Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,977 μέλη και 2,478,850 μηνύματα σε 78,951 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 180 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Γιατί αυτό το ψευδώνυμο;

Kassie

Δραστήριο Μέλος

H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H Kassie έγραψε: στις 03:28, 08-05-06:

Aμαν αγχωθηκα τωρα Παω να εξαφανισω ολα τα πειστηρια δηλ. ολα τα DVD του Cage και μια βιντεοκασετα απο το μπαλετο που σε ηλικια 8 ετων κανω τον κυκνο Ωρα ειναι να με κατηγορησουν και για την γριπη των πουλερικων
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Soptep

Νεοφερμένος

Ο Soptep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O Soptep έγραψε: στις 03:48, 08-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Kassie
Ωρα ειναι να με κατηγορησουν και για την γριπη των πουλερικων
. Ειναι πολυ πιθανο! Τωρα βεβαια αν ειχες πανω σου σφραγιδα προελευσεως μπορει και να την γλιτωσεις, εξαρταται απο την χωρα. Παντως για τον Cage, πετα τα ολα, μη το σκεφτεσαι .
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 350 μηνύματα.

H erodia έγραψε: στις 10:21, 08-05-06:

Το συγκεκριμένο nick είναι το όνομα μιας πολύ καλής μου φίλης (αδερφής τολμώ να πω)...υπήρξαμε συγκάτοικοι επί 5 χρόνια στην Ισπανία και υπήρξαν πολλές στιγμές που μεταμορφώθηκε για μένα στον φύλακα άγγελο μου , σε νοσοκόμα μου, ακόμα και σαν την μητέρα μου! Το διαλέξα γιατι με αυτό τον τρόπο την έχω συνεχώς "δίπλα"μου, αφού πλέον εγώ επέστρεψα στην Ελλάδα και αυτή στην δική της πατρίδα!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 11:57, 08-05-06:

Μου ταιριαζει
Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 155 μηνύματα.

H Aayla έγραψε: στις 12:44, 08-05-06:

Είμαι πολύ φαν του Star Wars, οπότε το όνομά μου το δανείστηκα από κεί:
Από μία Jedi knight, την Aayla Secura (αυτή είναι και στη φώτο μου).
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 12:53, 08-05-06:

για κανένα λόγο... για μια ακόμη φορά διάλεξα ένα νικ που...δεν σημαίνει απολύτως τπτ . Ήταν καθαρά ...έμπνευση της στιγμής όταν έκανα log in (δεν μπαίνω συχνά σε forum (παρά μόνο κάποια που μου χρειάζονται για τη δουλειά μου οπότε βάζω το alias μου), δεν έχω κάνει chat στο irc παρά μόνο πολύ παλιά, στο msn βάζω το όνομα μου οπότε...
Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε: στις 23:43, 08-05-06:

Eγώ βασικά λειτουργώ τις ίδιες ώρες με τα βαμπίρ, οπότε είναι το μόνο nick που μου ταιριάζει.

Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 00:12, 09-05-06:

Εγώ Nana ήθελα να βάλω, αλλά εκ τω υστέρων συνειδητοποίησα ότι είχα ξεχάσει το "a"
Παράθεση

KoRaKi

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο KoRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O KoRaKi έγραψε: στις 03:16, 09-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Nan
Εγώ Nana ήθελα να βάλω, αλλά εκ τω υστέρων συνειδητοποίησα ότι είχα ξεχάσει το "a"
Και εγω πιστευα οτι ηταν απο το NaN ...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 05:25, 09-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Nan
Αν θέλεις, αυτό αλλάζει πάντως
Παράθεση

Farmas

Νεοφερμένος

Ο Farmas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Farmas έγραψε: στις 11:42, 09-05-06:

Οταν ημουν στο λυκειο διαβαζα σαν τρελος αρκα..... Ο αρκας ειχε ενα βιβλιο πο λεγοταν η Φαρμα των Ζωων, τοτε ο κολητος μου (κ διπλανος μου) Ξεκινησε να με επεξεργαζεται (να μην πω δουλευει) διοτι το Φαρμας ταιριαζε στα ενδιαφεροντα μου (Η Φαρμα των Ζωων), στο μεγεθος μου (ημουν σαν φαρμα 123 κιλα, 1,96 υψος) και ειναι συνθετικο του επιθετου μου.... Και απο τοτε μου εχει κολησει μεχρι και η μητερα μου εχει τυχει να μεφωανζει Φαρμα στο σπιτι, τι να πεις.........................
Παράθεση

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 245 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε: στις 13:31, 09-05-06:

Γιατί Crow_of_Darkness? Κατα πρώτον έχω επηρεαστεί από τις ομώνυμες ταινίες οφείλω να ομολογήσω... Ακόμα μου αρέσει το συγκεκριμένο πουλί. Κατα δεύτερον Κοράκι και σκότος είναι ουσιαστικά αλληλένδετα πράγματα και έτσι πρόσθεσα το of_Darkness. Έτσι προέκυψε το πρωτοποριακό και ασυνήθιστο όνομα Crow_of_Darkness.
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 413 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 21:27, 09-05-06:

Γιατι κολάει με την κατάσταση μου
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 11:13, 10-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Αν θέλεις, αυτό αλλάζει πάντως
Θέλω, θέλω!!!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 13:46, 10-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Nana
Θέλω, θέλω!!!
Done!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 14:41, 10-05-06:

ευούλι με φωναζει ο καλός μου γι'αυτό..
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana έγραψε: στις 14:58, 10-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Done!
Ευχαριστώ πολύ!!!
Παράθεση

Naida

Νεοφερμένος

H Naida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Naida έγραψε: στις 14:02, 20-05-06:

Χμμμ... Γιατί "Naida" εεε; Λοιπόν, στην πραγματικότητα... δεν ξέρω! Είναι μια Νύμφη του Νερού και γενικά μου αρέσουν αυτά τα μυθικά πλασματάκια... Μου άρεσε και το όνομά της... Ε, γι'αυτό!

Υ.Γ.: Δεν μπόρεσα να βρω μέσω της Αναζήτησης πού γράφουμε για να συστηθούμε όλοι εμείς οι... καινούριοι
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:14, 20-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Naida
Χμμμ... Γιατί "Naida" εεε; Λοιπόν, στην πραγματικότητα... δεν ξέρω! Είναι μια Νύμφη του Νερού και γενικά μου αρέσουν αυτά τα μυθικά πλασματάκια... Μου άρεσε και το όνομά της... Ε, γι'αυτό!

Υ.Γ.: Δεν μπόρεσα να βρω μέσω της Αναζήτησης πού γράφουμε για να συστηθούμε όλοι εμείς οι... καινούριοι
όμορφο όνομα
για το καλώς όρισες μπορείς να το βρεις το θέμα
e-steki forum » Γενική Κουβεντούλα » Διάφορα » Post για νέα μέλη (είναι πάνω πάνω για να το βλέπουν σχετικά εύκολα τα νέα μέλη)
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 01:58, 27-05-06:

Λοιπόν...
Stalitsa με φώναζε το αγόρι μου από την αρχή της σχέσης μας, λόγω διαστάσεων (κοντούλα και αδύνατη <τότε>), μου άρεσε και η παιδική σειρά Φλινστοουνς και έτσι το κράτησα!!!
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    charmander