Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,984 μέλη και 2,479,054 μηνύματα σε 78,960 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 294 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)
fantasmenos
4
33,33%
foreverfreak
6
50,00%
Είμαι ΣΕ!!!
2
16,67%

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 01:28, 07-07-11:

Γκρρ, αν δε δούμε καμιά ψήφο έτσι όπως τις γράφετε, δε θα φταίμε, νταξ;

Λίστα για Πέμπτη 07/07/2011
  1. Alchemist
  2. Bill_Slayer
  3. bluestas95
  4. Chris1993
  5. _elena_ - papas
  6. elenaki_arnea08 - papas
  7. fantasmenos - jj!
  8. foreverfreak - Chris1993
  9. JaneWin - bluestas95
  10. jj!
  11. Κλεοπάτρα^^ - theodora
  12. maria_lulu
  13. MAYROULIS - vaios13
  14. papas
  15. Πατρεύς
  16. soter
  17. theodora
  18. tsarachaf
  19. vaios13
  20. Wild_Boy

Ψήφοι
2 papas
1 bluestas95
1 Chris1993
1 jj!
1 theodora
1 vaios13

Πέμπτη δε θα μάθετε καμία ιδιότητα για να σκάσετε.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MissKit : 07-07-11 στις 01:49.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

papas

Διακεκριμένο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,781 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 01:29, 07-07-11:

Τωρα να φανταστω οτι σε χαλασε η αυτοθυσια μου,ε; Νομιζα οτι δεν θα το σχολιαζες...

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 01:30, 07-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από papas
Αν θες,ψηφισε με και στειλε με στον ταφο...Δεν εχω προβλημα.Εξαλλου,αν δεν βγω στην ψηφοφορια,θα βγω στην δολοφονια.
Τέτοιες ἀπεγνωσμένες προσπάθειες νὰ πείσουν γιὰ τὴν ἀθῳότητά τους τὶς κάνουν συνήθως αὐτοὶ οἱ ὁποῖοι δὲν εἶναι καὶ τόσο ἀθῷες περιστερές. Ἵσως εἶναι καὶ προσπάθεια να χρησιμοποιηθῇ τὸ τέχνασμα τῆς ἀντίστροφης ψυχολογίας. Αὐτὸ βέβαια δὲν εἶναι ἀπαραίτητα ἐνοχοποιητικὸ στοιχεῖο ἀλλὰ καλὸ εἶναι νὰ τὸ ἔχουμε ὑπ' ὄψιν μας καὶ γιὰ τὴ συνέχεια τοῦ παιχνιδιοῦ...

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 01:31, 07-07-11:

Τωρα να φανταστω οτι σε χαλασε η αυτοθυσια μου,ε;
Ποια αυτοθυσία;;
Δεν είναι στο χέρι σου το να βγεις...

Οπότε ρωτάω γιατί πιστεύεις ότι θα σε βγάλουν με κάποιο τρόπο;;

papas

Διακεκριμένο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,781 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 01:33, 07-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς
Τέτοιες ἀπεγνωσμένες προσπάθειες νὰ πείσουν γιὰ τὴν ἀθῳότητά τους τὶς κάνουν συνήθως αὐτοὶ οἱ ὁποῖοι δὲν εἶναι καὶ τόσο ἀθῷες περιστερές. Ἵσως εἶναι καὶ προσπάθεια να χρησιμοποιηθῇ τὸ τέχνασμα τῆς ἀντίστροφης ψυχολογίας. Αὐτὸ βέβαια δὲν εἶναι ἀπαραίτητα ἐνοχοποιητικὸ στοιχεῖο ἀλλὰ καλὸ εἶναι νὰ τὸ ἔχουμε ὑπ' ὄψιν μας καὶ γιὰ τὴ συνέχεια τοῦ παιχνιδιοῦ...
Δεν θα το ελεγα.Διοτι,αν δεν ημουν αθωα περιστερα,δεν θα ποσταρα τπτ ή θα καθομουν να κατηγορησω εμμεσα ενα ατομο,οπως κανουν καποιοι χρηστες απο εδω.

Εσυ φαινεται να το παιζεις πολυ ''ουδετερος'' παρατηρητης.Πως και ετσι;

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Ποια αυτοθυσία;;
Δεν είναι στο χέρι σου το να βγεις...

Οπότε ρωτάω γιατί πιστεύεις ότι θα σε βγάλουν με κάποιο τρόπο;;
Γιατι,πολυ απλα,εχω ''μεγαλο'' στομα και σ'εχω λιωσει στις κατηγοριες...ΠΟΥ ΣΑΙ ΕΛΕΝΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙΣ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΣΟΥ,ΟΕΟ;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MissKit : 08-07-11 στις 20:28. Αιτία: Συγχώνευση μηνυμάτων

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 01:38, 07-07-11:

Γιατι,πολυ απλα,εχω ''μεγαλο'' στομα και σ'εχω λιωσει στις κατηγοριες...ΠΟΥ ΣΑΙ ΕΛΕΝΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙΣ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΣΟΥ,ΟΕΟ;
Ναι μ' έχεις λιώσει... Βλέπεις ότι δεν σε παίρνει κανείς ιδιαίτερα στα σοβαρά... Ούτε καν εγώ για να σε κατηγορήσω, μαν...

Καλά πάντως, για τόσο χαζό μ' έχεις;; Θα ήμουν δολοφόνος και θα σε σκότωνα στην πρώτη ευκαιρία, ενώ με κατηγορείς έτσι;;

Bill_1992 (Βασίλης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 01:38, 07-07-11:

Μπήκα να πω ένα γεια..πολύ μιλάτε και με μπερδεύετε.Δεν έχω καταλήξει κάπου.
Α,βασικά κατέληξα τι θα κάνω..
1
1

papas

Διακεκριμένο μέλος

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 01:40, 07-07-11:

Ναι μ' έχεις λιώσει... Βλέπεις ότι δεν σε παίρνει κανείς ιδιαίτερα στα σοβαρά... Ούτε καν εγώ για να σε κατηγορήσω, μαν...

Καλά πάντως, για τόσο χαζό μ' έχεις;; Θα ήμουν δολοφόνος και θα σε σκότωνα στην πρώτη ευκαιρία, ενώ με κατηγορείς έτσι;;
Μα,εννοειται πως δεν θα με σκοτωσεις τωρα,αλλα στην 2η ή 3η δολοφονια...

Ποσο λατρευω τον συλλογισμο σου...Ο παπας μου την λεει συνεχως,ο παπας με θεωρει δολοφονο,οποτε ας τον βγαλω τρελο για να σωσω το τομαρι μου.

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 01:40, 07-07-11:

Δεν θα το ελεγα.Διοτι,αν δεν ημουν αθωα περιστερα,δεν θα ποσταρα τπτ ή θα καθομουν να κατηγορησω εμμεσα ενα ατομο,οπως κανουν καποιοι χρηστες απο εδω.

Εσυ φαινεται να το παιζεις πολυ ''ουδετερος'' παρατηρητης.Πως και ετσι;
Αὐτὴ ἡ αἴσθηση ἴσως δίνεται ἐπειδὴ ἔχω πολὺ καιρὸ νὰ παίξω τὸ παιχνίδι καὶ μὲ τὴ συντριπτικὴ πλειοψηφία τῶν συμμετεχόντων παίζω γιὰ πρώτη φορὰ ὁπότε δὲν ἔχω προηγούμενα. Σὲ αὐτὸ ἴσως ὀφείλεται ὁ κάπως «ἀντικειμενικός» τόνος τῶν γραφομένων μου...

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 01:41, 07-07-11:

Wtf. Δεν παλεύεσαι.

Σε ψηφίζω γιατί μου έσπασες τα νεύρα έτσι. Λές ανακρίβειες.
Μπαίνεις χωρίς να έχεις μελετήσει ούτε τα βασικά. Λές ότι να'ναι. Αγνοείς και παρερμηνεύεις τις συζητήσεις μας.
Ακόμα και ρόλο να μην έχεις,και τίποτα να μην είσαι,με αποπροσανατολίζεις πάρα πολύ.

Aλλάξτε την ψήφο μου.

papas.-

papas

Διακεκριμένο μέλος

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 01:43, 07-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από _elena_
Wtf. Δεν παλεύεσαι.

Μπαίνεις χωρίς να έχεις μελετήσει ούτε τα βασικά. Λές ότι να'ναι. Αγνοείς και παρερμηνεύεις τις συζητήσεις μας.
Ακόμα και ρόλο να μην έχεις,και τίποτα να μην είσαι,με αποπροσανατολίζεις πάρα πολύ.

Aλλάξτε την ψήφο μου.

papas.-
Και 2ο ατομο που με βγαζει τρελο ^^.Και μετα θες να πιστεψουμε οτι εσυ δεν συνεργαζεσαι με τον τσαρα ε;

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 01:44, 07-07-11:

Μα,εννοειται πως δεν θα με σκοτωσεις τωρα,αλλα στην 2η ή 3η δολοφονια...

Ποσο λατρευω τον συλλογισμο σου...Ο παπας μου την λεει συνεχως,ο παπας με θεωρει δολοφονο,οποτε ας τον βγαλω τρελο για να σωσω το τομαρι μου.
Πες μου ποια μέρα προτιμάς μόνο, να τα κανονίσουμε...Δευτέρα ή Τρίτη;;

Κι εγώ λατρεύω τους συλλογισμούς μου, αλλά τουλάχιστον εγώ τους καταλάβαίνω κιόλας...

Αλήθεια, επειδή το 'χω απορία... Είναι πάπας ή παπάς;;
2

papas

Διακεκριμένο μέλος

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 01:50, 07-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από _elena_
Μονη σου τα εσπασες,οχι εγω!
Αν ησουν πολιτης,θα ''εγραφες'' οτι ελεγα και θα σκεφτοσουνα πιο ψυχραιμα.Αλλα,βλεπω οτι εισαι πολυ επιθετικη απεναντι μου,χρησιμοποιοντας αβασιμα επιχειρηματα.Και η επιθετικοτητα,ειναι δειγμα ενοχης (αμυντικος μηχανικος,για να ειμαστε πιο ακριβεις)

foreverfreak (Βαγγελας)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε: στις 01:58, 07-07-11:

Το εκανες,ομως.Κατηγορησες τον Κρις,και ολοι ξερουμε οτι ο Κρις εχει δυνατη επιχειρηματολογια...Αν,πραγματι,εισαι δολοφονος,σε συμφερει να βγει ο Κρις,για να παιξεις με τα ''αδυναμα'' ατομα.
To γεγονος οτι παρακολουθω το thread της 3ης Λυκειου, δε σημαινει πως εξεταζω ενδελεχως και τα γραφομενα του Chris1993... Eπισης, αν δεν κανεις ουσιαστικη συζητηση με καποιον, δε μπορεις να καταλαβεις αν εχει δυνατη επιχειρηματολογια!! Τελος, αν ημουνα δολοφονος, θα προτιμουσα να βγαλω οντως καποιο δυνατο αντιπαλο και οχι τον Chris που δεν εχω ιδεα τι καπνο φουμαρει!! Συγκεντρωσου papa!!

Αρχική Δημοσίευση από elenaki_arnea08
κι επειδή λατρεύω το Παλέρμο για τα ατέλειωτα τρολ να πω ότι:
1) λατρεύουμε σεντόνια Θεοδώρας, σε συνδιασμό όμως με Μυρσίνης
2) Κωνσταντίνε ξέχασα να σου πω ότι σε είδα την Κυριακή 26/6 και ώρα 19:40 στην Αίνου, αν δε κάνω λάθος, να κάνεις ποδήλατο!!

ευχαριστώ!!
Ναι, εγω πρεπει να ημουνα αυτος!! Πηρα ποδηλατο... Γιατι δε φωναξες "ψηλε, ξανθε, ομορφε" να σταματησω??
1

papas

Διακεκριμένο μέλος

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 02:05, 07-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από foreverfreak
To γεγονος οτι παρακολουθω το thread της 3ης Λυκειου, δε σημαινει πως εξεταζω ενδελεχως και τα γραφομενα του Chris1993... Eπισης, αν δεν κανεις ουσιαστικη συζητηση με καποιον, δε μπορεις να καταλαβεις αν εχει δυνατη επιχειρηματολογια!! Τελος, αν ημουνα δολοφονος, θα προτιμουσα να βγαλω οντως καποιο δυνατο αντιπαλο και οχι τον Chris που δεν εχω ιδεα τι καπνο φουμαρει!! Συγκεντρωσου papa!!

Ναι, εγω πρεπει να ημουνα αυτος!! Πηρα ποδηλατο... Γιατι δε φωναξες "ψηλε, ξανθε, ομορφε" να σταματησω??
Μου επιτηθεσαι ενω δεν εχεις δει και τα προηγουμενα σχολια της Ελενας και του Τσαρα....Ενδιαφερον!

foreverfreak (Βαγγελας)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε: στις 02:18, 07-07-11:

Μου επιτηθεσαι ενω δεν εχεις δει και τα προηγουμενα σχολια της Ελενας και του Τσαρα....Ενδιαφερον!
1oν: Δεν καταλαβα ακριβως τι θες να πεις...
2ον: Ειναι ολαφανερο οτι δε σου κανω επιθεση!! Ειδες πουθενα να σε κατηγορω?? Γιατι επιμενεις να βλεπεις παντου φαντασματα?? Ξυπνα papaaaaaaaa!!
3oν: Εχω διαβασει τα σχολια ολων σας (ετσι και αλλιως καθομαι και λιωνω στο σπιτι), οποτε δεν καταλαβαινω που το πας!!
1

papas

Διακεκριμένο μέλος

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 02:23, 07-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από foreverfreak
1oν: Δεν καταλαβα ακριβως τι θες να πεις...
2ον: Ειναι ολαφανερο οτι δε σου κανω επιθεση!! Ειδες πουθενα να σε κατηγορω?? Γιατι επιμενεις να βλεπεις παντου φαντασματα?? Ξυπνα papaaaaaaaa!!

3oν: Εχω διαβασει τα σχολια ολων σας (ετσι και αλλιως καθομαι και λιωνω στο σπιτι), οποτε δεν καταλαβαινω που το πας!!
1ον : δεν φταιω εγω,αν το παιζεις αθωα περιστερα,ολη την ωρα.
2ον : Εσυ και οι αλλοι 2,ειστε οι μοναδικοι που δημιουργειται φαντασματα γυρω απο μενα.Πως και ετσι;

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 02:24, 07-07-11:

2ον : Εσυ και οι αλλοι 2,ειστε οι μοναδικοι που δημιουργειται φαντασματα γυρω απο μενα.Πως και ετσι;
Κανείς δεν δημιουργεί φαντάσματα γύρω σου dude... Εσύ κατηγορείς τους πάντες και τα πάντα...

papas

Διακεκριμένο μέλος

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 02:29, 07-07-11:

Κανείς δεν δημιουργεί φαντάσματα γύρω σου dude... Εσύ κατηγορείς τους πάντες και τα πάντα...
Φαινεται,ε;

Αν,πραγματι,κατηγορω τους παντες,γιατι εσεις οι 3 πατε να βγαλετε την ουρα σας απ'εξω;

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 02:31, 07-07-11:

Φαινεται,ε;

Αν,πραγματι,κατηγορω τους παντες,γιατι εσεις οι 3 πατε να βγαλετε την ουρα σας απ'εξω;
'Αμα σε κατηγορούσα εγώ, δεν θα προσπαθούσες να μου δείξεις ότι δεν έχω δίκιο;;

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Παλέρμο #31 - The Game - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 828 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-02-11 στις 22:06.
    • Παλέρμο #28-The Game - Από love_angel
      Το θέμα έχει λάβει 416 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-09-10 στις 23:15.
    • Παλέρμο #22 - The Game - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 207 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-01-10 στις 14:22.
    • Παλέρμο #21 - The Game - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 376 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-10-09 στις 00:25.
    • Παλέρμο #20 - The Game - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 541 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-09-09 στις 21:01.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα