Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,380 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 160 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Υπερδύναμη

Έρι

Νεοφερμένος

H Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Έρι Διάβασμα :( έγραψε: στις 12:12, 19-12-15:

Αν μπορουσατε να αποκτησετε μια υπερδυναμη ποια θα διαλεγατε ?
Ας ξεκινησω εγω ... θα διαλεγα την ικανοτητα να διαβαζω τη σκεψη ...εσεις ?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Physiognomist

Περιβόητο Μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,251 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 21:17, 19-12-15:

Kαι ήθελα να ανοίξω παρόμοιο θέμα
Χωρίς πολύ σκέψη μάλλον θα διάλεγα την τηλεμεταφορα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,093 μηνύματα.

O panagiotists13 Πανελλήνιες ήταν και πέρασαν έγραψε: στις 13:45, 24-12-15:

Να γίνω αόρατος
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 13:44, 04-07-16:

Να μπορούσα να διαβάζω την σκέψη των άλλων.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,606 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε: στις 18:17, 04-07-16:

Εγώ θα συμφωνήσω με τον Παναγιώτη, θα ήθελα κι εγώ να γινόμουν αόρατη.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:56, 05-07-16:

Να προβλέπω τις κινήσεις των ανθρώπων που με ενδιαφέρουν αλλά και την κατάληξη μερικών καταστάσεων.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Physiognomist

Περιβόητο Μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,251 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 19:21, 08-07-16:

Να μπορούσα να διαβάζω την σκέψη των άλλων.
θα διαλεγα την ικανοτητα να διαβαζω τη σκεψη
Δε θα ήταν υπερβολικά βαρετό να διαβάζεις την σκέψη?
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 22:54, 15-05-17:

Να ακυρώνω τις υπερδυνάμεις των άλλων.
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,445 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 22:59, 15-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris S
Oχι, αν υπάρχει σε συνδυασμό με το να μπορείς να ελέγχεις τη σκέψη.

Εγώ, ή αυτό με τη σκέψη ή να μπορώ να πάρω τη μορφή άλλων ανθρώπων. Ή να πετάω; Δε ξέρω, πολλά μ' αρέσουν. Αλλά τώρα που το σκέφτομαι, και αυτό με το αόρατη θα ήταν ωραίο.

Το βρήκα, να μπορώ να βιώνω τις δυνάμεις των άλλων, όπως η rogue κάτι.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ερις : 15-05-17 στις 23:02.
Παράθεση

Physiognomist

Περιβόητο Μέλος

O Physiognomist έγραψε: στις 23:08, 15-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από hack3r
Να ακυρώνω τις υπερδυνάμεις των άλλων.
Party pooper
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,630 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 23:21, 15-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris S
Μπορεί σαν υπερδύναμη να φαίνεται βαρετή, πχ σε σχέση με το να πετάς ή ξέρω γω να γίνεσαι αόρατος, αλλά potentially είναι η πιο ισχυρή υπερδύναμη.
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 23:24, 15-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Μπορεί σαν υπερδύναμη να φαίνεται βαρετή, πχ σε σχέση με το να πετάς ή ξέρω γω να γίνεσαι αόρατος, αλλά potentially είναι η πιο ισχυρή υπερδύναμη.
Τη φάτσα σου να δω όταν πας να με διαβάσεις και στο ακυρώσω και μετά δεν μπορείς να ξαναδιαβάσεις κανέναν.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,630 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 01:34, 16-05-17:

Τη φάτσα σου να δω όταν πας να με διαβάσεις και στο ακυρώσω και μετά δεν μπορείς να ξαναδιαβάσεις κανέναν.
Δε θα ξέρεις ότι έχω υπερδύναμη.
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 807 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 02:15, 16-05-17:

Να τρώω πολύ και να μην παχαινω.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε: στις 12:05, 16-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από stefaniat
Να τρώω πολύ και να μην παχαινω.
Υπερδύναμη; Αυτό το κάνω έτσι και αλλιώς.
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 807 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 12:45, 16-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Υπερδύναμη; Αυτό το κάνω έτσι και αλλιώς.
Ε, ο καθένας ο,τι του λείπει. Αν εσένα σου λείπει γενικά η σκέψη, κάτι παρόμοιο θα διαλεγες ως υπερδύναμη.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

O hack3r έγραψε: στις 14:42, 16-05-17:

Ε, ο καθένας ο,τι του λείπει. Αν εσένα σου λείπει γενικά η σκέψη, κάτι παρόμοιο θα διαλεγες ως υπερδύναμη.
Rekt. Πρέπει να παραδεχτώ ότι είσαι η πρώτη γυναίκα με (έξυπνο) χιούμορ που έχω δει.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε: στις 14:47, 16-05-17:

Άουτς. Θα έψαχνα κάτι για απάντηση αλλά δεν έχει νόημα.
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,445 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 15:48, 16-05-17:

Rekt. Πρέπει να παραδεχτώ ότι είσαι η πρώτη γυναίκα με (έξυπνο) χιούμορ που έχω δει.
Αυτό πάντως, αν αφήσουμε το πιθανό τρολάρισμα στην άκρη, είναι μια καλή εξήγηση για πολλές από τις απόψεις σου.
Δεν γνωρίζεις γυναίκες, μόνο βλέπεις (?)
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε: στις 16:21, 16-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ερις
Αυτό πάντως, αν αφήσουμε το πιθανό τρολάρισμα στην άκρη, είναι μια καλή εξήγηση για πολλές από τις απόψεις σου.
Δεν γνωρίζεις γυναίκες, μόνο βλέπεις (?)
Women are on fire today.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος