτα!
Με το που περάσει το θερμόμετρο τους 28-29 αρχίζω και τρελένομαι!
Όπως είπε και ο Exposed: "αν κρυώνεις ντύνεσαι! Αν ζεστένεσαι τι κάνεις;"

Θέλω να έχει κρύο, (αν είναι δυνατό <0 βαθμούς), αραχτός στο σπίτι με παρεά, μια κουβέρτα ο καθένας(ή και ανά δύο;)) , ρακόμελα για να ζεσταθούμε,καλή μουσική και καλή κουβέντα!
Σκέφτεστε τίποτα καλύτερο;;;;
+1 :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
+2 :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Άλλη μια ψήφος υπέρ του χειμώνα παρακαλώ! Να βρέχει εξω, να κάνει κρύο κι εσυ να είσαι μεσα στη ζεστή κουβερτούλα σου αγκαλίτσα με το έτερον ήμισυ ή να βλέπεις Champions League! :clapup: :clapup: :clapup: Βέβαια και το καλοκαίρι έχει τις χάρες του και ακολουθεί κατα πόδας! Θάλασσα, ήλιος, μπαράκια, κέφι, γδυτός άρχοντας, γδυτά γκομενάκια....αυτά είναι ρε παιδιά! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
καλοκαιρι ουτε σχολειο ουτε τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
edit: Βάλτε και ένα poll.... :)
Μπήκε.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μιας και τελειώνει το καλοκαίρι -αν και το λατρεύω- αυτή την στιγμή σκέφτομαι το χειμώνα....Κουκουλιασμένη με το μωρό μου αγκαλίτσα μέσα σε μια κουβέρτα....τι καλύτερο; 8)

Πάντως μ'αρέσουν εξίσου και το καλοκαίρι και ο χειμώνας 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τώρα που το σκέφτομαι μάλλον μου άρεσει το Φθινόπωρο γιατί ούτε ζέστη κάνει αλλά ούτε βρέχη, γενικά την ζέστη και την βροχή τις ΜΙΣΩ...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Χειμώνας γιατί μπορώ να ακούω το Last Christmas και να συγκινούμαι.. γιατί κάποια παλιά Χριστούγεννα, κάποτε.. πέρασα τις πιο ευτυχισμένες μέρες της ζωής μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Χειμώνας γιατί μπορώ να ακούω το Last Christmas και να συγκινούμαι.. γιατί κάποια παλιά Χριστούγεννα, κάποτε.. πέρασα τις πιο ευτυχισμένες μέρες της ζωής μου
emufear σε καταλαβαίνω απόλυτα, γιατι όμως αυτά τα χριστούγεννα δεν θα έρθουν ποτέ ξανά κοιτά μπροστά και είμαι σίγουρος ότι θα βρεθείς σε πολύ καλλίτερες στιγμές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billpapad

Νεοφερμένος

Ο billpapad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλοκαιρι με τα 1000!!!
Τωρα μαλιστα που μπηκε το φθημωπορο,αρχισαν οι εξετασεις και κοπηκαν οι βολτες και τα μπανια και οι διακοπες εχω ξενερωσει...:tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Όπως είπε και ο Exposed: "αν κρυώνεις ντύνεσαι! Αν ζεστένεσαι τι κάνεις;"

Γδύνεσαι!!! Απλά! ;)

Εγώ πάντως θα ψηφίσω καλοκαίρι, γιατί παρόλο που η ζέστη σε ταλαιπωρεί, ο ήλιος, η θάλασσα και η καλοκαιρινή ξεγνοισιά δεν συγκρίνεται με τίποτα. Όχι ότι τον χειμώνα υποφέρω, αλλά το καλοκαίρι νιώθω ότι ξανα γεννιέμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εχμ... εμένα πάλι μου αρέσει ο χειμώνας....
ίσως γιατί το χειμώνα έχουμε τα Χριστούγεννα που προσωπικά με ΞΕΤΡΕΛΑΙΝΟΥΝ!!!!
λαμπιόνια... στολίδια... δώρα στα αγαπημένα μου πρόσωπα... τα γεννέθλια μου... κασκόλ... σκουφιά... το τζάκι να καίει κάργα και γω μπροστά του με κεράκια κρασάκι μουσικούλα και καλή παρέα...
ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΕΙΜΩΝΑΣ!!!! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δύσκολη ερώτηση,κάθε εποχή έχει τις χάρες της αλλά εγώ προτιμώ περισσότερο Χειμώνα να χουχουλιάζω σπίτι με ζεστή σοκολάτα και έξω να γίνεται πανικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top