Ονοματολογία.....

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Σας αρέσει το ονομα σας?Αν όχι πως θα θέλατε να σας λένε??Ποια άλλα ονόματα σας αρέσουν?Προσωπικά το δικό μου μου αρέσει πολύ,όπως επίσης και το Άγγελος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μ'αρέσει έτσι όπως με φωνάζουν...το προτιμώ από τα βαπτιστικά μου, διότι είναι και 2 και μεγάλα...8) Να φανταστείτε το έχω κρεμάσει στο λαιμό μου :P 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Μ'αρέσει έτσι όπως με φωνάζουν...το προτιμώ από τα βαπτιστικά μου, διότι είναι και 2 και μεγάλα...8) Να φανταστείτε το έχω κρεμάσει στο λαιμό μου :P 8)

Αυτό είναι που λένε.."με όνομα βαρύ",ε?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Αυτό είναι που λένε.."με όνομα βαρύ",ε?:D

Σαν ιστορία...ακριβώς 8) Πλάκα πλάκα το όνομά μας μας ακολουθεί μια ζωή παντού και μας στιγματίζει και το στιγματίζουμε!(τι φιλοσοφία με έχει πιάσει σήμερα 8) )

P/S: Μην ρωτήσεις πως με λένε...φαίνεται 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το όνομα μου, ειδικα το βαφτιστικό (Μιχαήλια) δεν μου αρέσει καθόλου. Πάντως το Άγγελος είναι όντως ωραίο (αχ τι μου θύμισες τώρα...). Απο ανδρικά μου αρέσει επίσης το Αλέξανδρος και απο γυναικεία το Ίριδα, Αλεξάνδρα, Κωνσταντίνα και Ναντια. Και το όνομα μου στα γαλλικά μου αρέσει πολύ (Μισελ) αλλα δεν ζω στη Γαλλία δυστυχώς :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Σας αρέσει το ονομα σας?Αν όχι πως θα θέλατε να σας λένε??Ποια άλλα ονόματα σας αρέσουν?Προσωπικά το δικό μου μου αρέσει πολύ,όπως επίσης και το Άγγελος!
Προσωπικά το όνομα μου μου φαίνετε χάλια προς ουδέτερο... Πάντως τα ελληνικά ονομάτα δεν με πολυ τρελένουν:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εμενα με λενε Τασο (η αλλιως Αναστασιο) και μου αρεσει (και τα δυο). Μου αρεσουν και αρκετα αλλα, αλλα δεν θα το αλλαζα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εμένα δεν με χαλάει το δικό μου (Γιώργος). Απλά μου τη σπάει που οι μισοί άντρες έχουν το ίδιο όνομα με εμένα! (εδώ κοτζάμ διαφήμηση στιρήξανε πάνω σε αυτό το όνομα!)

Από γυναικεία μου αρέσουν τα Άννα και Κατερίνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Εμένα το όνομά μου μου αρέσει πολύ! :clapup: (Μπράβο μπράβο, πάρε μια σοκολάτα τώρα :P ) Δε θελω να πω πως με λένε γιατί είμαι μυστήριος, καχύποπτος και πολύ ωραίο παιδί! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Εμένα το όνομά μου μου αρέσει πολύ! :clapup: (Μπράβο μπράβο, πάρε μια σοκολάτα τώρα :P ) Δε θελω να πω πως με λένε γιατί είμαι μυστήριος, καχύποπτος και πολύ ωραίο παιδί! :P

Τι μου δίνεις να μην το καρφώσω; 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θα σου δωσω εγω ενα χαστυκι... Ελα μην τον καρφοσεις τον Λ.... ε Valder...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εμένα με λένε κάτσε να θυμηθώ ... Α το βρήκα Βασίλη με λένε αλλά δεν μου αρέσει αλλά όλοι με φωνάζουν τρελό, ψυχάκια κτλπ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Εμένα δεν με χαλάει το δικό μου (Γιώργος). Απλά μου τη σπάει που οι μισοί άντρες έχουν το ίδιο όνομα με εμένα! (εδώ κοτζάμ διαφήμηση στιρήξανε πάνω σε αυτό το όνομα!)

Από γυναικεία μου αρέσουν τα Άννα και Κατερίνα

Και οι άλλοι μισοί το δικό μου!

Γιώργο.... 1,2,3,4,5 :D τι γέλιο αυτη η διαφήμιση. Το αλέξανδρος είναι πολύ καλό όνομα απο γυναικεία το Ηλέκτρα μου αρέσει πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ιωάννα- καλο, αλλα κοινοτυπο. νταξει, οχι και σαν το ..Μαρια ας πουμε, αλλα..
καλα, ας μην παραπονιεμαι. παντως οι περισσοτεροι με φωναζουν Giovanna ή σκετα Gio.
ειδικα οι φιλοι εκτος ελλαδας -γιατι αντε τωρα η μαμα μου να με πει Giovanna! :)
Το λατρεύω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
Ιωάννα- καλο, αλλα κοινοτυπο. νταξει, οχι και σαν το ..Μαρια ας πουμε, αλλα..
καλα, ας μην παραπονιεμαι. παντως οι περισσοτεροι με φωναζουν Giovanna ή σκετα Gio.
ειδικα οι φιλοι εκτος ελλαδας -γιατι αντε τωρα η μαμα μου να με πει Giovanna! :)
Το λατρεύω!

Giovanna!
Giovanna!
Giovanna!
Giovanna!
Giovanna!
Giovanna!
Giovanna!
Giovanna!
Giovanna!
Giovanna!
Giovanna!
Giovanna!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Βλεπω μαθαινεις γρηγορα!! ..και με σωστη προφορα! μπραβο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εμένα το δικό μου μου αρέσει γιατί είναι και σπάνιο αλλά δεν θέλω να αποκαλύψω πως με λένε. Παππού και Valderμην μιλήσετε σας μαστίγωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τον Valder ειπαρχει καλυτερος τροπος να τον εκβιασεις.... Αλλα δεν σου λεω γιατι ειναι κουμπαρος μου... :P Συν του οτι καλυτερα να το κρατισω για τον εαυτο μου, για ωρα αναγκης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Τι μυστικοπάθεια είναι αυτή ; Εσείς και η Nasa :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Με λένε Μανόλη, μου ψιλοαρέσει.
Το καλό είναι ότι βαφτίστηκα Μανόλης και όχι Εμμανουήλ που το σιχαίνομαι! ;-)

Από γυναικεία μου αρέσουν τα: Κατερίνα, Ίριδα, Κωνσταντίνα, Ευτυχία, Μαργαρίτα, Αγράμπελη, Νεφέλη, Μελένια και άλλα που δε μου ρχονται τώρα γιατί είμαι ψιλοπιωμένος και νυστάααααααααααααααζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top