Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,352 μέλη και 2,453,748 μηνύματα σε 77,729 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 563 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

37ος Διαγωνισμός Kαλύτερου Bίντεο

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,776 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 17:52, 23-05-19:

1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,776 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 18:12, 23-05-19:

3

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

O Physiognomist έγραψε: στις 18:29, 23-05-19:

2

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

O Physiognomist έγραψε: στις 18:38, 23-05-19:

3

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

O Physiognomist έγραψε: στις 18:47, 23-05-19:

2

Jim_Pap (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O Jim_Pap έγραψε: στις 13:32, 24-05-19:

1

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,234 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 15:06, 28-05-19:

2

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13,606 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 10:48, 31-05-19:

Αγαπητοί φίλοι, ο 37oς διαγωνισμός καλύτερου βίντεο με θέμα "Καλύτερο Τραγούδι Χωρισμού" έληξε και νικήτρια είναι η @
Sapphire; με το βίντεο "James Blunt - Goodbye My Lover".

Συγχαρητήρια!

Μπορείς να επιλέξεις το θέμα του επόμενου διαγωνισμού μας.

Τα μέλη της Ο.Δ. είναι στη διάθεσή σου για όποια βοήθεια χρειαστείς.

Σας ευχαριστούμε για τις συμμετοχές σας.
2

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • 4ος Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Από meetmeinmontauk
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαγωνισμοί Καλύτερης Φωτογραφίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-04-19 στις 10:51.
    • 3ος Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Από i_lie_us
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαγωνισμοί Καλύτερης Φωτογραφίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-03-19 στις 22:41.
    • 1ος Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Από Himela
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαγωνισμοί Καλύτερης Φωτογραφίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-01-19 στις 15:45.
    • Διαγωνισμός Αρχαίων - Από thanasis_KAS
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαθητικοί Διαγωνισμοί.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-11-09 στις 09:18.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα