Παλέρμο #37 - The Game (extreme e-steki editon)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ναι ο μερκ.. Δεν έχει και τιποτα περαν του να δωσει την ψηφο και να φυγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
εγώ θα ψηφίσω Mercury γιατί δε σας φαίνεται πολύ ύποπτο να ψηφίζει κάποιον χωρίς καθόλου στοιχεία; εντάξει, δε λέω, πρώτος γύρος, αλλά δε γίνεται να ψηφίσει κάποιον χωρίς να έχει μιλήσει ήδη, εκτός αν θέλει να τον βγάλει απ'τη μέση. όλοι ύποπτοι μου φαίνεστε, αλλά ο μερκ μου φαίνεται πιο ύποπτος γιατί ψηφίζει χωρίς στοιχεία

Ήταν λίγο παράξενη η συμπεριφορά του, αλλά όσον αφορά την ψήφο, πιστεύω ότι το έκανε πιο πολύ στην πλάκα, παρά για να πετύχει κάποιον σκοπό...

Επίσης Μαυρούλη, το 90% τουλάχιστον τον πολιτών ψηφίζει στην τύχη και χωρίς στοιχεία στον πρώτο, αυτό είναι γεγονός...;)

Ψηφίζω amalia6...μου φάνηκε λίγο περίεργη σήμερα που μιλήσαμε για το παιχνίδι...:shifty:

Μήπως, λέω τώρα, μήπως να μην λέμε τα τι συμβαίνουν σε πιμιζ κλπ, σαν επιχειρήματα για να ψηφίζουμε κόσμο;; Έχουν χαλάσει παιχνίδια έτσι, λίγο προσοχή...

Την ψήφο την βλέπω να αργεί ακόμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ναι παιδια μη συζητατε μεταξυ σας θα γ@μηθει το παιχνιδι μετα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Παιδάκια, να ξέρετε πως η ουσία του παιχνιδιού βρίσκεται ΕΔΩ, στο θέμα του Παλέρμο και όχι σε τυχόν προσωπικές συνομιλίες σε chat και πιμίζ. Προσέξτε πολύ τι λέτε, μην αρχίσουμε πάλι τα ίδια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Μήπως, λέω τώρα, μήπως να μην λέμε τα τι συμβαίνουν σε πιμιζ κλπ, σαν επιχειρήματα για να ψηφίζουμε κόσμο;; Έχουν χαλάσει παιχνίδια έτσι, λίγο προσοχή...

Από κάπου πρέπει να ξεκινήσουμε όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
All votes present and accounted for.

Ψηφοφορία

  1. amalia6 -> Πουλάκι
  2. blue_butterfly
  3. cr7
  4. Drama Prinzessin
  5. Elena Kr
  6. jj!
  7. katerina16 -> amalia6
  8. MAUROULIS -> Mercury
  9. ~~~Melania~~~
  10. Mercury -> Πατρεύς
  11. Πατρεύς
  12. Πουλάκι
  13. silent song
  14. Sofia Loony
  15. Τάσος97
  16. tsarachaf
Ψηφίζουμε με μεγάλα και έντονα γράμματα.


Ψήφοι
1 amalia6
1 Mercury
1 Πατρεύς
1 Πουλάκι


Απουσίες (max 2 συνεχόμενες ή 3 σύνολο)

Καμία, όλοι είστε πολύ καλά παιδάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Στο παλέρμο, η ουσία είναι να μιλάς δημοσίως. Με το να κάνεις κλίκες από πίσω, ποιο το όφελος;:confused:

Για να δούμε. Normally, θα ψήφιζα τον tsarachaf (παράδοση στην πρώτη ψηφοφορία), αλλά θα περιμένω λίγο ακόμη, για να κατασταλάξω κάπου σίγουρα. Άλλωστε, η ψηφοφορία τρέχει ακόμη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Από κάπου πρέπει να ξεκινήσουμε όμως...

Ναι, από την συζήτηση ΕΔΩ, μεταξύ όλων, όπου είναι πολύ πιο εύκολο να εκτεθεί κάποιος...

Οι προσωπικές συζητήσεις και δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν ως evidence(όπως λέει και στους κανόνες) και μπορεί να ειπωθεί κάτι που θα χαλάσει το παιχνίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Ναι, από την συζήτηση ΕΔΩ, μεταξύ όλων, όπου είναι πολύ πιο εύκολο να εκτεθεί κάποιος...

Οι προσωπικές συζητήσεις και δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν ως evidence(όπως λέει και στους κανόνες) και μπορεί να ειπωθεί κάτι που θα χαλάσει το παιχνίδι...

Είμαι καινούργια στο παιχνίδι...είχα μία απορία και τη ρώτησα δεν ήξερα,δηλαδή έγκλημα έκανα?
Εε τώρα άμα είναι θα λέω εδώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Είμαι καινούργια στο παιχνίδι...είχα μία απορία και τη ρώτησα δεν ήξερα,δηλαδή έγκλημα έκανα?
Εε τώρα άμα είναι θα λέω εδώ...

Βασικά ναι, είναι καλύτερο να ρωτάς εδώ, όπου θα μάθεις σίγουρα και το τι ισχύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Παιδιά δεν έχω καταλάβει...
Πώς διαλέγεις ποιόν θα ψηφίσεις;;
Σύμφωνα με αυτά που λέει εδώ;;
Και τί πρέπει να προσέξεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Παιδιά δεν έχω καταλάβει...
Πώς διαλέγεις ποιόν θα ψηφίσεις;;
Σύμφωνα με αυτά που λέει εδώ;;
Και τί πρέπει να προσέξεις;;

Nαι, από εδώ... Παρατηρείς τις πράξεις όλων εδώ μέσα μέχρι να δεις κάτι ύποπτο και τότε ψηφίζεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ο Μερκ τώρα ή κάνει αυτό που έκανα κι εγώ στο πρώτο παλέρμο που ήμουν δολοφόνος,ρωτούσα συνεχως για να φανω αθωος, ή ρωτάει επειδη πραγματικα δεν ξερει. Εμένα πάντως ύποπτος δε μου φαίνεται προς το παρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Γεια κι από μένα! Πρώτο μου Παλέρμο!:clapup:
Εγώ ψηφίζω τον Τάσος97 γιατί στο πρώτο παλέρμο λέει πως ήταν δολοφόνος, και ο δολοφόνος γυρίζει ΠΑΝΤΑ στον τοπο του εκγλήματος.:hmm:

Καλό παιχνίδι να ΄χουμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω τον jj! γιατί από την αρχή μου μπήκε στο μάτι.... Ύποπτη η ''αγαθότητα'' του;) Θέλει και δυναμικό παιχνίδι...:mastigio :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω τον jj! γιατί από την αρχή μου μπήκε στο μάτι.... Ύποπτη η ''αγαθότητα'' του;) Θέλει και δυναμικό παιχνίδι...:mastigio :P
Πώς σου ήρθε ότι είμαι "αγαθός";:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λοιπόν, θα ψηφίσω κι εγώ από τώρα, γιατί δεν ξέρω αν θα προλάβω να ξαναμπώ μέχρι τις 8 και δεν λέει να πάρω απουσία...:redface:

Eπειδή ακόμη δεν έχω σχηματίσει γνώμη, θα δώσω κι εγώ άκυρη ψήφο και ίσως αλλάξει αν μπω αργότερα...

Συνεπώς, Μαυρούλης από μένα, γιατί με τον ρυθμό που ξεκίνησε πιστεύω πως και πάλι δεν θα προσφέρει κάτι στο παιχνίδι, και δεν θα στεναχωρηθώ αν τον χάσουμε...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Παρασκευή 13/03
  1. amalia6 -> Πουλάκι
  2. blue_butterfly
  3. cr7
  4. Drama Prinzessin
  5. Elena Kr
  6. jj! -> ~~~Melania~~~
  7. katerina16 -> amalia6
  8. MAYROULIS -> Mercury
  9. ~~~Melania~~~ -> jj!
  10. Mercury -> Πατρεύς
  11. Πατρεύς
  12. Πουλάκι
  13. silent song
  14. Sofia Loony -> Τάσος97
  15. Τάσος97
  16. tsarachaf - MAYROULIS
Ψηφίζουμε με μεγάλα και έντονα γράμματα.

Ψήφοι
1 amalia6
1 jj!
1 MAYROULIS
1 ~~~Melania~~~
1 Mercury
1 Πατρεύς
1 Πουλάκι
1 Τάσος97

Απουσίες (max 2 συνεχόμενες ή 3 σύνολο)
Καμία, όλοι είστε πολύ καλά παιδάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ, δεν ξέρω αν θα είμαι εδώ σε λίγο.

Ψηφίζω ~~~Melania~~~ λοιπόν, γιατί δεν απάντησε στην ερωτηση μου. Ύποπτο.... Με ψήφισε λέγοντας μια κάποια δικαιολογία, αλλά όταν ζήτησα περαιτέρω εξηγήσεις, δεν είπε τίποτα:hmm:

(Μέθοςδος: με ψήφισες-σε ψήφισα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Παιδάκια συγνώμη που χάθηκα κάποιες ώρες αλλά έκανα εκπομπή στο ραδιόφωνο και πιο πριν ετοίμαζα τη λίστα.:/:

Θα ψηφίσω στην τύχη cr7 γιατί δε νομίζω ότι έχω δει κάτι ύποπτο για πρώτο γύρο, κάτι ψήφοι που ο ένας δίνει στον άλλον αλλά τίποτα παραπάνω και γιατί δεν έχει εμφανιστεί μέχρι τώρα από ό,τι βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top