Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,991 μέλη και 2,479,312 μηνύματα σε 78,973 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 463 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Δεν είναι σπαστικό....

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 13:37, 24-05-06:

..........στις δημόσιες υπηρεσίες αυτός που θα καθυστερήσει περισσότερο τον υπάλληλο να βρίσκεται πάντα στην ουρά που περιμένεις εσύ;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 14:19, 24-05-06:

...ότι αυτό που ψάχνεις είναι πάντα στο τελευταίο μέρος που κοιτάς?
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 14:48, 24-05-06:

...να σου προσφέρουν χαρά ενώ σκοπεύουν να στην πάρουν κατευθείαν πίσω;

μπα, μάλλον άσπλαχνο είναι...
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 15:11, 24-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
...να σου προσφέρουν χαρά ενώ σκοπεύουν να στην πάρουν κατευθείαν πίσω;

μπα, μάλλον άσπλαχνο είναι...
Είναι....αλλά δυστυχώς θα πρέπει να προσαρμοζόμαστε στο ότι τίποτα δεν διαρκεί για πάντα(και ειδικά κάτι πολύ καλό) οπότε ας μην θεωρούμε τίποτα δεδομένο και ας ζούμε το σήμερα
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 15:36, 24-05-06:

...να μη βρίσκεις το δίκιο σου στους δικούς σου ανθρώπους και να το βρίσκεις στους ξένους???
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stalitsa : 24-05-06 στις 15:51.
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 17:15, 24-05-06:

...μόλις φτάνεις στον προορισμό σου να θυμάσαι τι έχεις ξεχάσει σπίτι
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 20:41, 24-05-06:

...να φτιάχνεις μισή ώρα λεμονάδα και μόλις πας να πιεις να συνειδητοποιείς ότι όλοι στο σπίτι έχουν πιει τη λεμονάδα σου,εκτός από σένα?
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,893 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 09:37, 25-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
...να φτιάχνεις μισή ώρα λεμονάδα και μόλις πας να πιεις να συνειδητοποιείς ότι όλοι στο σπίτι έχουν πιει τη λεμονάδα σου,εκτός από σένα?
..να γυρίσεις το αδέρφι σου ανάποδα, να τη φτύσει όλη
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 11:28, 25-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
..να γυρίσεις το αδέρφι σου ανάποδα, να τη φτύσει όλη
....και πάνω που πάω να το κάνω να γυρίζουν οι γονείς
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 13:26, 25-05-06:

... να ξυπνάς χαράματα για να πάς στη σχολή, να πληρώνεις 7€ στο ταξί για να προλάβεις και όταν φτάνεις, να σου λένε οτι τελικά η σχολή είναι κλειστή?????
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 04:02, 26-05-06:

...τη στιγμή που πατάς φρένο στο ποδήλατο, να βρίσκεται ένα γυαλιστερό προσπέκτους κάτω από τη ρόδα σου;
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Stalitsa έγραψε: στις 13:27, 26-05-06:

... να πάς σε ένα μπαράκι και όλο το βράδυ να λέει ακριβώς απο πίσω σου η σερβιτότρα πόσο γουστάρει το αγόρι σου, να του την πέφτει με τρόπο και εσύ να ξέρεις και να μη μπορείς να κάνεις τίποτα???
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 14:59, 26-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa
... να πάς σε ένα μπαράκι και όλο το βράδυ να λέει ακριβώς απο πίσω σου η σερβιτότρα πόσο γουστάρει το αγόρι σου, να του την πέφτει με τρόπο και εσύ να ξέρεις και να μη μπορείς να κάνεις τίποτα???
Γιατί να μην μπορείς να κάνεις τίποτα;
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 15:07, 26-05-06:

... να ξυπνάς χαράματα για να πάς στη σχολή, να πληρώνεις 7€ στο ταξί για να προλάβεις και όταν φτάνεις, να σου λένε οτι τελικά η σχολή είναι κλειστή?????
...να πηγαίνεις για έρευνα σε σχολείο, αφού έκλεισες ραντεβού με τον διευθυντή, πληρώνοντας 30 ΕΥΡΩ (Ω! Ναι! Φτωχικά Κυπριακά ταξί) και ο δάσκαλος να σε διώχνει γιατί "ξέχασε να σου πει ότι τα παιδάκια έχουν πρόβα για την εθνική γιορτή" (1η Απριλίου στην Κύπρο);;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Stalitsa έγραψε: στις 04:11, 27-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Γιατί να μην μπορείς να κάνεις τίποτα;
Γιατί το αγόρι μου είναι τραγουδιστής σε ένα συγκρότημα, εκείνη την ώρα τραγουδούσε και στο μαγαζί οι περισσότεροι (τα 3/4 του κόσμου) ήταν γνωστοί...
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 14:01, 27-05-06:

Γιατί το αγόρι μου είναι τραγουδιστής σε ένα συγκρότημα, εκείνη την ώρα τραγουδούσε και στο μαγαζί οι περισσότεροι (τα 3/4 του κόσμου) ήταν γνωστοί...
Α!Οπότε να υποθέσω ότι και η σερβιτόρα ήξερε ποια είσαι;
Είτε ναι είτε όχι πάντα υπάρχει τρόπος να βάζουμε στην θέση τους κάποιους
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Stalitsa έγραψε: στις 16:00, 27-05-06:

Αχ kleftra μου, δεν ξέρω αν ήξερε ποιά είμαι... Μάλλον το είχε καταλάβει, αλλά και πάλι δεν μου φαινόταν κοπέλα που θα την πείραζε αν το αγόρι μου έχει σχέση ή όχι!

Τεσπα, δεν είναι σπαστικό να θές να κοιμηθείς και με το που σε παίρνει γλυκά ο ύπνος να σε ξυπνάει το σκυλί της από πάνω???
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 01:02, 04-06-06:

...να θέλεις να στείλεις ένα sms και να μην έχει κάρτα? (κλασσικά πράγματα )
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 01:10, 04-06-06:

Να έχεις ξαπλώσει, να είσαι έτοιμος να κοιμηθείς και να ακους τον ήχο από ένα μικρό, γλυκό, χαριτωμένο κουνουπάκι ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΣΟΥ?
Παράθεση

Nikos -S-

Νεοφερμένος

Ο Nikos -S- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Nikos -S- έγραψε: στις 01:21, 04-06-06:

Η το να εισαι νυχτερινος στη δουλεια να γυρνας σπιτι λιωμα στην κουραση για υπνο κ τα 4 μικρα διαβολια που η μανα μου αποκαλει "τα αδερφια σου!" να πλακωνωνται στο ξυλο μεταξυ τους και να μην ακουν τις εκλησεις σου για ησηχια...
(Connection with Cairo in progress, please stand by......tout tout)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια