Πώς ξύπνησες σήμερα;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μοιραστήτε με τους άλλλους το καθημερινό σας ξύπνημα. Καφέ, τσιγάρο, νευρα, χαρά. Κάντε ένα καθημερινό ημερολόγιο με την διάθεση και της σκέψεις σας κάθε πρωί που μπαίνετε στο forum!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Σήμερα ήταν το πιο φρικιαστικό μου ξύπνημα ... Πάω να κάνω καφέ και μου πέφτει το ποτήρι από το χέρι, πάω να βάλω τον υπολογιστή να ακούσω μουσική και παγώνουν τα windows. Ποιος ******* με καταράστηκε ; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ας κάνω εγώ την αρχή....
Ξύπνησα πριν καμιά ώρα με πονοκέφαλο και πόνους σε όλο μου το σώμα! (τι την ήθελα τη μπάλα χτες;)
Τώρα καφέ και προσπάθεια (τεράστεια!!!) να γράψω καμιά γραμμή κώδικα για την διπλωματική....

Άντε καλή μας μέρα!!!


edit: billthevampire με πρόλαβες γαι ένα λεπτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Αυτό θα πει faster than a bullet :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω ξεπνισα πολυ ομορφα σημερα! Κοιμιθικα μαι χαρα στης 5 παρα και ηρθε ο παπους μου στης 10, και αρχιζει "Τασοοο! Ε Τασοοοο!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Απολαμβάνω τον φρεντο μου(μπας και ανοίξει το μάτι...):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγω θα ήθελα κανα 2 ώρες ακόμα ύπνου! Α ρε Alex άλλοι fredo και άλλοι ένα ψωρο-φραπέ πείνουμε. Τσ τσ τσ τσ. Έχεις και καλή θέα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ξύπνησα με την αγριοφωνάρα του αδερφού μου που ξύπνησε με νεύρα...Χουζούρεψα λίγο στο κρεβάτι...Σύρθηκα μέχρι την κουζίνα...ετοίμασα καφέ...ούρλιαξα στον αδερφό μου να σταματήσει να γκαρίζει....Ρούφηξα τον καφέ μου, άναψα το τσιγάρο μου και συνηδειτοποίησα:α)ακόμα το στομάχι μου είναι χάλια κι έχω τάσεις για εμμετό β)αντέδρασα πολύ άσχημα χθές ενώ δεν έπρεπε και απορώ γιατί συμπεριφέρομαι έτσι σε αυτό το άτομο και γιατί κι αυτός είναι κάπως μαζί μου.....Θέλω να ξαναπέσω για ύπνο...Δεν είναι η μέρα μου σήμερα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Εγω θα ήθελα κανα 2 ώρες ακόμα ύπνου! Α ρε Alex άλλοι fredo και άλλοι ένα ψωρο-φραπέ πείνουμε. Τσ τσ τσ τσ. Έχεις και καλή θέα ?

Χαχαχαχα!Προσπαθώ να κόψω τον φραπέ!Απο θέα πάντως....το σπίτι μου είναι μέσα στο κέντρο και έχω θέα...το τσιμέντο!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Ξύπνησα με την αγριοφωνάρα του αδερφού μου που ξύπνησε με νεύρα...Χουζούρεψα λίγο στο κρεβάτι...Σύρθηκα μέχρι την κουζίνα...ετοίμασα καφέ...ούρλιαξα στον αδερφό μου να σταματήσει να γκαρίζει....Ρούφηξα τον καφέ μου, άναψα το τσιγάρο μου και συνηδειτοποίησα:α)ακόμα το στομάχι μου είναι χάλια κι έχω τάσεις για εμμετό β)αντέδρασα πολύ άσχημα χθές ενώ δεν έπρεπε και απορώ γιατί συμπεριφέρομαι έτσι σε αυτό το άτομο και γιατί κι αυτός είναι κάπως μαζί μου.....Θλω να ξαναπέσω για ύπνο...Δεν είναι η μέρα μου σήμερα 8)

:hmm: Χμμμ, να σχολιάσω κάτι?
Ηρέμισε ρε βίκυ κοιμήσου πιδιμ! να στρώσεις :) και πες στον αδερφό σου να μην φωνάζει, ως εδώ τον ακούσαμε. Άσε που ξύπνησε και τον exposed
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Χαχαχαχα!Προσπαθώ να κόψω τον φραπέ!Απο θέα πάντως....το σπίτι μου είναι μέσα στο κέντρο και έχω θέα...το τσιμέντο!:(
Μια κουτσομπολίστικη απορία Alex! Είσαι από Χαλκίδα και μένεις Ιωάννινα ή το ανάποδο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
:hmm: Χμμμ, να σχολιάσω κάτι?
Ηρέμισε ρε βίκυ κοιμήσου πιδιμ! να στρώσεις :) και πες στον αδερφό σου να μην φωνάζει, ως εδώ τον ακούσαμε. Άσε που ξύπνησε και τον exposed

:D :rofl: :rofl: :D :rofl: :rofl:


Θα ηρεμίσω ελπίζω....μπα...δεν παίζει ύπνος....πρέπει να τρέξω να ψωνίσω τίποτα από το μάρκετ αλλιώς δεν θα έχω όχι να φάω,νερό να πιώ...Το στομάχι να με περάσει και όλα τ'άλλα γίνονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Με ξύπνησε μια κοπέλα που μοίραζε διαφημιστικά.. Χτύπησε το κουδούνι το άκουσα και είπα "εντάξει τέτοια ώρα διαφημιστικά θα είναι" και δε σηκώθηκα αλλά η ρ**φιάνα ξαναχτύπησε και νόμιζα ότι ήταν κανάς φίλος μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Μια κουτσομπολίστικη απορία Alex! Είσαι από Χαλκίδα και μένεις Ιωάννινα ή το ανάποδο;

Είμαι από Χαλκίδα και σπουδάζω(τελειώνω) στα Ιωαννινα!;)Τώρα από Γιαννενα σας γράφω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
:D :rofl: :rofl: :D :rofl: :rofl:


Θα ηρεμίσω ελπίζω....μπα...δεν παίζει ύπνος....πρέπει να τρέξω να ψωνίσω τίποτα από το μάρκετ αλλιώς δεν θα έχω όχι να φάω,νερό να πιώ...Το στομάχι να με περάσει και όλα τ'άλλα γίνονται!

Μήπως φταίει το avatar σου που έχεις τάσεις για εμετό? :hmm: Εγω πάντα ξερνάω έτσι γρήγορα που πάει! :sick: Τα supermarket κλείνουν 9 το βράδυ έχεις ώρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Μήπως φταίει το avatar σου που έχεις τάσεις για εμετό? :hmm: Εγω πάντα ξερνάω έτσι γρήγορα που πάει! :sick: Τα supermarket κλείνουν 9 το βράδυ έχεις ώρα!:)

Μπα...δεν παίζει!Κάτι με έχει πειράξει εδώ και 3 μέρες....Ναι αλλά πρέπει ενδιάμεσα να φάω κάτι πριν τις 9.00 8) Αν δεν είχα ανάγκη δεν θα πήγαινα...Άσε που με έχουν μάθει εκεί πλέον!τακτοκότατη στα έτοιμα φαγητά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
μ' αρέσει που είστε εντός θέματος! Θα αναγκαστώ να διαχωρίσω πολλά θέματα αν συνεχίσετε τα άκυρα. Ευχαριστώ! :clapup:

ΥΓ: Εγω δεν ξύπνησα γιατι απλά δεν κοιμήθηκα! (Ευτυχώς που γύρισα σπίτι οταν είχαν φύγει ήδη τα γερόντια μου) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
μ' αρέσει που είστε εντός θέματος! Θα αναγκαστώ να διαχωρίσω πολλά θέματα αν συνεχίσετε τα άκυρα. Ευχαριστώ! :clapup:

ΥΓ: Εγω δεν ξύπνησα γιατι απλά δεν κοιμήθηκα! (Ευτυχώς που γύρισα σπίτι οταν είχαν φύγει ήδη τα γερόντια μου) :clapup:

Val άστο γιατι θα μπλέξουμε με τα off-topic!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Άσε που ξύπνησε και τον exposed
Δεν το έπιασα....


Βρε γμτ έχω συνηθίσει μόλις ξυπνάω να πίνω red bull και σήμερα που τελείωσαν νίωθω πτώμα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Κατάτις 8.30, άρχισαν να χτυπάνε τρυπάνια δύο δωμάτια δίπλα... Σύντομα, έβαλαν και τέρμα το "Καψούρα FM"...

Δε με πειράζει που με ξύπνησαν έτσι βάναυσα, μ' ενοχλεί που μου χάλασαν τον καλύτερο εφιάλτη που έχω δει, εδώ και χρόνια. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top