Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,984 μέλη και 2,479,053 μηνύματα σε 78,960 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 130 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Παλέρμο #28

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 23:12, 02-09-10:

μεσα

αλλα δεν ειναι αναγκαστικο να μπειτε τωρα! μολις τωρα τελιωσε το 27!
απλως εγω το ανοιξα για να ειμαι πρωτη!

ευχαριστω!
3
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 01:25, 03-09-10:

Καλή μου, καταλαβαίνω την έντονη επιθυμία σου να παίξεις Παλέρμο και εγώ έτσι ενθουσιασμένη ήμουν...
Αλλά βλέπεις ότι μόλις τώρα τελείωσε ένα Παλέρμο που δεν πήγε καλά και είχαμε διάφορα θέματα.
Κατ' εμέ δεν είναι συνετό να ανοίξεις ΤΩΡΑ αυτό το θέμα. Άφησε να περάσει λίγος καιρός, να χωνευτούν κάποια πράγματα που πρέπει να αλλάξουν
και από εκεί και πέρα αν κάποιοι θέλουν να παίξουν, θα παίξουν.

Πριν καλά καλά τελειώσει ένα Παλέρμο,πάτε και ανοίγετε άλλο θέμα. Αμ δεν δουλεύει έτσι το πράγμα, για αυτό τα τελευταία Παλέρμο δεν είναι τόσο καλά όσο τα προηγούμενα....

Ηρεμία λίγο...
Εδώ είμαστε, δεν φεύγουμε!

Υ.Γ: δεν σου έβαλα εγώ αρνητική..
3

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 01:34, 03-09-10:

Μην ανησυχείς και έχουν φροντίσει άλλοι για τις δικές μου αρνητικές ψήφους....

Το θέμα είναι ότι βιάζεσαι πολύ καλή μου, εγώ αυτό προσπαθώ να σου πω...

Φυσικά και το θέμα είναι εδώ, και δεν φεύγει.. Αλλά αφού βλέπεις πως τέλειωσε το προηγούμενο Παλέρμο, γιατί να το ανοίξεις από τόσο νωρίς????

Εγώ το λέω ευθέως αν δεν αλλάξουν ΠΟΛΛΟΙ τακτικές, δεν παίζω...
Δεν θα ξενερώνω εγώ επειδή κάποιοι δεν ξέρουν να παίζουν....
΄Και λυπάμαι πολύ που έφτασα σε σημείο να πω κάτι τέτοιο...

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 01:37, 03-09-10:

δεν καταλαβα πως τελιωσε αυτο το παλερμο... ποιος το διακοψε τοσο βιαια? για ποιο λογο? γιατι?

μια χαρα ηταν μεχρι που κατι εγινε με το τελευταιο δολοφονο..... δεν καταλαβα τι εγινε ομως...

Τιμώμενο Μέλος

H Eileen έγραψε: στις 01:39, 03-09-10:

Από αυτά που έχω εγώ καταλάβει ήταν ότι επειδή υπονοήθηκε θέμα ... διαρροής αποκαλύφθηκαν οι δολοφόνοι και τελείωσε το παιχνίδι.. Καλύτερα θα ήταν όμως, αν θέλεις περισσότερες και πιο ακριβής λεπτομέρειες να μιλήσεις με τον Φόκο.
Εκείνος σίγουρα γνωρίζει παραπάνω!

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 01:40, 03-09-10:

μαλλον...

elenaki92

Δραστήριο Μέλος

H elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε: στις 01:53, 03-09-10:

Για όποτε ξεκινήσει το επόμενο Παλέρμο πιστεύω πως θα μπορέσω να παίξω, διότι ακόμη δε ξέρω πότε θα ξεκινήσει η σχολή μου...

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 02:08, 03-09-10:

Μιας και από ότι κατάλαβα μάλλον στο Παλέρμο 27 έγιναν παρόμοιες ανοησίες με το Παλέρμο 26 ας βάλω και εγώ συμμετοχή για να δω επιτέλους πως παίζουν οι άισκουλίτες το παιχνίδι. Στο 26 απογοητεύτηκα αλλά στο 28 προβλέπω καλύτερο παιχνίδι

Θα διασκεδάσουμε στο 28 trust me...
1

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 02:08, 03-09-10:

θα κανω σε εγω σε αυτο το παιχνιδι. και αν αντιληφθω οπιοαδηποτε κλεψια θα κανω ρεζιλι τους κατηγορουμενους και θα παραιτηθω.
3

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 12:15, 03-09-10:

Βασικα το προβληματακι μας ηταν με παικτες που εφυγαν απο το παιχνιδι και εγιναν ΣΕ...

Τεσπα... Μεσα κι γω... Αλλα να περιμενουμε λιγο... Το 27 ηταν κανονικα να ειχε αρχισει προχθες...

Τιμώμενο Μέλος

H Eileen έγραψε: στις 12:25, 03-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από fantasmenos
Μιας και από ότι κατάλαβα μάλλον στο Παλέρμο 27 έγιναν παρόμοιες ανοησίες με το Παλέρμο 26 ας βάλω και εγώ συμμετοχή για να δω επιτέλους πως παίζουν οι άισκουλίτες το παιχνίδι. Στο 26 απογοητεύτηκα αλλά στο 28 προβλέπω καλύτερο παιχνίδι

Θέλω πολύ να ξαναπαίξω μαζί σου δάσκαλε!!!

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
θα κανω σε εγω σε αυτο το παιχνιδι. και αν αντιληφθω οπιοαδηποτε κλεψια θα κανω ρεζιλι τους κατηγορουμενους και θα παραιτηθω.
LOVE IS IN THE AIR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τώρα θέλω και εγώ!
1

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,255 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 12:34, 03-09-10:

Εγώ θα..... σκεφτώ και θα σας πω!!

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 13:15, 03-09-10:

και εγώ μέσα είμαι!

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 13:24, 03-09-10:

αν δεν τελιωενε το παιχνιδι ετσι θα ησουν νεξρη τωρα!
1

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 14:21, 03-09-10:

1.Κλεοπάτρα
2.z0itCa
3.fantasmenos
4. marialuluf1
5. tsarachaf
6. elenaki_arnea08

εσυ?
1

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,151 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 15:39, 03-09-10:

Στο επόμενο παλέρμο το ποιος είναι ποιος θα το ξέρω μόνο εγώ και η love angel (1 ischoolitis - 1 στεκίτισσα) .... Όποιος άλλος θέλει να μπει ΣΕ μπορεί να μπει να μετράει τις ψήφους όταν λύπoυμε και μόλις μπαίνουμε θα ανακοινώνουμε τις ιδιότητες... Αναγκαστικά πρέπει να γίνει κάτι τέτοιο για να μην υπάρχει αμφισβήτηση των αποτελεσμάτων. Τώρα pm ή συζητήσεις στο chat και δημιουργία κλικών μεταξύ των παιχτών δεν μπορούν να απαγορευθούν.

Στο 26 διαρροή αποτελεσμάτων από την ΣΕ δεν υπήρχαν... Οι παίχτες μεταξύ τους μπορούν να λένε ότι θέλουν, να αποκαλύπτουν την ιδιότητα τους σε άλλους ή και να μπλοφάρουν. Στο παλέρμο όλα επιτρέπονται....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 03-09-10 στις 15:51. Αιτία: Δεν είδα ότι η love ήταν ΣΕ
4
1

mariza_93

Δραστήριο Μέλος

H mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H mariza_93 Εγω κ συ εσυ κ γω μονοι πανω στην γη.... έγραψε: στις 15:42, 03-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από fantasmenos

πως παιζουν οι αισκουλιτες το παιχνιδι?
ο καθενας παιζει διαφορετικα! δεν εχουμε κατι κοινο!

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,850 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 15:50, 03-09-10:

Οταν μου πει η Ολγα οκ ειμαι κι εγώ μεσα(Αθήνα είπαμε ετσι?)Ελπιζω να διασκεδάσουμε όμως,καινα αφήσουμε για μια φορά μεμψιμοιρίες.παράπονα και μπηχτες στην ακρη.Καθενας θέλει να νικήσει,και χρησιμοποιεί οποιαδήποτε-θεμιτά-μέσα κρινει ο ίδιος.
3
1

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 17:21, 03-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Chemwizard
Οταν μου πει η Ολγα οκ ειμαι κι εγώ μεσα(Αθήνα είπαμε ετσι?)Ελπιζω να διασκεδάσουμε όμως,καινα αφήσουμε για μια φορά μεμψιμοιρίες.παράπονα και μπηχτες στην ακρη.Καθενας θέλει να νικήσει,και χρησιμοποιεί οποιαδήποτε-θεμιτά-μέσα κρινει ο ίδιος.
οκ,απο μενα,συμμετεχω και εγω

Αρχική Δημοσίευση από fockos

Στο 26 διαρροή αποτελεσμάτων από την ΣΕ δεν υπήρχαν... Οι παίχτες μεταξύ τους μπορούν να λένε ότι θέλουν, να αποκαλύπτουν την ιδιότητα τους σε άλλους ή και να μπλοφάρουν. Στο παλέρμο όλα επιτρέπονται...
.
1
1

Τιμώμενο Μέλος

H Eileen έγραψε: στις 17:22, 03-09-10:

Εγώ αποσύρω την συμμετοχή μου.
Σε αυτό το γύρο απλά θα παρακολουθώ!

Καλή σας διασκέδαση παιδιά!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Συμμετοχές για το Παλέρμο #38 - Από MissKit
      Το θέμα έχει λάβει 314 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-12 στις 21:57.
    • Συμμετοχές για το Παλέρμο #30 - Από elenaki92
      Το θέμα έχει λάβει 209 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-10-10 στις 20:09.
    • Συμμετοχές για το Παλέρμο #29 - Από maria_lulu
      Το θέμα έχει λάβει 228 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-09-10 στις 22:47.
    • Συμμετοχές για το Παλέρμο #26 - Από maria_lulu
      Το θέμα έχει λάβει 243 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-08-10 στις 19:06.
    • Συμμετοχές για το Παλέρμο #23 - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 47 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-04-10 στις 20:41.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα