Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
εμ πού θα πήγαινε ο θεός του έρωτα αν όχι στο νησί της αφροδίτης ;

όχι ρε δεν τα σνομπάρω απλά είμαι πιο πολύ των κρεατικών

και όχι δεν έχω σκοπό να σου ανοίξω την όρεξη
https://farm4.static.flickr.com/3435/3368731020_8a921c5c12.jpg

μην βάζεις εικόνες φίλτατε, δε με τουμπάρεις
μπορώ και αντιστέκομαι
στο ύψος μου :pfff:

:confused:....

....

:worry:...


....:slourp:

:look:

βασικα κι εγώ είμαι των κρεατικων, απλώς τα όσπρια φτιάχονται πιο εύκολα, πιο γρήγορα ...στην τελική είναι και πιο υγιεινά. Μου κόλλησε γιατί στην αρχή φοιτητής τα τσάκιζα τα γκούντις και το ρήμαξα το στομαχάκι μου...χώρια που πήρα καμιά 15αριά κιλά παραπάνω :worry:

Εσύ τι θα κάνεις φίλτατε, θα κάτσεις να λιώσεις στην Αθήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ναι αλλά θα περάσω και από ιόνιο

περισσότερα αύριο με πμ και εντελώς μεταξύ μας
δεν θέλω να πλακώσουνε οι θαυμάστριες


κύπρος καλή επιλογή
ξέρω κάποιον που θασε βοηθήσει με τα αξιοθέτα


πάω για ύπνο
εν κατακλείδι
όσπρια κάνεις όταν μαγειρεύεις για να ξεμπερδεύεις
και κοψίδια όταν παραγγέλνεις όξω με το αμόρε


γκούντις σακς - τζουζ κακό
θα θυμηθώ να σε στείλω καμιά συνταγή

να μου τρως καλά όσο θα λείπω
δεν μπορώ να σε βλέπω χτυκιάρικο
μου τρομάζεις και τους καλοζωισμένους καλεσμένους


τα λέμε


π.σ.
μισώ την ζέστη
με το κρύο βάζεις ρούχα , με την ζέστη , τι άλλο να βγάλω ;
θα καταντήσω σαν το άβαταρ του τζιροτ δλδ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
γκούντις σακς - τζουζ κακό
θα θυμηθώ να σε στείλω καμιά συνταγή
δημοσίευσέ την, θα διαφωτίσεις κόσμο εδώ :D

να μου τρως καλά όσο θα λείπω
δεν μπορώ να σε βλέπω χτυκιάρικο
μου τρομάζεις και τους καλοζωισμένους καλεσμένους
ντοντ γουόρη, τώρα κρατιέμαι πάντα στα κιλά μου :happy:

κύπρος καλή επιλογή
ξέρω κάποιον που θασε βοηθήσει με τα αξιοθέτα
:hmm:

π.σ. Γενικά όμως τσιτωμένο σε βλέπω. Μπορείς και κοιμάσαι εύκολα μετα;; :confused:
τεσπα... όνειρα γλυκά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ναι μπορώ
απλά δυσκολεύομαι να ξυπνήσω
κλαψ κλαψ



ένιγουέι σήμερα τα κατάφερα

καλημέρες σε όλους εκτός από τον μπόρατ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ρε τρελλαρα ορεξη που εχεις ελεοςςςςςςςς:stunned::stunned::stunned: :D:D

καλημερες... σιγα μην καταφερνα να ξυπνησω μετα τις 9...απο τις 630 παλι... αυτος ο σιντ φταιει με κολλησε και ξυπναω πρωι πρωι:mad::mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
δεν έχω όρεξη αλλά την βρίσκω στην πορεία

καλά όλοι έχουνε πρόβλημα να καταφέρουνε να ξυπνήσουνε νωρίς και εσύ κωλύεσαι να κρυφτείς υπομονετικά κάτω από τα σεντόνια κάνα τρίωρο αφότου και ο τελευταίος πετεινός έχει πάει για γαργάρες ;
έλεος
απλά ΚΟΙΜΗΣΟΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
δεν έχω όρεξη αλλά την βρίσκω στην πορεία

καλά όλοι έχουνε πρόβλημα να καταφέρουνε να ξυπνήσουνε νωρίς και εσύ κωλύεσαι να κρυφτείς υπομονετικά κάτω από τα σεντόνια κάνα τρίωρο αφότου και ο τελευταίος πετεινός έχει πάει για γαργάρες ;
έλεος
απλά ΚΟΙΜΗΣΟΥ

τιποτα πιο ευκολο βρε δεν εχεις να προτεινεις?? :/: αμα μπορουσα να κοιμηθω εσυ τι λες δεν θα το κανα....:confused: αλλα ελα που αμα ξυπνησω παει τελειωσε... :(

ρε συ τωρα που το σκεφτομαι... :hmm: πες μου οτι εγινες και συ κρυφος χρηστης να σε δειρω παραυτα..:beating::beating::boxing::rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
βασικά έλεγα να γίνω στα γρήγορα μη κρυφός και να σου πω :
αποτρελάθηκες καημένη , πάλι όνειρα βλέπεις , πέσε καλέ κοιμήσου

και εσύ να ψαρώσεις και να πέσεις κάνοντας τον σταυρό σου


αλλά πρώτον δεν είναι σωστό
και δεύτερον ως λάθος δεν είναι αρκετά έξυπνο

καταλαβαίνω ότι άμα ξυπνάς μια συγκεκριμένη ώρα 8 μήνες τον χρόνο , δύσκολα μετά ξεσυνηθίζεις

γι αυτό άλλωστε παραιτήθηκα και από την δουλειά και ησύχασα

μαγείρεψε - θα πάρει κάνα δίωρο γιατί είσαι και κινητός καταστροφέας
μετά φάε ότι έκανες να φουσκώσεις
κλείσε και το κλιματιστικό να σκάσεις
πιες και ένα ποτήρι κρασάκι
και ο ύπνος θα έρθει απρόσμενα και γλυκά


από την άλλη έχει καλό καιρό και φαίνεσαι συμπαθής για να θέλω να σε σκοτώσω από λιπαρά ή αναρρόφηση - με ποιον θα μιλάω μετά , με τον άλαλο νωεύς ;

οπότε βγάλε μια βόλτα τον σκύλο σου



π.σ. αν δεν έχεις , βγες να αγοράσεις

π.σ.2 το σχέδιο πέτυχε - αποκοιμήθηκες από την φλυαρία , νέξτ πλίιιζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αχα τωρα που το λες το πρωινο αμα το φαω δηλ. το γαλατακι με τα κορν φλεικς μπορει και να μου ρθει νυστα οπως παθαινουν τα μωρα οταν τους δινουνε γαλα:baby::baby::baby:

τωρα που εγινες φανερος χρηστης νιωθω καλυτερα, θενκς:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τώρα που έγινα φανερός , πρέπει να την κάνω


άλλοι κοιμούνται ή προσεύχονται για να τα καταφέρουνε
και άλλοι τρέχουνε πρωινιάτικα στα κέντρα εξυπηρέτησης πολιτών

γαμώτο είναι και πρωί και θα έχει ουρά

αλλά δεν έχουνε μόνο οι γάιδαροι ουρές
έχουνε και οι ουρές γαιδάρους

πάω να τσακώσω κανέναν από δαύτους και να γίνω ο ήρωας των γριών
μετά όταν θα με φτύνουνε να μην με ματιάσουνε θα τους κλέψω υποχθόνια την θέση

δεν μ αρέσει να είμαι κακός αλλά κανείς δεν με ρώτησε

π.σ. μουν θα σου έλεγα στο επανειδήν αλλά σε βλέπω να ξεραίνεσαι για κάνα 30ώρο
το μόνο κακό με τον ύπνο είναι ότι δεν μπορείς να το κάνεις συνέχεια
πρέπει να δημιουργείς και τις προυποθέσεις για επανεκκίνηση της ανάγκης και σήμερα μου έλαχαν οι δημόσιες υπηρεσίες

ένιγουέι θα τραβήξω καλύτερο χαρτί την επόμενη φορά

μπάι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
καλη υπομονη σου ευχομαι, δημοσια υπηρεσια = αθλος

πς. θα το πιω και αυτο το ποτηριο..:/: με εγκαταλειπεις ασπλαχνε σιντ αλλα σε συγχωρω γιατι εχω μεγαλη καρδια :P:)


τα λεμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Καλημέρα από το Βαλντεράκι σας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα από το Βαλντεράκι σας!:)

Καλημέρα Βαλού!!! :clapup:

Να σε πω καλέ, είδα ότι άλλαξες ματάκια στη ciby? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Καλημέρα Βαλού!!! :clapup:

Να σε πω καλέ, είδα ότι άλλαξες ματάκια στη ciby? :D

Και ματάκια της άλλαξα, και στόμα, και το λουλουδάκι από το μέτωπο έβγαλα, και ωραία χαβανέζικα καλοκαιρινά της φόρεσα, και τον κήπο με δεντράκια και φρουτάκια της έφτιαξα!:clapup::clapup::clapup:

Για αγόρι, συμπεριφέρομαι τελείως σαν κορίτσι!:wacko::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Και ματάκια της άλλαξα, και στόμα, και το λουλουδάκι από το μέτωπο έβγαλα, και ωραία χαβανέζικα καλοκαιρινά της φόρεσα, και τον κήπο με δεντράκια και φρουτάκια της έφτιαξα!:clapup::clapup::clapup:

Για αγόρι, συμπεριφέρομαι τελείως σαν κορίτσι!:wacko::P

Τα είδα, τα είδα :P :P. Τα ζαρζαβατικά τα πουλάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Τα είδα, τα είδα :P :P. Τα ζαρζαβατικά τα πουλάς;

Ναι τα αφήνω και μεγαλώνουν και τα πουλάω γύρω στα 200 νομίσματα (όσο πιό μεγάλα, τόσο πιό ακριβά). Τα αγοράζω 100 το ένα οπότε είναι πολύ καλή επένδυση!:D Τα φρουτάκια από τα δέντρα όμως της τα δίνω και τα τρώει (όσα τρώγονται) ή τα πουλάω για 65 νομίσματα το ένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλημέρες! 7 και σήμερα λέμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top