Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,984 μέλη και 2,479,055 μηνύματα σε 78,961 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 460 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Παλέρμο #36 - The Movie Project Game

foreverfreak (Βαγγελας)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε: στις 23:35, 29-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
λοιπον δεν ξερω ακομη η himela ισως γιατι ψηφιζει για πολυ ασχετο λογο αλλα θα αποφασισω μεταα
Μπα, μην την παρεξηγεις... Εχουμε μια προσωπικη κοντριτσα, γι'αυτο με ψηφισε!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 23:36, 29-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από blue_butterfly
Μπα δε γνωρίζω αλλά αν με δολοφονήσουν στην αρχή αυτός θα είναι ο δολοφόνος, να το ξέρετε.
Παροιμοίως!

Υ.Γ. Ντάξει, πολύ τρολλάραμε.

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 23:36, 29-12-11:

Απέκτησα και παρατσούκλι; Ρομπέν; χαχαχαχα ωραιαα
1

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,748 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 23:44, 29-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
Απέκτησα και παρατσούκλι; Ρομπέν; χαχαχαχα ωραιαα
οφφ : ρεε τι τελειο ονομα για το παιδι σου ρομπεν να το πειτε
1

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 23:46, 29-12-11:

Καλησπέρα και από εμένα!
Εύχομαι να έχουμε ένα απολαυστικό παιχνίδι! Πολλά μπράβο στη ΣΕ για την ωραία ιδέα!
1

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,076 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 23:47, 29-12-11:

Σαν πολύ καφετέρια δεν το έχουμε κάνει ;

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 23:48, 29-12-11:

off:

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 23:48, 29-12-11:

θες να βρεις το θυμα σου ε;

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,748 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 23:51, 29-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από dimijim
off:
εχει και μανα το παιδι

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 23:53, 29-12-11:

off:

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,243 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 23:53, 29-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από dimijim
off:
off:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,076 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 23:54, 29-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
θες να βρεις το θυμα σου ε;
Σε μένα το είπες ;

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

O dimijim έγραψε: στις 23:55, 29-12-11:

off:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 23:57, 29-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από blue_butterfly
off:
ντοντ γουορυ υπαρχουν παντα φιλοτιμοι κουμπαροι και κουμπαρες που θα αναλαβουν τα ατυχα ορφανα
1

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 00:03, 30-12-11:

Ρε τι το κάναμε εδώ;; Αμέρικαν μπαρ; 8) Κουβεντούλα στα ανάλογα threads, μη μου καμουφλάρετε τα οφ με spoilers!

ΥΓ: Ωραία ιδέα.
4

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

O dimijim έγραψε: στις 00:04, 30-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Ρε τι το κάναμε εδώ;; Αμέρικαν μπαρ; 8) Κουβεντούλα στα ανάλογα threads, μη μου καμουφλάρετε τα οφ με spoilers!

ΥΓ: Ωραία ιδέα.
Επειδη βλεπω πολυ ησυχια, θελεις να τσακωθουμε εμεις μπας και δωσουμε το παράδειγμα και στους παίχτες;

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,243 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 00:06, 30-12-11:

Έλα, έλα έχω όρεξη να τσακωθώ ποιος θέλει; Τασούλη μωρό μου όταν επιστρέψεις τσακωνόμαστε; Μουαχαχα

foreverfreak (Βαγγελας)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε: στις 00:32, 30-12-11:

Παιδιακια χαιρετω, παω για υπνο, γιατι ειμαι πτωμα απο το ταξιδι!!
Οταν θυμηθουν και οι αλλοι να γραψουν τιποτα, θα επιστρεψω με σχολιασμο... Η ψηφος βεβαια δεν αλλαζει, στον πρωτο νγυρο την παιρνει δικαιωματικα η Himela!!
Καληνυχτα...

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 00:36, 30-12-11:

Xαιρετω και εγω την παρεα του Παλερμο
ελπιζω και αυτο το παιχνιδι να το κερδισουμε οι πολιτες οπως το προηγουμενο των διακοπων...ριρικα γιατι κατι μου βρωμαει στο ποστ σου? μηπως επιτελους σου δοθηκε η ευκαιρια να εισαι δολοφονος για να με σκοτωσεις οπως εκανα παλια?

maria.... (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 1,462 μηνύματα.

H maria.... έγραψε: στις 00:42, 30-12-11:

Χαιρετώ και εγώ την παρέα του Παλέρμου !
Άντε καλό παιχνίδι να έχουμε.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος