Αγαπημένα αντικείμενα!

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Να σας πω την αλήθεια μου δεν ξέρω αν υπάρχει ήδη τέτοιο thread,αν υπάρχει κλειδώστε το.Όλοι μας συνδεόμαστε με κάποια προσωπικά μας αντικείμενα παραπάνω.Ισως γιατί μας θυμίζουν καταστάσεις,ίσως γιατί τα χρησιμοποιούμε πολύ ή για άλλο λόγο.Εσάς ποια είναι τα αντικείμενα-φετίχ σας και γιατί?Μια που άρχισα το thread εγώ,τα δικά μου είναι χωρίς αμφιβολία η κιθάρα μου(και οι 2!) και το pc μου για ευνόητους λόγους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Τα DVD με επεισόδια από τις αγαπημένες μου σειρές (Futurama, South Park, Simpsons, Shield, Cowboy Bebop κ.α.) και η κιθάρα μου (Fender Strat Squire). Alex, τι κιθάρες έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Alex, τι κιθάρες έχεις;

Μία ηλεκτρική Vester και μία κλασική Antonio Lorca.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
MMμμμ...αγαπημένα αντικείμενα....πωπώ έχω πολλά...Πέρα από το φορητό μου, το κινητό μου -που δεν πάω πουθενά χωρίς αυτό- και τα cd μουσικής μου ύπαρχουν και άλλα μικρά χαζοαντικείμενα που τα λατρεύω...τα οποία μου έχουν χαρίσει αγαπημένα πρόσωπα από αρκουδάκια,κοσμήματα,ραβασάκια και φώτος....Το τελευταίο κόλλημα έιναι ένα βραχιολάκι live strong που μου το χάρισε μια γλυκιά κοπέλα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για εμενα είναι το κινητό μου λόγο χρησιμότητας και ένας μαύρος zippo που ήταν δώρο από ένα αγαπημένο πρόσωπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
εμενα μια μινιατουρα της FERRARI που μου την δοσανε στα γεννεθια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
To laptopi μου, τα ηχεία μου, Τα CD των AC/DC ο αναπτήρας μου και ένας παλιός υπολογιστής που τον έχω για FreeBSD :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν και δεν συνηθίζω να δίνω παραπάνω αξία σε πράγματα απο την υλική αξία που έχουν, κάτι που πραγματικά θα μου κόστιζε αν έχανα είναι μια ασημένια σφυρήλατη βέρα με χαραγμένο το ονοματεπώνυμο του συντρόφου μου και την ημ/νία που τα φτιάξαμε (φοράει κι αυτός μια ίδια με το δικό μου όνομα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Industrial designer. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Αντικείμενα-φετίχ? Τι με βάζετε να σκεφτώ τώρα...

1. Το αυτοκίνητό μου (με ό,τι περιλαμβάνει μέσα, από το ραδιοcd έως την εργαλειοθήκη)
2. Τα κλάμερ της κοπέλας μου
3. Το κομπολόι μου
4. Τα μηχανικά μου μολύβια των 2mm
5. Τα περιοδικά μου
6. Τα flyers από μουσικά events
7. Τα λευκά μου πουκάμισα
8. Οι λευκές Α4
9. Το handsfree μου

+1. Το usb stick μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το pc οποσδηποτε και οταν αποκτισω αυτοκινιτο, μηχανακι,μηχανι και κιθαρα (ολα καπια στιγμη ελπιζω) θα ειναι απο τα αγαπημενα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
το νανι μου, αναμφισβητητα.
ειναι ενα πολυ μικρο κοματι κουβερτας (μεγεθους ας πουμε...σαν ενα κραγιον) που το εχω ΠΑΝΤΑ μαζι. σχολη, σπιτι, ταξιδια, υπνος.. παντου.
(ακομα και εκει που ισως φανταζεται καποιο.. πονηρο μυαλο!)
τρελο φετιχ..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
το νανι μου, αναμφισβητητα.
ειναι ενα πολυ μικρο κοματι κουβερτας (μεγεθους ας πουμε...σαν ενα κραγιον) που το εχω ΠΑΝΤΑ μαζι. σχολη, σπιτι, ταξιδια, υπνος.. παντου.
(ακομα και εκει που ισως φανταζεται καποιο.. πονηρο μυαλο!)
τρελο φετιχ..!
Πολύ περίεργο αυτό! Πως ξεκίνησε? (αν επιτρέπεται φυσικα) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ένα μπεγλέρι που μου είχε κάνει δώρο πριν χρόνια ένας φίλος,
η ψηφιακή μου φωτογραφική και το iPod μου!

Α! και το tower του PC μου! Αλλά μόνο ο σκελετός! χωρίς τα εσωτερικά! Έχω αλλάξει τα πάντα στο PC κατά καιρούς,από τροφοδοτικό μέχρι μητρική, εκτός από το σκελετό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πολύ περίεργο αυτό! Πως ξεκίνησε? (αν επιτρέπεται φυσικα) :)

Ηταν μια κουβερτα που δεν μπορουσα να αποχωριστω απο οταν μουν παιδι..
η κουβερτα ηταν του ξαδερφου μου, που εχει πεθανει..
οταν μεγαλωσα λοπον η μαμα μου αποφασισε να μου την κοψει σε μικρα μικρα κομματακια, ετσι ωστε οπου παω να παιρνω μονο ενα κομματι μαζι και οχι ολοκληρο μπογο -και απο την αλλη ηθελε και πλυσιμο! :)
(μια φορα επιχειρησε να μου την πλυνει, πολυ πιτσιρικι ημουν, και τοσο που στεναχωρεθηκα... καθομουν εξω απο την πορτα του πληντυριου και ειχα ανοιξει κουβεντα με την κουβερτα!! "νανι μου, πονας???" της ελεγα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
χμ, όχι ότι είναι αντικείμενο...

ο πατάτης μου :kissing:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
(μια φορα επιχειρησε να μου την πλυνει, πολυ πιτσιρικι ημουν, και τοσο που στεναχωρεθηκα... καθομουν εξω απο την πορτα του πληντυριου και ειχα ανοιξει κουβεντα με την κουβερτα!! "νανι μου, πονας???" της ελεγα!)
"...και από τότε πέρασαν 5 μήνες..." :D :hehe:

(3 δευτερόλεπτα μετά: χτυπάει το κουδούνι.
- Α, γεια σου Giovanna, καλά πώς βρήκες το σπίτι μου, μα τι κάνεις εκεί, όόόόχι μια πλάκα έκαναΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!:vava:!! :wacko: !!!:knife:!!!!!!!!!!!):P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Πάντως παιδιά για μένα ένα είναι το αντικείμενο-φετίχ: Το USB-stick μου!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Πάντως παιδιά για μένα ένα είναι το αντικείμενο-φετίχ: Το USB-stick μου!:clapup:
Ετσιιιιι! Επιτέλους μια ακόμα γυναίκα που δεν είναι του στύλ "απο ποιά μεριά κρατάμε το ποντίκι?"! Keep up the good work! :D :thumbsup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Εχω μυτη εγω!! ειδες?! ξετρυπωνω σπιτια nessa!!
:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το λευκόχρυσο κρικάκι στο δεξί μου αυτί και η ασημένια βέρα στον δεξί μου αντίχειρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top