Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,984 μέλη και 2,479,054 μηνύματα σε 78,961 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 515 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Φυλακές (Παλέρμο) και Παράδεισος

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,151 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 13:14, 12-08-10:

Εδώ έχουν δικαίωμα να μιλάνε μεταξύ τους οι φυλακισμένοι του Παλέρμο. Μπορούν να σχολιάζουν τι γίνεται στην ζωή έξω από τις φυλακές αλλά και γενικά θέματα. Να περιγράφουν την δύσκολη ζωή μέσα στην φυλακή. Οι ζωντανοί παίχτες του Παλέρμου και οι νεκροί απαγορεύεται να μιλάνε στις φυλακές.

Κατά την διάρκεια του παιχνιδιού του Παλέρμου οι ψυχές που χάνονται στο παιχνίδι μεταφέρονται στον παράδεισο αρχικά. Μετά την λήξη του παιχνιδιού γίνεταi η τελική κρίση των ψυχών και διαλογή σε παράδεισο και κόλαση. Εδώ μιλάνε μόνο οι νεκροί.

ο S.I.D. μπορεί να μιλάει και σε φυλακές και σε παράδεισο και στο παιχνίδι. Είναι κάτι σαν τον Nio από το Matrix μπορεί να μεταφερθεί όπου θέλει και να επικοινωνει με όποιον θέλει και να μεταφέρει μηνύματα στους διαφορετικούς κόσμους.

Στο τμήμα των μελλοθανάτων υπάρχει ένας φυλακισμένος ο οποίος έχει μια ιδιαίτερη ικανότητα να μιλάει με τους νεκρούς. Έτσι νεκροί και φυλακισμένοι μπορούν να επικοινωνούν μεταξύ τους.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 12-08-10 στις 17:22.
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 13:29, 12-08-10:

Προσδοκούμε σενάριο για τις φυλακές (με αποδράσεις, βιασμούς, κλίκες κτλ κτλ)

Πιάσε πλήκτρα σιντ
3

aporw (Σιμώνη)

Δραστήριο Μέλος

H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw . έγραψε: στις 13:39, 12-08-10:

Της φυλακης τα σιδερα ειναι για τους λεβεντες...
1

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,151 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 13:47, 12-08-10:

Κανόνας φυλακης 1ος
Στις φυλακές απαγορεύονται τα ζώα, κάθε είδος κατοικίδιου
οι φυλακισμένοι μπορούν να φροντίσουν εφόσον θέλουν τα τρωκτικά που μένουν στα κελιά τους.
1

aporw (Σιμώνη)

Δραστήριο Μέλος

H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw . έγραψε: στις 13:49, 12-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Κανόνας φυλακης 1ος
Στις φυλακές απαγορεύονται τα ζώα, κάθε λογής κατοικίδιο
οι φυλακισμένοι μπορούν να φροντίσουν εφόσον θέλουν τα τρωκτικά που μένουν στα κελιά τους.
γιατιιι?? Κι εγω που θα αφησω τον πορτοκαλενιο χοντρουλη μου??

roseberry

Πολύ δραστήριο μέλος

H roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 484 μηνύματα.

H roseberry έγραψε: στις 13:58, 12-08-10:

τσοφ στους φυλακισμενους στα διαλα
1
1

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 14:00, 12-08-10:

Οι πεθαμένοι επιτρέπονται; Παιδιά στον Παράδεισο δεν έχει πλάκα!

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 14:01, 12-08-10:

Ας το εγκαινιάσω Πέθαναααααα (μια παρατήρηση, φοκο ο Μαρκ είναι τσιντσιλα όχι ολόλευκος )

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 14:07, 12-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Οι πεθαμένοι επιτρέπονται; Παιδιά στον Παράδεισο δεν έχει πλάκα!
επίσημα όχι (αλλά μεταξύ μας ναι) Βασικά στον διάδρομο των μελλοθανάτων είναι ένας τύπος που μπορεί να μεταφέρει μηνύματα από τους νεκρούς (έχει αυτή την δυνατότητα).
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 12-08-10 στις 14:47.

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 14:43, 12-08-10:

εκτος φυλακης μπορουμε να μιλησουμε?

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 15:37, 12-08-10:

Όλοι μπορούν να μιλήσουν εδώ. Εσύ ούτως ή άλλως είσαι φυλακή όμως..

aporw (Σιμώνη)

Δραστήριο Μέλος

H aporw . έγραψε: στις 15:40, 12-08-10:

Αννουλα ηρθες??

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 15:45, 12-08-10:

Ω ναι.. Αφού οι δολοφόνοι ταράχτηκαν από τις εύστοχες κατηγορίες και με σκότωσαν.

aporw (Σιμώνη)

Δραστήριο Μέλος

H aporw . έγραψε: στις 15:51, 12-08-10:

Ω ναι.. Αφού οι δολοφόνοι ταράχτηκαν από τις εύστοχες κατηγορίες και με σκότωσαν.
σε φαγανε κ σενα τα κυκλωματα!

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 15:57, 12-08-10:

Δεν πειράζει! Καλά να πάθουν. Ας υποστηρίζουν τους δολοφόνους. Καρφάκι δε μου καίγεται.

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 16:01, 12-08-10:

εδωσαν και τον γατο...

aporw (Σιμώνη)

Δραστήριο Μέλος

H aporw . έγραψε: στις 16:03, 12-08-10:

Δεν πειράζει! Καλά να πάθουν. Ας υποστηρίζουν τους δολοφόνους. Καρφάκι δε μου καίγεται.
σωστα!

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 16:07, 12-08-10:

Ανεβάζω φωτογραφίες του Μαρκ για να παρηγορηθούμε

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 16:18, 12-08-10:

τωρα ειναι σε αλλη οικογενεια...

JaneWin

Διάσημο Μέλος

H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε: στις 16:20, 12-08-10:

Τωρα τον εχω εγω....

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια