Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,231 μηνύματα σε 78,931 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 504 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Παλέρμο Extreme

Πότε σας βολεύει να ξεκινήσει το Παλέρμο Extreme;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 15)
19 Σεπτεμβρίου
3
20,00%
26 Σεπτεμβρίου
3
20,00%
3 Οκτωβρίου
9
60,00%

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 18:55, 05-09-11:

Αποσύρρομαι για τους άνωθεν λόγους.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 19:05, 05-09-11:

Παίκτες:
  1. fockos
  2. pure_seduction
  3. Chemwizard
  4. Kwstac
  5. intifada
  6. αδαμαντια52071 (?)
  7. Drama Prinzessin
  8. Alchemist
  9. CiNeFiL
  10. maria_lulu
  11. Τάσος97
  12. Σπυρακος (^^)
  13. γιολαντα53448
  14. Tsiyo
  15. εσύ;

ΣΕ:
  1. dannaros
  2. zoitca
  3. Himela
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Eileen : 05-09-11 στις 20:44.

intifada

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O intifada έγραψε: στις 11:46, 06-09-11:

Παιδιά και εγώ τώρα που θα αρχίσουν τα σχολεία είναι αυτονόητο ότι θα μπαίνω μετά τις 3 το μεσημέρι και πιστεύω το ίδιο ισχύει για όλους τους μαθητές.
Για αυτό τον λόγο παρακαλώ την Σ.Ε. να φτιάξει το πρόγραμμα με τις δολοφονίες κ.τ.λ. σύμφωνα με τις υποχρέωσεις των μαθητών και των φοιτητών.
Ελπίζω να γίνομαι κατανοητός.

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 12:00, 06-09-11:

Λέω να μην αλλάξω την ώρα δολοφονίας. Ούτως ή άλλως, οι δολοφόνοι δολοφονούν την νύκτα (τότε θα μας λένε το θύμα τους). Τότε μπορείτε να ψηφίσετε σε περίπτωση που πιστεύετε ότι θα δολοφονηθείτε και να μπαίνετε μετά τις μία. Να δείτε τι έγινε και να συνεχίσετε το παιχνίδι. Έτσι δεν θα μετατοπιστεί ούτε η ώρα της ψηφοφορίας, οπότε θα έχετε άπλετο χρόνο μετά την ψηφοφορία να συζητήσετε αυτά που θα συζητούσατε πρωί... Εκτός και αν θέλετε να μετακινήσουμε την ανακοίνωση της δολοφονίας στις 3 ή 4. Αλλά θα πρέπει να συμφωνήσουν οι περισσότεροι...
3
1

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 12:09, 06-09-11:

Λοιπόν εγώ λέω στο ποστ του dannaros που ειναι από επάνω όσοι θέλουν να μετακινηθεί η ώρα να βάλουν θετική ψήφο και όσοι ΔΕ θέλουν να μετακινηθεί η ώρα να βάλουν αρνητική. Ξεκινάω εγω και βάζω αρνητικη.

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 18:25, 06-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
Λοιπόν εγώ λέω στο ποστ του dannaros που ειναι από επάνω όσοι θέλουν να μετακινηθεί η ώρα να βάλουν θετική ψήφο και όσοι ΔΕ θέλουν να μετακινηθεί η ώρα να βάλουν αρνητική. Ξεκινάω εγω και βάζω αρνητικη.
ρε φίλε γιατί δεν είπες το αντίθετο? όποιος θέλει να μετακινηθεί η ώρα να μου βάλει αρνητική. ακόμα και εγώ τώρα θέλω να μου βάλω -1... δεν το αντέχω αυτό το -3

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υδραυλικός . Έχει γράψει 1,006 μηνύματα.

O Φώτης09 Πφφ έγραψε: στις 22:41, 06-09-11:

ποια ειναι η ωρα δολοφονιας ρε παιδια;; γτ εχουμε και εμεις υποχρεωσεις!
1

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 23:30, 06-09-11:

Οι ώρες θα μείνουν ως έχουν... στις 1 μ.μ. να ξέρετε ότι απλά γίνεται η ανακοίνωση των δολοφονιών που διεπράχθησαν την νύχτα 8μ.μ.-3π.μ.

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υδραυλικός . Έχει γράψει 1,006 μηνύματα.

O Φώτης09 Πφφ έγραψε: στις 23:33, 06-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από dannaros
Οι ώρες θα μείνουν ως έχουν... στις 1 μ.μ. να ξέρετε ότι απλά γίνεται η ανακοίνωση των δολοφονιών που διεπράχθησαν την νύχτα 8μ.μ.-3π.μ.
και να φανταστεις εγω τετοια ωρα ξυπναω....το πρωτο που θα βλεπω ειναι ομορφες ειδησεις...

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 23:37, 06-09-11:

συνεχίζετε να βαθμολογείτε το παραπάνω μήνυμα μου αν θέλετε αλλαγή ώρας

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

O Φώτης09 Πφφ έγραψε: στις 23:42, 06-09-11:

εεεεε στοπ! εγω μπερδευομαι...! γτ δεν τα γραφεις με ωρα ηλεκτρονικη...και βαζεις μμ και πμ;;; εννοεις 20:00 με 03:00?

Λέω να μην αλλάξω την ώρα δολοφονίας. Ούτως ή άλλως, οι δολοφόνοι δολοφονούν την νύκτα (τότε θα μας λένε το θύμα τους). Τότε μπορείτε να ψηφίσετε σε περίπτωση που πιστεύετε ότι θα δολοφονηθείτε και να μπαίνετε μετά τις μία. Να δείτε τι έγινε και να συνεχίσετε το παιχνίδι. Έτσι δεν θα μετατοπιστεί ούτε η ώρα της ψηφοφορίας, οπότε θα έχετε άπλετο χρόνο μετά την ψηφοφορία να συζητήσετε αυτά που θα συζητούσατε πρωί... Εκτός και αν θέλετε να μετακινήσουμε την ανακοίνωση της δολοφονίας στις 3 ή 4. Αλλά θα πρέπει να συμφωνήσουν οι περισσότεροι...
τι 3 ή 4;;;; το μεσημερι;;; δηλ 15:00 και 16:00 εγω τετοιες ωρες λειπω απο το σπιτι!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Catalyst : 07-09-11 στις 00:09. Αιτία: Συγχώνευση Μηνυμάτων.
1

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 23:46, 06-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από γιολαντα53448
εεεεε στοπ! εγω μπερδευομαι...! γτ δεν τα γραφεις με ωρα ηλεκτρονικη...και βαζεις μμ και πμ;;; εννοεις 20:00 με 03:00?
ναι... και εννοώ 13:00 το πρωί γίνονται οι ανακοινώσεις...

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 08:40, 07-09-11:

ρε φίλε γιατί δεν είπες το αντίθετο? όποιος θέλει να μετακινηθεί η ώρα να μου βάλει αρνητική. ακόμα και εγώ τώρα θέλω να μου βάλω -1... δεν το αντέχω αυτό το -3
χαχαχαχαχαχαχαχαχ!! έλα είναι στο -2 τώρα
ναι... και εννοώ 13:00 το πρωί γίνονται οι ανακοινώσεις...
μεσήμερί είναι καλέ

intifada

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O intifada έγραψε: στις 22:56, 07-09-11:

Πόσοι παίχτες χρειάζονται ακόμα για να αρχίσει το παιχνίδι????????
Πιστεύω πως καλό θα ήταν να ενημερώσουμε τους παίχτες από τα προηγούμενα Παλέρμο μήπως ενδιαφέρονται να δηλώσουν συμμετοχή
έτσι ώστε να καλυφθούν πιο γρήγορα οι κενές θέσεις, το παιχνίδι να αρχίσει πιο νωρίς και τέλος για να έχουμε και έμπυρους παίκτες στο παιχνίδι.

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 08:21, 08-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από intifada
Πόσοι παίχτες χρειάζονται ακόμα για να αρχίσει το παιχνίδι????????
Πιστεύω πως καλό θα ήταν να ενημερώσουμε τους παίχτες από τα προηγούμενα Παλέρμο μήπως ενδιαφέρονται να δηλώσουν συμμετοχή
έτσι ώστε να καλυφθούν πιο γρήγορα οι κενές θέσεις, το παιχνίδι να αρχίσει πιο νωρίς και τέλος για να έχουμε και έμπυρους παίκτες στο παιχνίδι.
δεν υπάρχει πρόβλημα σε αυτό που λες γιατί το Παλέρμο εξτριμ δε μοιάζει ιδιαίτερα του απλού Παλέρμο

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 10:38, 08-09-11:

θελω να παιξω κι εγω!!!!!

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,781 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 10:54, 08-09-11:

Παίκτες:
  1. fockos
  2. pure_seduction
  3. Chemwizard
  4. Kwstac
  5. intifada
  6. αδαμαντια52071 (?)
  7. Drama Prinzessin
  8. Alchemist
  9. CiNeFiL
  10. maria_lulu
  11. Τάσος97
  12. Σπυρακος (^^)
  13. γιολαντα53448
  14. Tsiyo
  15. stefanos...
  16. εσύ;
ΣΕ:
  1. dannaros
  2. zoitca
  3. Himela

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,781 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 10:59, 08-09-11:

Θα παρακαλούσα ειδικά όσους έχουν δηλώσει συμμετοχή, αλλά και αυτούς που σκέφτονται να παίξουν, να διαβάσουν πολύ καλά τους κανόνες του παιχνιδιού καθώς έχουν γίνει κάποιες αλλαγές. Για οποιαδήποτε απορία έχετε γράψτε μας εδώ και θα σας απαντήσουμε. Από κει και πέρα θέλω να θυμάστε οτι πριν αρχίσει το παιχνίδι όλοι οι παίκτες θα δηλώσουν οτι θα μπορούν να παίζουν και να συμμετέχουν κάποιο σεβαστό ποσοστό της ημέρας.

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 13:11, 08-09-11:

Αποσύρω κι εγώ την συμμετοχή μου για προσωπικούς λόγους.

Θα σας παρακολουθώ όμως, καλά να περάσετε.

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 13:18, 08-09-11:

Παίκτες:
  1. fockos
  2. pure_seduction
  3. Chemwizard
  4. Kwstac
  5. intifada
  6. αδαμαντια52071 (?)
  7. Alchemist
  8. CiNeFiL
  9. maria_lulu
  10. Τάσος97
  11. Σπυρακος (^^)
  12. γιολαντα53448
  13. Tsiyo
  14. stefanos...
  15. εσύ;
ΣΕ:
  1. dannaros
  2. zoitca
  3. Himela

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια