Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,969 μέλη και 2,478,525 μηνύματα σε 78,942 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 193 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 15:06, 02-02-07:

Λοιπόν εγώ είχα μπει στο τελευταίο Μήνα της θητείας και ύστερα απο την κανονική άδεια είχα προγραμματισμένη εγχείριση διαφράγματος

Μου λένε όμως ότι δεν θα γίνει αλλά έλα την Κυριακή να κάνεις εισαγωγή που έχεις φίλο πορείας και βλέπουμε.

Στο θάλαμο που με έβαλαν είχε ένα παλικάρι από διάφραγμα το οποιο στο σπίτι του,του ξανάνοιξε και μετά ξανά στο νοσοκομείο και τα είχε χάσει και πολύ αίμα. Μην σας τα πολυ λογώ κάθε μέρα μου λέγαν ψηλέ μεθαύριο την κάνεις σίγουρα και φυσικά την άλλη μέρα μου λέγαν άκυρο για αύριο το απόγευμα βλέπουμε.

Έμεινα 4 μέρες στο νοσοκομείο μέσα χωρίς να έχω τίποτα, και ευτυχώς είχα και τον φορητό. Και υποτίθεται το νοσοκομείο δεν έχει και διαθέσιμες ελεύθερες κλίνες.

Εξαιτίας αυτού του 4ημέρου πιθανολογώ ότι έχασα και μια κοπέλα που είχα φάει τρελό κόλημα καθώς μάλλον έγινε σαμποτάζ στο στη βράση κολάει το σίδερο.

Τελικά από ότι μάθαμε, το πρόβλημα είναι οργανωτικό στα χειρουργία τους και φυσικά οι σφήνες που χώνονται με μέσα στα χειρουργία και πάει μπάλα μετά όλο το πρόγραμμα

Μπήκα λοιπόν Κυριακή και έφυγα Πέμπτη Μεσημέρι. Εύγε Ελλαδάρα. Και ιο γιατρός πήγε να με προγραμματίσει για Μάιο ενώ εγώ θα είχα ήδη απολυθεί. Μετά το κλασσικό HELLOOOOOO με έβαλε για μια εβδομάδα πριν απολυθώ.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 990 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 13:37, 06-03-07:

Όπως είμαι και τώρα! Ή μάλλον ένα χρόνο μικρότερος
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 13:44, 06-03-07:

πάντως καμιά σχέση με τώρα!
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 13:46, 06-03-07:

Είχα μόλις γυρίσει από Νορβηγία που είχα περάσει τέλεια και την έβγαζα Αθήνα με δουλειά και βόλτες.
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 13:49, 06-03-07:

Κι εγώ μια χαρά όπως είμαι και τώρα,
δεν άλλαξαν και πολλά πράγματα σε ένα χρόνο...
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 15:23, 06-03-07:

Έτοιμος για απόλυση.
Παρέλαβα ακτινογραφίες και γνωματεύσεις γιατρών. Την Τετάρτη σαν σήμερα πέρσυ απολυόμουν.
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 15:50, 06-03-07:

Δεν μπορώ να αποφασίσω αν ήμουν καλύτερα ή χειρότερα
Το μόνο κοινό είναι πως επρόκειτο να κάνω νέα πράγματα.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:52, 06-03-07:

Φρικαρισμένη, εκνευρισμένη, εκτος νερών μου.
Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 16:01, 06-03-07:

Ενθουσιασμένη γιατί θα ήταν η πρώτη μέρα στη σχολή μου
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 16:36, 06-03-07:

ακριβώς ανάποδα από φέτος.
Πέρσι τέτοια εποχή αρχίζαμε να βγαίνουμε "επίσημα" με τον καλό μου (ύστερα από 1 χρόνο που τα χαμε και δεν τα χαμε)...

Φέτος προσπαθώ να μην με πάρει από κάτω το ότι πρέπει να μαζεψω τα πράγματά του από το σπίτι μου και να κάνουμε ανταλλαγή...

Το μόνο βελτιωμένο σε σχέση με πέρσι είναι ότι πλέον ξέρω τη δουλειά μου και δεν ψάχνομαι (πέρσι ήμουν μόλις 2 μήνες εργαζόμενη τέτοια εποχή....)
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 02:16, 07-03-07:

Σίγουρα καλύτερα φέτος αφού πέρσι τέτοια εποχή ήμουν φαντάρος στην Κύπρο.

Πως πέρασε ένας χρόνος...?
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 09:42, 07-03-07:

περυσι τετοιες μερες καναμε το μνημοσυνο του μπαμπακα μου..
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 10:36, 07-03-07:

Ουπς........
Παράθεση

kazmir84

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

O kazmir84 έγραψε: στις 10:42, 08-03-07:

Ακόμη είχα εξεταστική, ε και για να πάει καλά η εξεταστική δεν πάω εγώ καλά
Παράθεση

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 834 μηνύματα.

O Ειλικρινής έγραψε: στις 10:54, 08-03-07:

Ένα χρόνο μικρότερος
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 16:15, 08-03-07:

προσπαθούσα να συνηθισω στην ιδέα πως μια βδομάδα νωρίτερα είχε τελειώσει η ζωή του erasmus κ απολάμβανα τον έρωτά μου που μου είχε λείψει τόσο πολύ...
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε: στις 17:44, 08-03-07:

8/3/2006 Αποτέλεσε την καταλξκτική ημερομηνία που δεν θα ξαναλογοδοτούσα σε κανάνα καραγκιόζη μόνιμο στην θητεία. Τέλος, και έκανα σκουπίδι και ψυχολογικά ορισμένους. Βέβαια αυτή που είχα άχτι ως το πιο κοντινό μου αρχιλαμόγιο ήταν σε άδεια δυστυχώς.

Μην πετύχω κανένα!!! Να μου κουνηθεί!!! Αλλά δυστυχώς δεν έχει κάτσει. Φέρτε μου ένα να τον βρίσω.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:23, 08-03-07:

Είχα αρχίσει να βαριέμαι το kung fu, τη σχολή δηλαδή όπου πήγαινα...
και έτρωγα, όταν ήμουν μόνη (φυσικά, γιατί συναισθηματικά ένιωθα καιρό μόνη). Είχα πάει και στη συναυλία των soulwax, αλλά ερωτεύτηκα τους opening, τους whomadewho!!
Παράθεση

Fallen_Angel (twisted things)

Νεοφερμένος

H twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε: στις 05:31, 09-03-07:

Ήμουν χάλια...
Αλλά οχι πια!!!
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,841 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 12:30, 10-03-07:

Τα ιδια χαλια με φετος νομιζω. Δεν μου παει μου φαινεται αυτη η εποχη, ολο οι μαυρες μου με πιανουν.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια