Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,984 μέλη και 2,479,001 μηνύματα σε 78,957 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 481 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Παλέρμο #38

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 20:17, 23-06-12:

Νομίζω έχει ήδη ειπωθεί ότι θα πάρουμε αύριο βράδυ τους ρόλους
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 20:50, 23-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Νομίζω έχει ήδη ειπωθεί ότι θα πάρουμε αύριο βράδυ τους ρόλους
Το πιμι για την επικύρωση ήρθε αφού ρώτησα...
Άντε να δούμε...
Αύριο βράδυ αρχίζει το πάρτυ!

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Νεοφερμένος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 11 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε: στις 21:17, 23-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από dimijim
Αύριο βράδυ αρχίζει το πάρτυ!
Party for everybody
2

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,811 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 21:22, 23-06-12:

Μαυρούλη σε θέλω σοβαρό έτσι;;;;;

Νεοφερμένος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 11 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε: στις 21:22, 23-06-12:

yes sir!

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 22:00, 23-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Μαυρούλη σε θέλω σοβαρό έτσι;;;;;
Oooook...
2

Νεοφερμένος

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε: στις 22:17, 23-06-12:

συγγνώμη

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 01:54, 24-06-12:

Ξερω πως θα κληρωθω για μεντιουμ το ξερωωωωωω...

Νεοφερμένος

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε: στις 08:47, 24-06-12:

εγώ δε θέλω δολοφόνος

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 10:11, 24-06-12:

Άντε να δούμε

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,243 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 10:11, 24-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από foreverfreak
7, ε? Καλα, με τη γκαντεμια που τη δερνει ο ενας θα ειναι η Ριρι, οι αλλοι ποιοι λετε να ειναι?? Αντε να πεφτουν τα στοιχηματααααα...
Ρε άντε μπιπ. Και ας ήμουν ο μόνος απλός πολίτης σε είχα βρει ήδη από την πρώτη μέρα.
1

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,386 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 12:29, 24-06-12:

Αντε να δουμε τι ρολο θα παρουμε αυτη τη φορα!

Νεοφερμένος

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε: στις 12:56, 24-06-12:

εγώ θέλω να είμαι με τους καλούς αλλά όχι απλός πολίτης

foreverfreak (Βαγγελας)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε: στις 17:54, 24-06-12:

Να ενημερωσω την αγαπητη μου συγκατοικο οτι λογω ανειλλημενων υποχρεωσεων δε θα μπορεσω να παιξω σημερα το βραδυ. Παρολα αυτα, θα το εκτιμουσα ιδιαιτερως αν εβρισκα ενα ζεστο πιατο φαι στο σπιτι μολις γυρνουσα... Επισης, να ενημερωσω πως εχω νοικιασει γκαρσονιερα, με ενα και μονο μονο κρεβατι και χωρις καναπε!!

Καλο βραδυ mon amour ( Αννα, εσυ κανε πως δε βλεπεις οσα γραφω!!)!!
3

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 18:38, 24-06-12:

Εγώ θα παρακαλέσω τον γιατρό της πόλης μας να έχει πτυχίο στην ψυχολογία γιατί θα το χρειαστεί αύριο.
Λόγω της ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων των Πανελληνίων εκτός απ την καθιερωμένη δολοφονία των μαφίοζων θα πρέπει να προστατέψει τους πολίτες κι απ όσους θα θελήσουν να αυτοκτονήσουν...
Πολλή και δύσκολη δουλειά για τον γιατρό σε αυτό το παινχίδι...

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 18:55, 24-06-12:

Θέλω να δω ποιον θα ψηφίσει τώρα ο Ακριβός στην πρώτη ψηφοφορία, που η Misskit είναι ΣΕ!

xD

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

O dimijim έγραψε: στις 19:28, 24-06-12:

Τι ώρα αρχίζουμε;

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 20:06, 24-06-12:

Ρόλους πότε θα πάρουμε;

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 20:22, 24-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Eileen
Θέλω να δω ποιον θα ψηφίσει τώρα ο Ακριβός στην πρώτη ψηφοφορία, που η Misskit είναι ΣΕ!

xD
Έχω ξεπεράσει αυτό το τεράστιο πρόβλημα, μιας κι έχω παίξει πολλές φορές χωρίς να μπορώ να ψηφίσω την Άννα, οπότε θα το αντέξω. Άσε που τώρα παίζεις κι εσύ .
1

foreverfreak (Βαγγελας)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε: στις 20:40, 24-06-12:

Παντως λιγο-πολυ ολοι ξερουμε ποιον θα ψηφισουμε στον πρωτο γυρο!! Ετσι, για πλακα, πριν αρχισουν να γινονται πιο σοβαρα τα πραγματα...

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια