Τι ήχο κλήσης έχετε στο κινητό;

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εγώ μόλις σήμερα άλλαξα ήχο κλήσης... Είχα το "ταξιδεύω το εγώ μου" - Κιτρινα Ποδήλατα μέχρι τώρα.

Μιας και είναι xmas έβαλα το jingle bells - Frank Sinatra (με δικιά μου επεξεργασία παρακαλώ... όχι παίζουμε! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλέ, σωστόοο!! Να βάλω κι εγώ κάτι Χριστουγεννιάτικο!!!

Οκ, έβαλα το Last Christmas... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά
ήρθαν τα χριστούγεννα κι η πρωτοχρονιά
Χεϊ :clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Εμένα κάνει σα μόντεμ 33600 που συνδεεται :D
Για μύνημα κανει σα sonar ενα πιννγκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εμένα κάνει σα μόντεμ 33600 που συνδεεται :D
Μπορείς να ανεβάσεις κάπου τον ήχο; :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μήνυμα Starcraft - Terran - Dropship
In the Five Five Five. που είναι και ατάκα στο Aliens.
Σκέφτομαι να πάω σε Zerg - Overlord

κλήση ένα ήχο τώρα έχει linking park από το miami vice αλλά βαρέθηκα. Θα γυρίσω στα αποσπάσματα από Cyan.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
(άρα έχετε κινητό σόνυ έρικσον :P και δεν έχετε κατεβάσει ήχο κλήσης...τσιφούτηδες :P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Every You Every Me - Placebo, και για ήχο μηνύματος μια κάπως πολύ τρομακτική κραυγή, 3 φορές έχω γίνει ρόμπα στη σχολή μ' αυτόν τον ήχο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Παλιά είχα το τσικουλάτα που το τραγούδαγε ενα παιδάκι με ανεβασμένο pitch και στην αρχή είχε ενα φοβερό γέλιο και έλεγε... "ΕΕΕΕεε το μαλ@κα..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ έχω το "My humps":hehe: . Και στο βρετανικό έναν ήχο του κινητού, "Jazzy Piano" που είναι πολύ ωραίο. Βασικά δεν το πολυψάχνω με ήχους κι ούτε βάζω διαφορετικούς για ομάδες, θέλω έναν χαρακτηριστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brilliant

Νεοφερμένος

Η brilliant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγω εχω το "love me" του morandi απο τα αγαπημενα τραγουδακια εδω και μηνες.καποιες φορες για αλλαγη βαζω και το life is wonderful.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αυτήν την περίοδο για το χαβαλέ έχω βάλει το lipstick... και ναι...έχω γίνει ρεζίλι πολλές φορές :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγώ έχω βάλει το αδιάφορος Κοκκίνου Πετρέλης:clapup::clapup:

και για το αγόρι μου έχει τα μάτια που λατρεύω της Θέλξη

γαβ γαβ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Άλλαξα ήχο και έβαλα το έκτακτο δελτίο ειδήσεων του MEGA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
game - how we do το γενικο.και ''γυναικα εσυ της ζωης μου'' για την αγαπη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
losing my religion apo rem....
παλια ειχα και το αλλο θεικο I feel good!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Από το pulp fiction τη μουσική :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πλάκα-πλάκα, πρέπει να βγάλω το Last Christmas...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top