Πώς ξύπνησες σήμερα;

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Εγώ ξυπνήσα με έναν ωραίο τσακωμό με την μάνα μου :/:

Kάνε μάνα να δεις καλό!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Καλημέρα...ξύπνησα από το αεράκι...Πωπώ ψυχρίτσα έχει εδώ 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
καλή φάση :). έρχονται το κρύα επιτέλους :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
αγρια, βαναυσα, δεν θέλω να ανοίξω τα μάτια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
ξύπνησα απο την φωνή της κοπέλας με την οποία φλερτάρω ...
Το σήκωσε η αδερφή μου και η κοπέλα της ζήτησε να τοποθετήσει το τηλέφωνο στο αυτί μου. Εκείνη το έκανε και άρχισε να φωνάζει και να ουρλιάζει. Καθόλου ευχάριστο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Σε γενικές γραμμές ξυπνάω ευχάριστα το πρωί. Επιστρέφοντας όμως από τις διακοπές, και επειδή ο οργανισμός μου έχει μπερδέψει λίγο με τη μέρα με τη νύχτα, αρνείται πεισματικά να σηκωθεί από το κρεβάτι στις 7:30 το πρωί..... Ζω ένα δράμα σχεδόν καθημερινά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Σήμερα και ξύπνησα πρωί σχετικά και ευχάριστα!!!!!:D :D Τώρα βέβαια πρέπει να διαβάσω....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ούτε ένας δεν ξυπνάει από τις 7 για να πάει στη δουλειά ε?:p

Αυτο κι αν είναι βάναυσο ξύπνημα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ουφ, νωρίς σηκώθηκα πάλι :/:. και πρέπει να στρώσω επιτέλους τον πισινό μου για διάβασμα, τρεις μέρες τα ξύνω ασυστόλως :( (με το συμπάθιο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ξύπνησα στις 12.00 επειδή κάποιος :inlove: με πήρε τηλ...αλλά ήθελα κι άλλο ύπνο....από τις 7 θα σηκώνομαι κατα Οκτώμβριο μήνα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Ούτε ένας δεν ξυπνάει από τις 7 για να πάει στη δουλειά ε?:p

Αυτο κι αν είναι βάναυσο ξύπνημα....:)


Βρήκες άλλον έναν ταλαίπωρο άνθρωπο που ξυπνάει από τις 7 για να πάει δουλειά.:/:
Παρεπιπτόντως σήμερα ξύπνησα με τρομερά κέφια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εγώ ξυπνάω 7.30 και κάθε μέρα η πρώτη μου σκέψη είναι να την κάνω κοπάνα και να χουζουρέψω μεχρι το μεσημέρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Στις 7 ξύπνησα κι εγώ για να πάω στην δουλειά και με σινάχι α ρε παράξενη εποχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω ξυπνισα στης 9 απο το τηλεφωνο. Μετα ξανακοιμιθικα, ξανα ξυπνισα στης 10 απο το τηλεφωνο παλι, ξανακοιμιθικα, ξυπνισα στης 12 απο το γαυγισμα του σκυλου, ξανα κοιμιθικα, ξαναξυπνισα στης 1 και μιση επιδει ηρθε ο πατερας μου, ξανακοιμιθικα, ξυπνισα στης 3 παρα και απο τοτε ειμαι ξυπνιος. Εσυς δεν το περνατε συχνα αυτο ε; Εγω σχεδψν καθε μερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Φτού! Δευτέρα πρωί (αλλα πολύ πρωί ακόμα) και μια τεράαααααστια εβδομάδα μπροστά μας πριν το σαββατοκύριακο. Οχι άλλο κάρβουνο. Καλημέρα σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Φτού! Δευτέρα πρωί (αλλα πολύ πρωί ακόμα) και μια τεράαααααστια εβδομάδα μπροστά μας πριν το σαββατοκύριακο. Οχι άλλο κάρβουνο. Καλημέρα σε όλους
Γμτ, δεν έχω συνηθίσει καθόλου το προγράμμα του σχολείο, έχω συνηθίσει να ξυπνάω με red bull και είμαι πολύ εκτός , θέλω να δω πότε θα μπώ σε πρόγραμμα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Πανικόβλητη όπως κάθε μέρα
Εxposed ελπίζω να είσαι απογευματινός αλλιώς τι δουλειά έχεις εδώ τέτοια ώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μπένω απο την βιβλιοθήκη του σχολείου :P γυμναστική έχω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
άσχημα... με έναν εφιάλτη στις 5 παρά τέταρτο το πρωί... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Μπένω απο την βιβλιοθήκη του σχολείου :P γυμναστική έχω ;)
Πονηρούλη!!!!!!!!!!!!Πως αλλάζουν οι καιροί εγώ όταν είχα γυμναστική έμπαινα κρυφά στις τουαλέτες για τσιγάρο (το ξέρω είμαι κακό παράδειγμα) τώρα μπαίνουν τα παιδιά μπαίνουν κρυφά στην βιβλιοθήκη για ίντερνετ.
Χάσμα γενεών:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top