Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,735 μέλη και 2,437,917 μηνύματα σε 76,552 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 383 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ήχο κλήσης έχετε στο κινητό;

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 969 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 13:14, 25-12-17:

Το κινητό καλεί τον αφέντη του.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Marjoriee26

Δραστήριο Μέλος

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 18:33, 26-12-17:

turn down for what
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

RedFoxSpirit

Νεοφερμένος

H RedFoxSpirit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H RedFoxSpirit Στο πουθενά, που ποτέ δεν τελειώνει. έγραψε: στις 22:27, 05-01-18:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NastStorm (Αναστασία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H NastStorm I'm a survivor..and i'm a fighter έγραψε: στις 12:20, 27-01-18:

[URL="https://www.youtube.com/watch?v=rRsdU-kh_pw"]

Kalmah- Heroes To Us

Δυνατό και ηρωικό κάλεσμα για συζήτηση με αυτό τον ήχο!
Παράθεση

Physiognomist

Περιβόητο Μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,399 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 20:12, 05-06-18:

Παράθεση

κοσμοναύτης

Νεοφερμένος

H κοσμοναύτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H κοσμοναύτης έγραψε: στις 18:11, 18-06-18:

Εγώ πάντως έχω το theme από το tetris
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,547 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 18:36, 30-06-18:

τον ύμνο του Ολυμπιακού
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

H ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,621 μηνύματα.

H ultraviolence έγραψε: στις 18:52, 02-07-18:

To sad eyes από crystal castles.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cookie_Monster

Νεοφερμένος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O Cookie_Monster έγραψε: στις 00:26, 20-07-18:

Ήχους κλήσης από παλιό μόντεμ. O κόσμος νομίζει πως είμαι υπερχάκερ που τον καλούν τηλέφωνο από την ανταρκτική μέσω δορυφόρου
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NastStorm (Αναστασία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H NastStorm I'm a survivor..and i'm a fighter έγραψε: στις 18:03, 20-07-18:

Άλλαξα ηχο κλήσης. Τωρα μεχρι και το κινητο μου εχει καταληφθει απο τους Paradise Lost!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cookie_Monster

Νεοφερμένος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O Cookie_Monster έγραψε: στις 00:02, 21-07-18:

εγκρίνω γενικά το να μην είναι κανενός ο ήχος κλήσης σαν το δικό μου :p

από την άλλη, είναι καλή ιδέα να βάζει κανείς αγαπημένο του τραγούδι για ήχο κλήσης;
δεν το βαριέσαι πιο γρήγορα με αυτό τον τρόπο;

το καταλαβαίνω μ ό ν ο αν είναι πχ κάνα προμόσιον από τη wind και το αφήνεις να χτυπάει, ακούς και τραγουδάκι παράλληλα
Παράθεση

Kiris

Νεοφερμένος

Ο Kiris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Kiris έγραψε: στις 18:36, 22-07-18:

SAIL - AWOLNATION !
Παράθεση

Marjoriee26

Δραστήριο Μέλος

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 16:54, 22-08-18:

Thunderstruck- AC/DC

Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,547 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε: στις 14:27, 18-09-18:

''Τα πιο μεγάλα σ'αγαπώ'' Σφακιανάκης
Παράθεση

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,000 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 17:51, 18-09-18:

Παράθεση

Sapphire

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Sapphire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.

H Sapphire Your mind is a weapon. Keep it loaded! έγραψε: στις 22:31, 18-09-18:

Εγω εχω αυτο:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    unπαικτable

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι κινητό έχετε; - Από Hephaestus
      Το θέμα έχει λάβει 109 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-06-18 στις 00:20.
    • Τι μάρκα κινητό έχετε; - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 221 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-07-14 στις 14:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα