Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,363 μέλη και 2,431,560 μηνύματα σε 75,920 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 341 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Movie Soundtracks

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,431 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 03:09, 02-05-06:

έψαξα λίγο και νομίζω πως δε βρήκα σχετικό thread. για πείτε κάνα soundtrack που σας αρέσει
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 06:02, 02-05-06:

Εμενα μου αρεσε παρα πολυ η εισαγωγη απο το Kingdom Hospital ... αλλα δεν μπορω να την βρω πουθενα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

FvR

Νεοφερμένος

H FvR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H FvR έγραψε: στις 07:35, 02-05-06:

Δεν έχει τύχει να πάρω πολλά soundtracks(σχεδόν κανένα) ούτε να ακούσω.Πάντως αυτό το οποίο μπήκα στο κόπο να πάρω ήταν το lord of the rings.Συγκλονιστική μουσική!Επίσης μ' αρέσει τρομερά ένα κομμάτι (είχε ακουστεί στο spotaki του lord of the rings 2 αν θυμάμαι καλά) το οποίο μου έχουν πει είναι απο το Recqiem of a dream (δεν ξέρω αν έγραψα σωστά τον τίτλο πάντως καταλάβατε )αλλά δεν ξέρω κάτι περισσότερο επ' αυτού.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,462 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 10:15, 02-05-06:

Τα αγαπημένα μου:
Phantom of the Opera
Titanic
A beautiful mind
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 11:46, 02-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Phantom of the Opera

Κομματάρα

Στο γυμνασιο ή λύκειο δεν θυμάμαι μου είχε κολλήσει το σαουντρακ της "Ασυμβίβαστης γενιάς".Τώρα δεν θυμάμαι ούτε πως λεγόταν κάτι σε παραντάιζ
Γενικά δεν μου έρχονται άλλα στο μυαλό.......
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,252 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 12:26, 02-05-06:

Matrix & Sliver
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,431 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 01:09, 03-05-06:

oldboy & amelie εδώ
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 01:22, 03-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Κομματάρα

Στο γυμνασιο ή λύκειο δεν θυμάμαι μου είχε κολλήσει το σαουντρακ της "Ασυμβίβαστης γενιάς".Τώρα δεν θυμάμαι ούτε πως λεγόταν κάτι σε παραντάιζ
Γενικά δεν μου έρχονται άλλα στο μυαλό.......
gangster's paradise ή κάτι τέτοιο τεσπά...
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 01:36, 03-05-06:

gangsta's paradise you ignorant lamer

American Pie Series.. (I so like cheesy punk love songs )
National Treasure
A Walk to Remember
Silent Hill Videogames

και με τα 1000 A lot like love (ταινιάρα!)
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 01:40, 03-05-06:

Requiem for a dream, amelie, broken flowers, μαθηματα πιανου, και απο το 'αυτη η νυχτα μενει' γιατι με τρελαινει το τραγουδι της παπιου.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 03:29, 03-05-06:

Εμενα μου αρεσε παρα πολυ η εισαγωγη απο το Kingdom Hospital ... αλλα δεν μπορω να την βρω πουθενα
Kυκλοφορουν στο ίντερνετ τα εξης κομματια που μπορεις να ψαξεις (μαλλον καποιο απο αυτα θα ειναι) :

Tv themes - Kingdom hospital
Fountains of Wayne - Red dragon tatoo (Antubis theme)
Ivy - Worry about you (opening credits)

Τωρα απο Soundtracks...μαρεσει να ακουω οσο μπορω. Ειναι πολλα που μαρεσουν. Απο που να αρχισω...Ευτυχως ειχα μια προχειρη συνοπτικη λιστα

BACK TO THE FUTURE trilogy
BAND OF BROTHERS (MICHAEL KAMEN)
BLADE RUNNER
BUBBA HO TEP
CONAN THE BARBARIAN
CONAN THE DESTROYER
DARKCITY
DONNIE DARKO
HERO
HIGHLANDER
KILL BILL
KUNG FU HUSTLE
LEON
LORD OF THE RINGS trilogy
OLDBOY
PREDATOR
REQUIEM FOR A DREAM
SHALOIN SOCCER
STAR TREK 2 : THE WRATH OF KHAN
STARSHIPTROOPERS
STARGATE
TEAM AMERICA : WORLD POLICE
THE CROW
THE ABYSS
THE DEAD ZONE (TV SERIES)
THE MATRIX trilogy
THE PROMISE
THE RING
THEY LIVE
TIMELINE
UNDERWORLD
UNDERWORLD 2
WILLOW

Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 06:40, 03-05-06:

Oldboy, Μαθήματα Πιάνου, Ο Καιρός των Τσιγγάνων,
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 08:17, 03-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Kυκλοφορουν στο ίντερνετ τα εξης κομματια που μπορεις να ψαξεις (μαλλον καποιο απο αυτα θα ειναι) :

Tv themes - Kingdom hospital
Fountains of Wayne - Red dragon tatoo (Antubis theme)
Ivy - Worry about you (opening credits
Thanks! νομιζω οτι ειναι οτι ψαχνω
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 10:53, 03-05-06:

το requiem έχει όντως τρομερό theme, αλλά παλιότερα που το χα κατεβάσει για να το ακούσω όλο, δε μου χε κάνει εντύπωση... θα του δώσω κι άλλη ευκαιρία πάντως .
επίσης ανατριχιαστικο theme έχει το last of the mohicans, το οποίο κατέβασα να ακούσω για να δω τι λέει γενικώς .
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη weak and powerless : 03-05-06 στις 10:56.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,462 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 10:59, 03-05-06:

To Requiem έχει όντως πολύ καλό soundtrack αλλά με χαλάει που είναι μες την κατάθλιψη οπότε δεν το συμπεριέλαβα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ka-li

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H ka-li έγραψε: στις 19:14, 03-05-06:

Corpse Bride
The Nightmare before Christmas
Kill Bill (και τα δύο)
Pulp Fiction
Blues Brothers & Blues Brothers 2000
Bringing out the dead
Lost in Translation
High Fidelity
The Man without a past

Αυτά κι από μένα...
Παράθεση

Stargazer

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Stargazer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H Stargazer έγραψε: στις 12:34, 26-10-08:

Αγαπημένα μου είναι:

The Lord of The Rings (κα-τα-πλη-κτι-κό!!)
The Last of The Mohicans
Alexander (OK, η ταινία ήταν πατάτα, αλλά ο Vangelis έγραψε πάλι)
The Gladiator
Jesus Christ Superstar
The Phantom of The Opera
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 12:48, 26-10-08:

Μερικά ακόμη:
Matrix (ειδικά το Revolutions)
The fountain
The mask of Zorro (αυτός ο James Horner βγάζει φοβερά soundtracks)
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 14:44, 26-10-08:

Serpico, εκτός του ότι είναι ταινιάρα έχει μουσική Μίκη Θεοδωράκη

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 15:16, 26-10-08:

Αγαπημένα:

• Matrix (κυρίως το πρώτο, αλλά και το Animatrix)
  • Requiem for a dream
  • Amelie
  • The Fountain
  • Kill Bill 1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Soundtracks παιχνιδιών - Από Krou
      Το θέμα έχει λάβει 92 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-12-17 στις 08:17.
    • Video Game Soundtracks - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-08-17 στις 17:49.
    • Anime Soundtracks - Από Neraida
      Το θέμα έχει λάβει 73 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-10-13 στις 01:05.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα